A_maze logoA_maze Netwerkavond 26 april

Workshop Straight-Line Leadership

door Carmen Lecluyse van Straight-Line Business School 

voor meer info: klik hier


1 edit Name: Lieve Leysen
E-mail: lieve@feelgood2.be
Bedrijf: Feel Good 2!
2 edit Name: Martine Driesen
E-mail: martine@acousticalsolutions.eu
Bedrijf: Acoustical Solutions
3 edit Name: Sam Lenders
E-mail: sam@identitylab.be
Bedrijf: Id3ntitylab
4 edit Name: Hanne Verbaeten
E-mail: info@missviss.com
Bedrijf: MissViss Design
5 edit Name: Nico Sleeckx
E-mail: nico@nsbs.be
Bedrijf: NS Business Services
6 edit Name: Ann Wouters
E-mail: Info@ann-wouters.com
Bedrijf: The Detox for Body and Mind
7 edit Name: Olivier Arntz
E-mail: olivier@online-expert.be
Bedrijf: Online Expert
8 edit Name: Linsey Lauman
E-mail: info@caninecare.be
Bedrijf: Canine Care
9 edit Name: Irmine Van Noten
E-mail: irmine.vannoten@skynet.be
Bedrijf: Fabulous&more LR
10 edit Name: Bart Perdaens
E-mail: deloopderdingen@gmail.com
Bedrijf: De loop der dingen
11 edit Name: Ingrid Crollet
E-mail: ingrid@echtcrollet.com
Bedrijf: EchtCrollet, cut the crap coaching en training
12 edit Name: Dennis Francken
E-mail: Dennis.confiden@gmail.com
Bedrijf: Confiden, personal trainer sport en beweging
13 edit Name: Sylvia Muls
E-mail: info@sensible-solutions.be
Bedrijf: Sensible Solutions BVBA
14 edit Name: Marc Mouton
E-mail: marc@cto-food.com
Bedrijf: CTO Food
15 edit Name: Ingrid De Coster
E-mail: ingrid.de.coster@gmail.com
Bedrijf: L'Arc en Ciel
16 edit Name: Cindy Houbrechts
E-mail: cindy134@live.be
Bedrijf: Ciske's Oils & More
17 edit Name: Monique Van Der Haegen
E-mail: monique_vdhaegen@hotmail.com
Bedrijf: Voetzorg
18 edit Name: Heijmerink
E-mail: talita@intersat.be
Bedrijf: Intersat NV
19 edit Name: Vande Velde Luc
E-mail: Lucvandevelde27@outlook.com
Bedrijf: Luc Vande Velde
20 edit Name: Michael Van Impe
E-mail: Michael.vanimpe@kornferry.com
Bedrijf: Korn Ferry
21 edit Name: christian de sterck
E-mail: christian@thecompanydoctor.be
Bedrijf: The Company Doctor
22 edit Name: Nicole Naert
E-mail: nicole.naert@decolabel.nl
Bedrijf: Decolabel
23 edit Name: Abdul Kargbo
E-mail: akargbo19@yahoo.com
Bedrijf: MA-NGE-BEH VZW.
24 edit Name: Els Foerts
E-mail: Els@elseorganizing.be
Bedrijf:
25 edit Name: Dhan Claes
E-mail: dhan@duckingsocial.com
Bedrijf: Ducking Social
26 edit Name: Jimmy Wohlken
E-mail: jimmy@duckingsocial.com
Bedrijf: Ducking Social
27 edit Name: Thibault Weewauters
E-mail: Thibault@thinkvideo.be
Bedrijf: Think Video
28 edit Name: Harry van Hest
E-mail: harry@harpo.be
Bedrijf: HARPO-Speakers Society
29 edit Name: van der velden
E-mail: dimitri@reditex.be
Bedrijf: Reditex Bedrijfskleding
30 edit Name: Elisabeth Deckers
E-mail: elisabeth@decklusive.be
Bedrijf: Vastgoedmakelaar en expert schatter
31 edit Name: Martine Driesen
E-mail: martine@acousticalsolutions.eu
Bedrijf: Acoustical Solutions


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 edit Name: Ingrid
E-mail: Ingrid.de.coster@gmail.com
Bedrijf: VIDA PURA




Settings Edit this page How to embed Export Show history