1 commentName: Alice Bruno
Bedrijf: Cronos Linkt
Functie: Business Networker
e-mail: alice.bruno@cronos.be
2 commentName: Bart Liekens
Bedrijf: Optima Networks
Functie: account manager
e-mail: Bart@optimanetworks.be
3 commentName: Verley Guy
Bedrijf: Webhero
Functie: Business Developer
e-mail: guy@webhero.be
4 commentName: Dirk Van spitaels
Bedrijf: Breathe&connect
Functie: Oprichter
e-mail: Dirk.vanspitaels@breatheandconnect.be
5 commentName: Glenn Van Hool
Bedrijf: FirSaCo
Functie: Sales Brandveilligheid
e-mail: glenn.vanhool@prebeco.be
6 commentName: Annelies De Boeck
Bedrijf: Sidekick 360° Communicatie
Functie: Brand Ambassador
e-mail: annelies@sidekick.be
7 commentName: Stijn Van Der Meulen
Bedrijf: Netwerkers
Functie: Zaakvoerder
e-mail: stijn@netwerkers.be
8 commentName: Jasha Laeremans
Bedrijf: VM Office assistance
Functie: account manager
e-mail: jl@vmofficeassistance.be
9 commentName: Maxime Burggraeve
Bedrijf: XploData
Functie: Business Developer
e-mail: Maxime.burggraeve@xplodata.be
10 commentName: Rudi Meeusen
Bedrijf: Kapture
Functie: Managing Partner
e-mail: rudi.meeusen@kapture.be
11 commentName: Sydney De Vos
Bedrijf: Kapture
Functie: Account Manager
e-mail: Sydney.DeVos@kapture.be
12 commentName: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco
Functie: Zaakvoerder
e-mail: luc@affaco.com
13 commentName: Pauline De Smet
Bedrijf: De Cronos Groep
Functie: Communication assistant
e-mail: pauline.desmet@cronos.be
14 commentName: Katrien Hennin
Bedrijf: Cronos Groep
Functie: Communicatiemanager
e-mail: katrien.hennin@cronos.be
15 commentName: Jeroen HERMAN
Bedrijf: ING
Functie: Agent
e-mail: jeroen.herman@ing.com
16 commentName: Jan Nelissen
Bedrijf: DENIL GIFTS
Functie: Verdeler van RECLAME artikelen
e-mail: jan@denilgifts.be
17 commentName: Evi De Gendt
Bedrijf: MyDigi.eu
Functie: Zaakvoerder
e-mail: Ik heb uw stem nodig !
18 commentName: Adriaenssens Jeroen
Bedrijf: Travel Counsellors
Functie: zaakvoerder
e-mail: jeroen@travelcounsellors.be
19 commentName: Erwin Van Meer
Bedrijf: DTM
Functie: Sales Manager
e-mail: erwin@dtm.taxi
20 commentName: Erwin Van Evelghem
Bedrijf: P.I.R - Professional Insulation and Roofing
Functie: zaakvoerder
e-mail: erwin@pir.be
21 commentName: Johan Van der Taelen
Bedrijf: ICT Kaisha
Functie: Sales Manager
e-mail: johan@ictkaisha.be
22 commentName: cristin van ooyen
Bedrijf: Welzijn vind je balans - Adem en Relax
Functie: zaakvoerder
e-mail: info@welzijn-vindjebalans.be
23 commentName: Ilse De Catelle
Bedrijf: ABN AMRO Private Banking
Functie: Private Banker
e-mail: ilse.de.catelle@be.abnamro.com
24 commentName: Kathleen Langsberg
Bedrijf: Acerta
Functie: Business development manager
e-mail: kathleen.langsberg@acerta.be
25 commentName: Gilles De Backer
Bedrijf: UTOPIA - Events & communications
Functie: Creative mind & Owner
e-mail: gilles@utopiaevents.be
26 commentName: Wendy Genyn
Bedrijf: Forest Company
Functie: Sales advisor
e-mail: wendy@forestcompany.be
27 commentName: Hendrik Hellemans
Bedrijf: Coachingplanet.be Zakelijke Trainingen en Workshops
Functie: Zaakvoerder/Trainer Auteur: Het Strategisch Succesmodel
e-mail: info@coachingplanet.be
28 commentName: Catherine Meurisse
Bedrijf: Meurisse Efficiency Clinic
Functie: Apotheker, tabakoloog, coach
e-mail: rookstop@efficiency-clinic.com
29 commentName: Dennis Francken
Bedrijf: Confiden
Functie: Zaakvoerder
e-mail: Dennisfrancken@confiden.be
30 commentName: Ilse Vorsselmans
Bedrijf: Bulvano NV
Functie: Project Advisor
e-mail: ilse@bulvano.be
31 commentName: Benny Peeters
Bedrijf: Beobank
Functie: kantoordirecteur
e-mail: benny.peeters@beobank.be
32 commentName: D'Hoogh Kenny
Bedrijf: Roolit
Functie: BDM
e-mail: kenny.dhoogh@roolit.com
33 commentName: seppe van rooy
Bedrijf: seppe camera & editing
Functie: zaakvoerder
e-mail: seppevanrooy1@gmail.com
34 commentName: Lies Lauwers
Bedrijf: XL Reklame bvba
Functie: Zaakvoerder
e-mail: lies@xlreklame.be
35 commentName: Wendy Raymakers
Bedrijf: Hero-on-Socks -WeDeMo Pro BVBA
Functie: Consulent Sociale onderneming
e-mail: info@wedemo.be
36 commentName: Jill Neuhard
Bedrijf: digitals
Functie: Managing Partner
e-mail: jill.neuhard@digitals.career
37 commentName: Anke Houben
Bedrijf: Sportwerk
Functie: project manager
e-mail: anke.houben@sportwerk.be
38 commentName: Jack Berben
Bedrijf: Cosimco
Functie: commercieel directeur
e-mail: jack.berben@cosimco.be
39 commentName: Schoovaerts d
Bedrijf: Dasc
Functie: Zaakvoerder
e-mail: Danny.schoovaerts@dasctek.com
40 commentName: Thibaut Martien
Bedrijf: ORZEON Debiteurenbeheer
Functie: Zaakvoerder
e-mail: info@orzeon.be
41 commentName: Dirk Gypen
Bedrijf: Level Up - Headhunting & Recruitment
Functie: Zaakvoerder
e-mail: dirk@levelup-consulting.be
42 commentName: Wesley dewachter
Bedrijf: Viaprint
Functie: Zaakvoerder
e-mail: WESLEY@VIAPRINT.BE
43 commentName: Sonja slegers
Bedrijf: Slegers interiors
Functie: Zaakvoerder
e-mail: Info@slegersinteriors.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history