1 commentName: Christel Van Roey
Topic: Kleur-, Stijl- en Imagoadvies
Bedrijfsnaam: ColorYourLife
E-mail adres: info@coloryourlife.be
BTW nummer: 0801.007.786
2 commentName: Dorina Van Raemdonck
Topic: Spaanse wijnimporteur
Bedrijfsnaam: Vinatera
E-mail adres: Info@vinatera.be
BTW nummer: Be0542424889
3 commentName: Dennis Francken
Topic: Personal trainer
Bedrijfsnaam: Confiden
E-mail adres: Dennisfrancken@confiden.be
BTW nummer: BE0673471790
4 commentName: Piet Lietaert
Topic: xxx
Bedrijfsnaam: PL Salesdevelopment
E-mail adres: Piet.lietaert@gmail.com
BTW nummer:
5 commentName: Bo Lijnneel
Topic: Koffie & thee
Bedrijfsnaam: Carlos koffie
E-mail adres: bo@carloskoffie.be
BTW nummer: BE0461.652.001
6 commentName: Sandra Smet
Topic: SLIM & VOORDELIG PARKEREN VIA APP
Bedrijfsnaam: Parkmobile Belgium B.V.B.A.
E-mail adres: sandra_smet12@hotmail.com
BTW nummer: BE0895840431
7 commentName: Piet Lietaert
Topic: Hulp bij prospectie en afsluiten deals. Klant opvolging en ontwikkeling van klanten.
Bedrijfsnaam: PL Salesdevelopment
E-mail adres: piet.lietaert@gmail.com
BTW nummer: in aanvraag
8 commentName: Peggy Van Walle
Topic: Catering
Bedrijfsnaam: Puggy Food
E-mail adres: Puggyfood@gmail.com
BTW nummer: Be74731044031507
9 commentName: Els Minner
Topic: Een professioneel en betaalbaar opleidingsaanbod - great@work
Bedrijfsnaam: De Opleidingscoach
E-mail adres: els.minner@opleidingscoach.be
BTW nummer: BE0545.780.396
10 commentName: Dirk Vanhaeren
Topic: koerierdiensten in België
Bedrijfsnaam: Day by Day
E-mail adres: dirk@daybyday.be
BTW nummer: 0426 174 250
11 commentName: Kevin Studioworks
Topic: Professionele fotografie
Bedrijfsnaam: Studioworks
E-mail adres: info@studioworks.be
BTW nummer: BE 0892 777 607
12 commentName: Marjan Van den Eynde
Topic: Eventplanner
Bedrijfsnaam: Event Connect
E-mail adres: marjan@event-connect.be
BTW nummer: be 0702 804 887
13 commentName: Petra Swinnen
Topic: Camerabeveiliging
Bedrijfsnaam: Sony/Bosch NV
E-mail adres: petra.swinnen@be.bosch.com
BTW nummer: NL8016.26.985B01
Petra Swinnen on 11/15/2018 8:16:18 PM
helaas verhinderd
14 commentName: Virginie De Klippel
Topic: Verzekeringen
Bedrijfsnaam: Zurich
E-mail adres: virginie@virginiedeklippel.be
BTW nummer:
15 commentName: Verbeke Steven
Topic: Artiest
Bedrijfsnaam: Öscr clown en co
E-mail adres: Stationsstraat 13 9750 Zingem
BTW nummer: Be 0821 374 125
16 commentName: Philippe Steyaert
Topic: Printers
Bedrijfsnaam: BLockl bvba
E-mail adres: philippe@blockl.be
BTW nummer: 0672.600.671
17 commentName: Anne Tellier
Topic: Mode
Bedrijfsnaam: d'autant plus
E-mail adres: dautantplusbyannetellier@gmail.com
BTW nummer: BE0676616471
18 commentName: Marc Van Eetvelde
Topic: renovatie
Bedrijfsnaam: Salwin CVBA
E-mail adres: marc@salwin.be
BTW nummer: factuur op Nynfea bvba, ik stuur gegevens per mail
19 commentName: Valérie Vanquaillie
Topic: Huizendokter, vastgoedstyling, interieurstyling
Bedrijfsnaam: Présense
E-mail adres: valérie@presense.be
BTW nummer: BE0687.675.857





Settings Edit this page How to embed Export Show history