1 commentName: Christel Van Roey
Topic: Kleur-, Stijl- en Imagoadvies
Firmanaam: ColorYourLife
e-mail adres: info@coloryourlife.be
Facturatieadres: Terninckstraat 13 B202, 2000 Antwerpen
BTW nummer: 0801.007.786
2 commentName: Dennis Francken
Topic: Personal trainer
Firmanaam: Confiden
e-mail adres: Dennisfrancken@confiden.be
Facturatieadres: Ten eekhovelei 180 2100 Deurne
BTW nummer: BE0673471790
3 commentName: Peggy van walle en Glen Peeters
Topic: Catering
Firmanaam: Puggy Food
e-mail adres: Puggyfood@gmail.com
Facturatieadres: Hoge Meerheuvel 16, 2960 Brecht
BTW nummer: BE74 7310 4403 1507
4 commentName: Sandra Smet
Topic: Korte termijn kredieten voor Detail, Horeca & KMO's
Firmanaam: CARD ADVANCE
e-mail adres: s.smer@cardadvance.be
Facturatieadres: Rubensstraat 104, 2300 Turnhout
BTW nummer: 0714910685
5 commentName: Jurgen Van Assche
Topic: Straatanimatie
Firmanaam: straatanimatie.eu
e-mail adres: jurgen@straatanimatie.eu
Facturatieadres: Terninckstraat 13 B202, 2000 Antwerpen
BTW nummer: 0864.039.277
6 commentName: Gui Boven
Topic: Innovatieve Arbeidsorganisatie & Leiderschap
Firmanaam: Gui Boven | organisatie-architect
e-mail adres: info@guiboven.be
Facturatieadres: de Borrekenslei 132 -2930 Brasschaat
BTW nummer: 0552.572.871
7 commentName: Piet Lietaert
Topic: Sales ondersteuning
Firmanaam: PL Salesdevelopment
e-mail adres: piet@pietlietaert.be
Facturatieadres: PL Salesdevelopment Noorderlaan, 147/9 2300 Antwerpen
BTW nummer: BE 0718.866.307
8 commentName: Dorina Van Raemdonck
Topic: Wijnhandel Spaanse kwaliteitswijnen, cava, spirits
Firmanaam: Vinatera
e-mail adres: Info@vinatera.be
Facturatieadres: Vinatera
BTW nummer: Be0542424889
9 commentName: Johan Tackaert
Topic: bank en verzekeringen
Firmanaam: BNP Paribas Fortis
e-mail adres: johan.tackaert@bnpparibasfortis.com
Facturatieadres: Wes & Partners bvba
BTW nummer: 0696 0921 640
10 commentName: Benjamin Heirbaut
Topic: bank en verzekeringen
Firmanaam: BNP Paribas Fortis
e-mail adres: benjamin.heirbaut@bnpparibasfortis.com
Facturatieadres: Wes & Partners bvba
BTW nummer: 0696 921 640
11 commentName: Gwenda Seynaeve
Topic: bank en verzekeringen
Firmanaam: BNP Paribas Fortis
e-mail adres: gwenda.seynaeve@bnpparibasfortis.com
Facturatieadres: Wes & Partners bvba
BTW nummer: 0696 921 640





Settings Edit this page How to embed Export Show history