1 edit commentName: Bjorn Bastiaensen
Bedrijf: Integras Groep
Email: bjorn.bastiaensen@integras.be
Activiteit: Boekhoud- & Advieskantoor
2 edit commentName: Marc Vandesande
Bedrijf: Integras Groep
Email: marc.vandesande@integras.be
Activiteit: Boekhoud- & Advieskantoor
3 edit commentName: Tovi Vergauwen
Bedrijf: Integras Groep
Email: tovi.vergauwen@integras.be
Activiteit: Boekhoud- & Advieskantoor
4 edit commentName: Liz Renders
Bedrijf: Integras Groep
Email: liz.renders@integras.be
Activiteit: Boekhoud- & Advieskantoor
5 edit commentName: Daniel Peeters
Bedrijf: Deco-Ren Projects
Email: info@deco-ren.be
Activiteit: Renovatie badkamers en keukens
6 edit commentName: Nicolas Mertens
Bedrijf: Cempro Invest
Email: nicolas.mertens@cempro.be
Activiteit: Bouwpromotor
7 edit commentName: Paul Goesaert
Bedrijf: AGP
Email: goesaert@telenet.be
Activiteit: architect
8 edit commentName: Fitzgerald
Bedrijf: Anfico
Email: info@anfico.be
Activiteit: residentieel schilderwerk
9 edit commentName: Verbelen Jan & Nick Vyt
Bedrijf: J&R Quality Cleaning
Email: verbelenjan@icloud.com
Activiteit: Ruitenwasser
10 edit commentName: Luc Hendrikx & Kristel smeets
Bedrijf: Luckoerier & onderhoud
Email: lucsigaar@gmail.com
Activiteit: Koerier & onderhoud
11 edit commentName: Hilde Adriaensen
Bedrijf: Acerta
Email: hilde.adriaensen@acerta.be
Activiteit: accountmanager
12 edit commentName: Margo Thys
Bedrijf: Integras Groep
Email: margo.thys@integras.be
Activiteit: Boekhoud- & Advieskantoor
13 edit commentName: Nele Nijskens
Bedrijf: Ampersand
Email: info@nelenijskens.be
Activiteit: Consultancy
14 edit commentName: Inne Renders en Pascal Eijsackers
Bedrijf: Inpa Computers
Email: inne@inpa-computers.be
Activiteit: Computerwinkel en diensten
15 edit commentName: Michel Savin
Bedrijf: MS Raamdecoratie
Email: MSRaamdecoratie@gmail.com
Activiteit: Binnenhuis raamdecoratie op maat
16 edit commentName: Van Den Bleeken Tim
Bedrijf: Immo Debacko
Email: tim@immodebacko.be
Activiteit: vastgoedconsultant
17 edit commentName: Bruyninckx
Bedrijf: INROL®
Email: jan@inrol.be
Activiteit: Aaanpasbaar maken van nieuwbouwappartementen
18 edit commentName: Herman Nollet
Bedrijf: EREA - Transformers
Email: herman.nollet@erea.be
Activiteit: Ontwikkeling en Productie van Transformatoren (laagspanning)
19 edit commentName: Laure Van Hoyweghen
Bedrijf: Exact
Email: laure.van.hoyweghen@exact.com
Activiteit: Business software voor KMO's & accountants
20 edit commentName: Ivan Geldof
Bedrijf: Opticom - visuele communicaties
Email: i.geldof@telenet.be
Activiteit: Sales & Marketing
21 edit commentName: Ludo De Voecht
Bedrijf: Opticom
Email: i.geldof@telenet.be
Activiteit: Administraties
22 edit commentName: Joan Esparoner Serrat
Bedrijf: Consultec
Email: consultec.be@gmail.com
Activiteit: Project management - industriele werken
23 edit commentName: François Verlinden
Bedrijf: GHE LED Distribution
Email: francois.verlinden@ghe-distribution.com
Activiteit: Advies, Verkoop en Distributie van LED Verlichting
24 edit commentName: Stefan De Beukelaer
Bedrijf: Accuro
Email: Stefan@accuronv.be
Activiteit: Independent Private Bankers
25 edit commentName: Ivano Natanni
Bedrijf: Fortio Bedrijfsopleidingen
Email: ivano@fortio.be
Activiteit: Bedrijfsopleidingen
26 edit commentName: tytgat jan
Bedrijf: t'grasmaaierke
Email: tytgat.jan@telenet.be
Activiteit: park en tuinmachines en gereedschappen
27 edit commentName: Herman Van Mieghem
Bedrijf: Uilenberg Vastgoed bvba
Email: hvm3612@yahoo.com
Activiteit: Projectontwikkeling
28 edit commentName: Gilbert Van der Auwera
Bedrijf: HR Leads2success bvba
Email: gilbert@hrl2s.be
Activiteit: HR bedrijfsopleiding en -advies
29 edit commentName: Simkens Kathleen
Bedrijf: Skyl bvba
Email: k.skyl@skynet.be
Activiteit: agent italian brands furnitures - retail&project
30 edit commentName: Herbrand Erwin
Bedrijf: GTI-Net
Email: erwinherbrand@skynet.be
Activiteit: Fin. software
31 edit commentName: Lizzy Winnepenninckx
Bedrijf: Lizzy Winnepenninckx
Email: lizzy.w1@telenet.be
Activiteit: Administratie
32 edit commentName: Benjamin Crols
Bedrijf: Cempro
Email: benjamin.crols@cempro.be
Activiteit: Bouwpromotor
33 edit commentName: Ellen Van Den Bleeken
Bedrijf: Integras Groep
Email: ellen.vandenbleeken@integras.be
Activiteit: Boekhoud- & Advieskantoor
34 edit commentName: Werner Wagemans
Bedrijf: Integras Groep
Email: werner.wagemans@integras.be
Activiteit: Boekhoud- & Advieskantoor
35 edit commentName: Kris Grillet
Bedrijf: BREEX Europe
Email: kris.grillet@breex.be
Activiteit: Workflow Automation





Settings Edit this page How to embed Export Show history