1 edit commentName: christel De Vrindt
Bedrijf/Functie: Acerta / Business Development Manager
Ondernemingsnr: 473.394.345
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel/GSM: 0495/17.20.55
2 edit commentName: Jurgen Hollebecq
Bedrijf/Functie: Carambola / Zaakvoerder
Ondernemingsnr: 568.648.444
Email: jurgen@makemywebsite.be
Tel/GSM: 0486 21 28 57
3 edit commentName: Jos Cools
Bedrijf/Functie: Softsuit
Ondernemingsnr:
Email: jos.cools@softsuit.be
Tel/GSM: 0475751333
4 edit commentName: Seeuws Ludovic
Bedrijf/Functie: KBC Verzekeringen
Ondernemingsnr: 0459707843
Email: ludovic.seeuws@verz.kbc.be
Tel/GSM: 053 77 33 35
5 edit commentName: Nick Haelvoet
Bedrijf/Functie: TP Connections
Ondernemingsnr:
Email: base@okapiaalstar.be
Tel/GSM: 0488484848
6 edit commentName: Gunter Bruylandt
Bedrijf/Functie: SBB Accountants & Belastingconsulenten
Ondernemingsnr: 0459.609.556
Email: gunter.bruylandt@sbb.be
Tel/GSM: 0472/81.05.77
7 edit commentName: Jonas Van De Keere
Bedrijf/Functie: ICT Kaisha
Ondernemingsnr: BE0676 718 619
Email: jonas@ictkaisha.be
Tel/GSM: 0497 50 21 70
8 edit commentName: Jonas Helaut
Bedrijf/Functie: Everest Advocaten
Ondernemingsnr:
Email: jonas.helaut@everest-law.eu
Tel/GSM: 02/640.44.00
9 edit commentName: Filip Simoens
Bedrijf/Functie: ZephyR Group EOOD / Zaakvoerder
Ondernemingsnr: BG202.301.997
Email: simoens.filip@skynet.be
Tel/GSM: 0478 23 45 13
10 edit commentName: LIieve De Cock
Bedrijf/Functie: Kantoordirecteur Acerta soc.Sec.
Ondernemingsnr:
Email: lieve.de.cock@acerta.be
Tel/GSM: 0475/96.10.02
11 edit commentName: Geert Clinckaert
Bedrijf/Functie: Future Vision
Ondernemingsnr:
Email: geert@plenion247.eu
Tel/GSM: 0486/84.96.86
12 edit commentName: Ann Lemaire
Bedrijf/Functie: In2interioo bvba - ontwerper/projectleider
Ondernemingsnr: Interieur
Email: Ann@in2interioo.be
Tel/GSM: 0492/732239





Settings Edit this page How to embed Export Show history