1 edit Name: Christel De vrindt
Bedrijf/Functie: Acerta/Businiess development manager
Ondernemingsnr:
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel/GSM: 0495/17.20.55
2 edit Name: Geert Clinckaert
Bedrijf/Functie: Future Vision
Ondernemingsnr: BE0473003573
Email: geert@plenion247.eu
Tel/GSM: 0486/84.96.86
3 edit Name: Steven Sack
Bedrijf/Functie: Corporate Partner Ricoh
Ondernemingsnr:
Email: steven.sack@digiconsult.biz
Tel/GSM: 0497 68 60 95
4 edit Name: Jurgen Hollebecq
Bedrijf/Functie: Carambola / Zaakvoerder
Ondernemingsnr: BE0568648444
Email: jurgen@makemywebsite.be
Tel/GSM: 0486 21 28 57
5 edit Name: jos cools
Bedrijf/Functie: softsuit
Ondernemingsnr:
Email: jos.cools@softsuit.be
Tel/GSM: 0475751333
6 edit Name: Bram Meyvis
Bedrijf/Functie: Beecom bvba / Account manager
Ondernemingsnr:
Email: bram.meyvis@beecom.be
Tel/GSM: 0477754616
7 edit Name: Monique Cobbaut
Bedrijf/Functie: Proximus
Ondernemingsnr:
Email: monique.cobbaut@proximus.com
Tel/GSM: 0473332816
8 edit Name: Nic Van Malderen
Bedrijf/Functie: Proximus
Ondernemingsnr:
Email: nic.van.malderen@proximus.com
Tel/GSM: 0471992180
9 edit Name: Inge Saerens
Bedrijf/Functie: SBB Accountants
Ondernemingsnr:
Email: inge.saerens@sbb.be
Tel/GSM:
10 edit Name: Annelies Cailliau
Bedrijf/Functie: SBB Accountants
Ondernemingsnr:
Email: annelies.cailliau@sbb.be
Tel/GSM: 053783542
11 edit Name: Ludovic Seeuws
Bedrijf/Functie: KBC Verzekeringen
Ondernemingsnr: 0459707843
Email: ludovic.seeuws@verz.kbc.be
Tel/GSM: 053773335
12 edit Name: Geert Van Meervelt
Bedrijf/Functie: SBB Accountants
Ondernemingsnr:
Email: geert.van.meervelt@sbb.be
Tel/GSM: 053783542
13 edit Name: Lieve De Cock
Bedrijf/Functie: Acerta
Ondernemingsnr:
Email: lieve.de.cock@acerta.be
Tel/GSM: 0475/96.10.02
14 edit Name: Pascal Van Puymbroeck
Bedrijf/Functie: Softsuit
Ondernemingsnr:
Email: ppk@softsuit.be
Tel/GSM:
15 edit Name: Jessica De Waele
Bedrijf/Functie: Strong People
Ondernemingsnr: BE0647.794.011
Email: jessica@strongpeople.be
Tel/GSM: 0476/64 27 30
16 edit Name: Nick Haelvoet
Bedrijf/Functie: TP Connections
Ondernemingsnr:
Email: nick@tpcconnections.be
Tel/GSM: 0498/496700
17 edit Name: kurt vanputte
Bedrijf/Functie: iLumaxX ez & reborn
Ondernemingsnr: BE0870.460.578
Email: kvanputte@ilumaxx.eu
Tel/GSM: 0468127960
18 edit Name: Davy De Coninck
Bedrijf/Functie: JWD Pictures, de foto met uw verhaal!
Ondernemingsnr: 0839717914
Email: davy@jwdpictures.be
Tel/GSM: 0495270362
19 edit Name: Luc Picarelle
Bedrijf/Functie: I4G Partners - Partner
Ondernemingsnr: 0505.843.122
Email: luc.picarelle@i4g.be
Tel/GSM: 0477 56 99 95
20 edit Name:
Bedrijf/Functie:
Ondernemingsnr:
Email:
Tel/GSM:
21 edit Name: jo van den wijngaerde
Bedrijf/Functie: soundfield/ceo
Ondernemingsnr: 0463214986
Email: jo@soundfield.be
Tel/GSM: 0475821853
22 edit Name: Lieve De Cock
Bedrijf/Functie: Acerta/kantoordirecteur
Ondernemingsnr:
Email: lieve.de.cock@acerta.be
Tel/GSM: 0475/96.10.02
23 edit Name: Angelika De Buck
Bedrijf/Functie: Color for Success
Ondernemingsnr: 0887443496
Email: mail@angelikadebuck.be
Tel/GSM: 0478/345444
24 edit Name: Van Gasse Wouter
Bedrijf/Functie: DCI IT Net \\ Senior Sales Manager
Ondernemingsnr:
Email: wouter.vangasse@cinet.be
Tel/GSM: 0471 66 65 07
25 edit Name: Cynthia Ghysels
Bedrijf/Functie: Cynthia Ghysels, Life Planning
Ondernemingsnr: BE 0556.870.367
Email: info@cynthiaghysels.be
Tel/GSM: +32 497 59 34 51
26 edit Name: Steven De Wit
Bedrijf/Functie: Marsh, Senior Client Executice
Ondernemingsnr:
Email: steven.dewit@marsh.com
Tel/GSM: 0470202402
27 edit Name: Griet Dantinne
Bedrijf/Functie: Management Drives/Consultant
Ondernemingsnr:
Email: g.dantinne@managementdrives.com
Tel/GSM: 016661431





Settings Edit this page How to embed Export Show history