1 edit Name: christel De Vrindt
Bedrijf/Functie: Acerta/Business Development Manager
Ondernemingsnr: 0473.394.345
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel/GSM: 0495/17.20.55
2 edit Name: Geert Clinckaert
Bedrijf/Functie: Sales Manager
Ondernemingsnr: Future Vision/Plenion
Email: geert@plenion247.eu
Tel/GSM: 0486/84.96.86
3 edit Name: Jurgen Hollebecq
Bedrijf/Functie: Carambola Webdesign / Zaakvoerder
Ondernemingsnr: 0568648444
Email: jurgen@makemywebsite.be
Tel/GSM: 0486212857
4 edit Name: jos cools
Bedrijf/Functie: Softsuit
Ondernemingsnr:
Email: jos.cools@softsuit.be
Tel/GSM: 0475751333
5 edit Name: Nick Haelvoet
Bedrijf/Functie: Accountmanager
Ondernemingsnr:
Email: nick@tpconnections.be
Tel/GSM: 0498/496700
6 edit Name: Seeuws Ludovic
Bedrijf/Functie: KBC Verzekeringen
Ondernemingsnr: 0459707843
Email: ludovic.seeuws@verz.kbc.be
Tel/GSM: 053 77 33 35
7 edit Name: kurt vanputte
Bedrijf/Functie: iLumaxX & Reborn
Ondernemingsnr: BE0870.460.578
Email: kvanputte@ilumaxx.eu
Tel/GSM: 0468 12 79 60
8 edit Name: Sven Desmet
Bedrijf/Functie: Zaakvoerder
Ondernemingsnr:
Email: info@svendesmet.com
Tel/GSM: 0475807660
9 edit Name: Lieve De Cock
Bedrijf/Functie: Acerta/kantoordirecteur
Ondernemingsnr:
Email: lieve.de.cock@acerta.be
Tel/GSM: 0475/96.10.02
10 edit Name: Luc De Moor
Bedrijf/Functie: Kivik Horse Assisted Coaching
Ondernemingsnr: 0812005014
Email: dr.demoor@telenet.be
Tel/GSM: 0497453440
11 edit Name: Lutgarde Geeroms
Bedrijf/Functie: GeeBoFisc - Geeroms Boekhouding en Fiscaliteit
Ondernemingsnr: 0760.189.691
Email: lutgarde@geebofisc.be
Tel/GSM: 0477/72.87.34
12 edit Name: Geert Van Meervelt
Bedrijf/Functie: SBB Accountants
Ondernemingsnr: 0459609556
Email: geert.van.meervelt@sbb.be
Tel/GSM: 053 78 35 42
13 edit Name: Machteld Penninger
Bedrijf/Functie: IT101
Ondernemingsnr:
Email: m.penninger@it101.be
Tel/GSM: 02 793 25 90
14 edit Name: Isabelle Verhelst
Bedrijf/Functie: Expert Profitability | Verdien Meer Met Je Expertise, Trek Meer Ideale Klanten Aan | Ondernemerscoach voor Dienstverlenende Ondernemers
Ondernemingsnr:
Email: isabelle@expertprofitability.be
Tel/GSM: 052 20 09 86
15 edit Name: Jonas Van de Keere
Bedrijf/Functie: System engineer
Ondernemingsnr: 0676.718.619
Email: Jonas@ictkaisha.be
Tel/GSM: ‭‭+32 497 50 21 70‬‬
16 edit Name: Dimitry Van der Sype
Bedrijf/Functie: KBC Ondernemersteam Aalst
Ondernemingsnr:
Email: dimitry.vandersype@kbc.be
Tel/GSM: 0478 98 39 48





Settings Edit this page How to embed Export Show history