1 edit Name: Christel De Vrindt
Bedrijf/Functie: Acerta/BDM
Ondernemingsnr: .
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel/GSM: 0495172055
2 edit Name: Geert De Ro
Bedrijf/Functie: Wood Line Interior bvba/zaakvoerder
Ondernemingsnr: 0848.213.035
Email: wood_line_interior_bvba@live.be
Tel/GSM: 0488/99.88.94
3 edit Name: jos cools
Bedrijf/Functie: Softsuit
Ondernemingsnr: www.softsuit.be
Email: Jos.cools@softsuit.be
Tel/GSM: 0475751333
4 edit Name: Kirsten Meijlaers
Bedrijf/Functie: Van Snick Verzekeringen
Ondernemingsnr:
Email: kirsten@vansnick.be
Tel/GSM: 024266426
5 edit Name: Dirk Raes
Bedrijf/Functie: Van Snick Verzekeringen - hypotheek.punt
Ondernemingsnr:
Email: dirk.raes@vansnick.be
Tel/GSM: 0477307396
6 edit Name: Seeuws Ludovic
Bedrijf/Functie: Seeuws KBC Verzekeringen
Ondernemingsnr: 0459707843
Email: ludovic.seeuws@verz.kbc.be
Tel/GSM: 053773335
7 edit Name: Seeuws Emeric
Bedrijf/Functie: Seeuws KBC Verzekeringen
Ondernemingsnr: 0459707843
Email: emeric.seeuws@verz.kbc.be
Tel/GSM: 053773335
8 edit Name: Nick Haelvoet
Bedrijf/Functie: Account manager
Ondernemingsnr:
Email: nick@tpconnections.be
Tel/GSM: 0498/496700
9 edit Name: Wouter Van Gasse
Bedrijf/Functie: ICT Kaisha
Ondernemingsnr: BE0676 718 619
Email: wouter@ictkaisha.be
Tel/GSM: 0474 37 17 37
10 edit Name: Kim Kluft
Bedrijf/Functie: Tillies - Huisgemaakte Limonades, Mocktails & Ijslollies
Ondernemingsnr: BE0675548778
Email: Hallo@tillies.be
Tel/GSM: 0489340110
11 edit Name: Volkaert Dennie
Bedrijf/Functie: In' wit bvba projectleider schilderwerken
Ondernemingsnr: 0898799624
Email: Dennie@intwit.be
Tel/GSM: 0485679112
12 edit Name: Biebuyck Julie
Bedrijf/Functie: Advocaat
Ondernemingsnr: 563.380.255
Email: info@advocaatbiebuyck.be
Tel/GSM: 0472461668
13 edit Name: Dimitry Van der Sype
Bedrijf/Functie: KBC Ondernemersteam Aalst
Ondernemingsnr:
Email: dimitry.vandersype@kbc.be
Tel/GSM: 0478 98 39 48
14 edit Name: Geert Van Meervelt
Bedrijf/Functie: SBB Accountants
Ondernemingsnr: 0459609556
Email: geert.van.meervelt@sbb.be
Tel/GSM: 053783542
15 edit Name: Davy De Coninck
Bedrijf/Functie: JWD Pictures
Ondernemingsnr:
Email: Davy@jwdpictures.be
Tel/GSM: 0495270362
16 edit Name: Jurgen Hollebecq
Bedrijf/Functie: Carambola Webdesign
Ondernemingsnr:
Email: jurgen@makemywebsite.be
Tel/GSM: 0486212857
17 edit Name: Stefaan Van der Mynsbrugge
Bedrijf/Functie: SBB Accountants Cvba
Ondernemingsnr: 0459609556
Email: stefaan.van.der.mynsbrugge@sbb.be
Tel/GSM: 0485705964
18 edit Name: Julie BIEBUYCK
Bedrijf/Functie: Advocaat
Ondernemingsnr:
Email: julie.biebuyck@gmail.com
Tel/GSM: 0472461668
19 edit Name: Jonas Helaut
Bedrijf/Functie: EVEREST LAW FIRM
Ondernemingsnr:
Email: Jonas.Helaut@everest-law.eu
Tel/GSM: 0494547966
20 edit Name: Jessica De Waele
Bedrijf/Functie: Strong People BVBA
Ondernemingsnr: BE0647.794.011
Email: jessica@strongpeople.be
Tel/GSM: 0476/642730





Settings Edit this page How to embed Export Show history