1 edit Name: Bjorn Nevens
Functie/bedrijf: 't VisVertier fish spa en lounge bar
Ondernemingsnummer: 0688.814.321
Tel/GSM: 0476/426275
Mail: visvertier@hotmail.com
2 edit Name: Els Vijverman
Functie/bedrijf: Zaakvoerster ekilibre/bio - wellness, relaxatie en beauty - praktijk
Ondernemingsnummer: BE0825826326
Tel/GSM: 0492934618
Mail: info@ekilibre-online.be
3 edit Name: Bart Breynaert
Functie/bedrijf: Verantwoordelijke professionele klanten/ Fintro Aalst
Ondernemingsnummer: 0427.641.623
Tel/GSM: 0471/776200
Mail: bart.breynaert@fintro.be
4 edit Name: Bert Herregodts
Functie/bedrijf: Kantoordirecteur KBC Aalst
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0476 870935
Mail: bert.herregodts@kbc.be
5 edit Name: Geert Van Meervelt
Functie/bedrijf: Kantoordirecteur SBB
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 053783542
Mail: geert.van.meervelt@sbb.be
6 edit Name: kurt vanputte
Functie/bedrijf: iLumaxX / Reborn
Ondernemingsnummer: BE0870.460.578
Tel/GSM: +32468127960
Mail: kvanputte@ilumaxx.eu
7 edit Name: Jessie Deneve
Functie/bedrijf: Bedrijvencentrum Aalst
Ondernemingsnummer: BE0428749502
Tel/GSM: 053853535
Mail: info@bcaalst.be
8 edit Name: Caroline Masquelier
Functie/bedrijf: VIAVERA RECRUITMENT
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0496 577598
Mail: caroline.masquelier@viavera.be
9 edit Name: Jos Cools
Functie/bedrijf: zaakvoerder
Ondernemingsnummer: JC & TC consulting
Tel/GSM: 0475751333
Mail:
10 edit Name: Kim Van Langenhove
Functie/bedrijf: Living it coach/psycholoog
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0499949378
Mail: Kim@livingit.be
11 edit Name: Bjorn heirman
Functie/bedrijf: Becation-beleefreizen in belgie zaakvoerder
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0474232826
Mail: Bjorn@becation.be
12 edit Name: Maxim Damman
Functie/bedrijf: Aqualex
Ondernemingsnummer: BE 0822.110.137
Tel/GSM: 056 28 19 97
Mail: Kunigunde@aqualex.be
13 edit Name: Patrick en VĂ©ronique Rombaut-Sennesael
Functie/bedrijf: Rombaut&Sennesael
Ondernemingsnummer: BE0645.636.453
Tel/GSM: 0471 66 96 85
Mail: info@patrickenveronique.be
14 edit Name: Frederik Verhaeghe
Functie/bedrijf: bemiddelaar
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0470592130
Mail: frederik.verhaeghe@gtb.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history