1 edit commentName: christel de vrindt
Bedrijf/functie: Acerta/development manager
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
2 edit commentName: Geert Van Meervelt
Bedrijf/functie: SBB Accountants/Kantoordirecteur
Email: geert.van.meervelt@sbb.be
3 edit commentName: Katrien Bontinck
Bedrijf/functie: LifeCoachKatrien - zaakvoerster
Email: bontinckk@gmail.com
4 edit commentName: Brent Meersman
Bedrijf/functie: Plant a Flag / Business Developer
Email: brent.meersman@plantaflag.com
5 edit commentName: Nele De Spiegeleer
Bedrijf/functie: Cevora/Account manager
Email: nele.despiegeleer@cevora.be
6 edit commentName: kurt vanputte
Bedrijf/functie: iLumaxX ez
Email: kvanputte@ilumaxx.eu
7 edit commentName: Freya Roelants
Bedrijf/functie: Envirotect/Accountmanager
Email: freya.roelants@envirotect.be
8 edit commentName: Bert Herregodts
Bedrijf/functie: Kantoordirecteur KBC gebied Aalst
Email: bert.herregodts@kbc.be
9 edit commentName: Cordier Ives
Bedrijf/functie: Account Manager
Email: ives.cordier@digiconsult.biz
10 edit commentName: Mikaƫl Waroquier
Bedrijf/functie: TP Connections / Energie Expert
Email: mikael@tpconnections.be
11 edit commentName: Geert Clinckaert
Bedrijf/functie: Plenion - sales manager
Email: geert@plenion247.eu
12 edit commentName: Jos Cools
Bedrijf/functie: JC & TC Consulting zaakvoerder
Email: joscools@telenet.be
13 edit commentName: Frederik Verhaeghe
Bedrijf/functie: GTB / bemiddelaar
Email: frederik.verhaeghe@gtb.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history