1 edit Name: christel de vrindt
Bedrijf/Functie: Acerta / BDM
Ondernemingsnr: 0473.394.345
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel/GSM: 0495172055
2 edit Name: Stefaan Van der Mynsbrugge
Bedrijf/Functie: SBB Cvba
Ondernemingsnr: 0459609556
Email: stefaan.van.der.mynsbrugge@sbb.be
Tel/GSM: 0485705964
3 edit Name: Nathan Samson
Bedrijf/Functie: Websters NV , #Zorgeloos Online
Ondernemingsnr:
Email: nathan@websters.be
Tel/GSM: 0470 66 02 52
4 edit Name: Jonas HELAUT
Bedrijf/Functie: EVEREST LAW FIRM
Ondernemingsnr: 0808.784.614
Email: jonas.helaut@everest-law.eu
Tel/GSM: 02/640.44.00
5 edit Name: Dimitry Van der Sype
Bedrijf/Functie: KBC Ondernemersteam Aalst
Ondernemingsnr:
Email: dimitry.vandersype@kbc.be
Tel/GSM: 0478 98 39 48
6 edit Name: Jurgen Hollebecq
Bedrijf/Functie: Carambola / Zaakvoerder
Ondernemingsnr: 0568.648.444
Email: jurgen@makemywebsite.be
Tel/GSM: 0486212857
7 edit Name: Nick Haelvoet
Bedrijf/Functie: TP Connections Accountmanager
Ondernemingsnr:
Email: nick@tpconnections.be
Tel/GSM: /0498496700
8 edit Name: BAJART Dirk
Bedrijf/Functie: Van den Bossche / Fleet verkoop
Ondernemingsnr: 0430.008.423
Email: dirk.bajart@vandenbossche.be
Tel/GSM: +32477177660
9 edit Name: Jos Cools
Bedrijf/Functie: Softsuit
Ondernemingsnr:
Email: jos.cools@softsuit.be
Tel/GSM: 0475751333
10 edit Name: Geert Van Meervelt
Bedrijf/Functie: SBB Accountants
Ondernemingsnr:
Email: geert.van.meervelt@sbb.be
Tel/GSM: 053783542
11 edit Name: Griet Dantinne
Bedrijf/Functie: Management Drives Belgium
Ondernemingsnr:
Email: g.dantinne@managementdrives.com
Tel/GSM: 016661431





Settings Edit this page How to embed Export Show history