1 Name: Luc Sachteleben
E-mail: luc.sachteleben@box.be
Bedrijf: BOX
2 Name: Filip Van Hoof
E-mail: filip.van.hoof@verz.kbc.be
Bedrijf: Verzekeringen Keersmaekers
3 Name: Willy Geurts
E-mail: willy.geurts@rentokil-initial.com
Bedrijf: Rentokil Specialist Hygiëne
4 Name: Gunter Fasoel
E-mail: gunter.fasoel@unizo.be
Bedrijf: UNIZO Aartselaar
5 Name: David Roeis
E-mail: david@top-speed.be
Bedrijf: Top-Speed bvba
6 Name: sonja vanlooy
E-mail: sonja@b-p-europe.com
Bedrijf: Cleaning Behind doors
7 Name: wim hellemans
E-mail: wim.hellemans@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
8 Name: Peter Hechtermans
E-mail: peter@hechtrecht.be
Bedrijf: Advocatenkantoor Hechtrecht bvba
9 Name: Erik De Caluwe
E-mail: erik.de.caluwe@aaa.be
Bedrijf: Triple A Solutions
10 Name: Hedwig Baeyens
E-mail: hedwig@forestcompany.be
Bedrijf: Forestcompany
11 Name: Vincente Cabrera
E-mail: vincente.cabrera@orange.com
Bedrijf: Orange BE
12 Name: Filip Corens
E-mail: filipcorens@hotmail.com
Bedrijf: Fiedco
13 Name: Hans De keersmaecker
E-mail: info@livwell.be
Bedrijf: Livwell bvba
14 Name: Patrick Dierickx
E-mail: patrick.dierickx@mediusnv.be
Bedrijf: Mediùs verzekeringen
15 Name: Sarah De Vriendt
E-mail: sdv@sanmarcovillage.be
Bedrijf: San Marco Village
16 Name: Sandy Mertens
E-mail: sandy@smartfinance.jobs
Bedrijf: Smart Finance
17 Name: ALAIN DESCHUYTENEER
E-mail: sasd1.bvba@gmail.com
Bedrijf: SASD BVBA
18 Name: Haemels Tom
E-mail: tom.haemels@enbro.be
Bedrijf: ENBRO
19 Name: Catherine Darcis
E-mail: info@intouch-antwerpen.be
Bedrijf: INTOUCH
20 Name: Crève Serge
E-mail: sleutelcentrale@skynet.be
Bedrijf: Sleutelcentrale bvba
21 Name: Kirsten Mertes
E-mail: kirsten@annorlunda.be
Bedrijf: www.annorlunda.be - verhuur feestmateriaal
22 Name: Rutger Meeuwis
E-mail: rutger@basefactory.be
Bedrijf: Basefactory
23 Name: Kris Van Ingelgem
E-mail: kris@ags.be
Bedrijf: Antwerp Golf School
24 Name: Micheline Verheyden
E-mail: micheline.verheyden@telenet.be
Bedrijf: vastgoedmakelaar
25 Name: Dominique posson
E-mail: dominique@succeskoffie.be
Bedrijf: Succes Koffie
26 Name: Christine Heyvaerts
E-mail: christine.heyvaerts@vanroey.be
Bedrijf: VanRoey.be
27 Name: Geert De Weerdt
E-mail: geert.de.weerdt@verz.kbc.be
Bedrijf: Verzekeringskantoor De Weerdt BVBA
28 Name: Patci Beukelaer
E-mail: patci.beukelaer@gmail.com
Bedrijf: UNIZO Aartselaar
29 Name: Flor Depla
E-mail: flor@intens.be
Bedrijf: Intens
30 Name: Ivan Geldof
E-mail: i.geldof@telenet.be
Bedrijf: Opticom
31 Name: Nico Lamberts
E-mail: nico.lamberts@go4jobs.be
Bedrijf: Go4Jobs Aartselaar
32 Name: Frank Maximus
E-mail: frank@healingjourneyman.com
Bedrijf: Healing Journey Man
33 Name: Siebens Geert
E-mail: geert@siebensspoorbouw.com
Bedrijf: Siebens spoorbouw
34 Name: cathy camertijn
E-mail: cathy@lessnow.net
Bedrijf: Lessnow
35 Name: Nathalie Verschueren
E-mail: nathalie@despierto.be
Bedrijf: Despierto
36 Name: Koen Wuyts
E-mail: kw@vmofficeassistance.be
Bedrijf: VM Office
37 Name: Johan Van der Taelen
E-mail: jvdt@vmofficeassistance.be
Bedrijf: VM Office Assistance
38 Name: Dennis Volkaerts
E-mail: volkaerts.dennis@scheidt-bachmann.be
Bedrijf: Scheidt & Bachmann
39 Name: Alain Steger
E-mail: alain.steger@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank & Verzekeringen
40 Name: Jill Heyninck
E-mail: jill.heyninck@vdab.be
Bedrijf: VDAB
41 Name: Kenneth De Decker
E-mail: kenneth@media-mirror.be
Bedrijf: Media Mirror
42 Name: Caroline Vleugels
E-mail: cvleugels@secretary-plus.be
Bedrijf: Secretary Plus
43 Name: Mark Van Gossum
E-mail: mark.van.gossum@telenet.be
Bedrijf: Takoda Biz
44 Name: Freddy Arnauts
E-mail: freddy@b19.be
Bedrijf: B19 Antwerpen
45 Name: Elke Van Sebroeck
E-mail: evs@vmofficeassistance.be
Bedrijf: VM Office Assistance
46 Name: Tim Winand
E-mail: timothy.winand@bnpparibasfortis.com
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
47 Name: Gwenda Seynaeve
E-mail: gwenda.seynaeve@bnpparibasfortis.com
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
48 Name: Stefania Van Varenbergh
E-mail: Travel@blissout.be
Bedrijf: Bliss Out Travel (Travel Experts)
49 Name: Kim Baetens
E-mail: kim@unix-solutions.be
Bedrijf: Unix-Solutions BVBA
50 Name: Jurgen Van Muylder
E-mail: jvm@demeeuw.com
Bedrijf: De Meeuw
51 Name: Dirk Moons
E-mail: dirk.moons@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank & Verzekeringen
52 Name: Erik Verlaet
E-mail: admin@bel-east.be
Bedrijf: UNIZO Aartselaar - Schelle
53 Name: Yves Champagne
E-mail: yves@aspen.be
Bedrijf: Aspen Indoor
54 Name: Johnny Verlinden
E-mail: Jverlinden@ixina.com
Bedrijf: Unizo Aartselaar - Keukens Ixina
55 Name: Olivier Arntz
E-mail: olivier@online-expert.be
Bedrijf: Online Expert
56 Name: Samira Bersoul
E-mail: Samira.bersoul@animameagroup.com
Bedrijf: Anima Mea Group
57 Name: Broeckx Yirko
E-mail: yirko@ideale.be
Bedrijf: wasserij Ideale
58 Name: Van Droogenbroeck Geoffrey
E-mail: geoffrey@ideale.be
Bedrijf: wasserij Ideale
59 Name: Vicky Lysen
E-mail: Info@vickylysen.be
Bedrijf: VickyLysen
60 Name: Ilse Matton
E-mail: ilse@humancoaching.be
Bedrijf: Human
61 Name: Britte Van Horebeek
E-mail: britte@terelst.be
Bedrijf: Hotel Ter Elst
62 Name: Eric De Pooter
E-mail: Info@dpcast.be
Bedrijf: DP CAST
63 Name: naert nicole
E-mail: nicole.naert@gmail.com
Bedrijf: decolabel
64 Name: Elena Chinarova
E-mail: elena@vita-antwerpen.be
Bedrijf: acupunctuur groepspraktijk vita
65 Name: Jürgen Rypens
E-mail: j.rypens@oventrop.com
Bedrijf: J.Rypens bvba - Oventrop
66 Name: Peter De Bock
E-mail: info@bertelsballooning.be
Bedrijf: Bertels Ballooning
67 Name: Tamara Kloeck
E-mail: Tamara@d-p-s.be
Bedrijf: Document & Print Solutions
68 Name: Mauro Vertongen
E-mail: mauro@weldon.be
Bedrijf: Weldon
69 Name: Eva De Waele
E-mail: eva@beehivedmedia.be
Bedrijf: Beehived Media
70 Name: Gordon Campbell
E-mail: inktentonorshop.be
Bedrijf: Inkt en tonorshop
71 Name: Jan Nelissen
E-mail: jan.nelissen@mybranding.be
Bedrijf: MYBRANDING
72 Name: de both Hans
E-mail: hans.de.both@ing.com
Bedrijf: ING Belgie
73 Name: David Verrezen
E-mail: david@scribandis.be
Bedrijf: Scribandis
74 Name: Matthias van Hassel
E-mail: matthias@media-architect.be
Bedrijf: Media-Architect (communicatie)
75 Name: Herman Vaelen
E-mail: herman@nrgeek.be
Bedrijf: NRGeek
76 Name: Veerle Van Aken
E-mail: veerle.van.aken@telenet.be
Bedrijf: Marketing freelancer / business katalysator
77 Name: Wim Bogaert
E-mail: wgw@wimbogaert.com
Bedrijf: Levensbegeleider





Settings Edit this page How to embed Export Show history