1 Name: Benoit Van den Eynde
Bedrijfsnaam: Bondis
E-mail: benoit@bondis.be
2 Name: Esther Zentjens
Bedrijfsnaam: ING
E-mail: esther.zentjens@ing.com
3 Name: Karin Vandergeeten
Bedrijfsnaam: Saint Jean d Acre Projects Lda
E-mail: karinvandergeeten@gmail.com
4 Name: Rik Moens
Bedrijfsnaam: Yonex Center Badminton
E-mail: info@yonexcenter.be
5 Name: Carine Gybels
Bedrijfsnaam: ICT Kaisha
E-mail: carine@ictkaisha.be
6 Name: wim hellemans
Bedrijfsnaam: SBB Accountants & Adviseurs
E-mail: wim.hellemans@sbb.be
7 Name: Murielle Lafon
Bedrijfsnaam: info@building-bridges.co
E-mail: Building Bridges.co
8 Name: Freddy Arnauts
Bedrijfsnaam: B19 Antwerp
E-mail: freddy@b19.be
9 Name: GuySpruyt
Bedrijfsnaam: Luxverlichting
E-mail: Guy@luxverlichting.be
10 Name: vanlooy sonja
Bedrijfsnaam: Cleaning Behind Doors
E-mail: sonja@b-p-europe.com
11 Name: Erwin Van Meer
Bedrijfsnaam: MyDigi
E-mail: erwin.van.meer@mydigi.eu
12 Name: Yoeri Jans
Bedrijfsnaam: Mundo Digitalis - uw partner in online communicatie
E-mail: yoeri@mundodigitalis.be
13 Name: POSCHET JAN
Bedrijfsnaam: ACERTA
E-mail: JAN.POSCHET@ACERTA.BE
14 Name: Bruggeman
Bedrijfsnaam: Multiservice
E-mail: Xandra.multiservice@gmail.com
15 Name: Seynaeve Gwenda
Bedrijfsnaam: BNPPF
E-mail: gwenda.seynaeve@bnpparibasfortis.com
16 Name: Micheline Verheyden
Bedrijfsnaam: vastgoedmakelaar
E-mail: micheline.verheyden@telenet.be
17 Name: Luc Geelen
Bedrijfsnaam: Affaco
E-mail: luc@affaco.com
18 Name: Griet Dantinne
Bedrijfsnaam: Management Drives
E-mail: g.dantinne@managementdrives.com
19 Name: De Graaf Christiaan
Bedrijfsnaam: BNPPF
E-mail: christiaan.degraaf@bnpparibasfortis.com
20 Name: Luc Sachteleben
Bedrijfsnaam: BOX Internet Services
E-mail: luc.sachteleben@box.be
21 Name: Ilse Swerts
Bedrijfsnaam: Lunettes-Lunettes Optiek
E-mail: ilse.swerts@lunettes-lunettes.be
22 Name: Jan Nelissen
Bedrijfsnaam: MY BRANDING
E-mail: jan.nelissen@mybranding.be
23 Name: Ruymaekers Marc
Bedrijfsnaam: 4 Sanca
E-mail: marc.ruymaekers@gmail.com
24 Name: Naica Schoonbaert
Bedrijfsnaam: Forest
E-mail: naica@forestcompany.be
25 Name: Gunter Fasoel
Bedrijfsnaam: UNIZO Aartselaar
E-mail: gunter.fasoel@unizo.be
26 Name: Carina Marcon
Bedrijfsnaam: Cap'a di Carina
E-mail: carina.marcon@telenet.be
27 Name: Filip Corens
Bedrijfsnaam: Fiedco
E-mail: filipcorens@hotmail.com
28 Name: Steven Vermuyten
Bedrijfsnaam: Convium bvba
E-mail: steven.vermuyten@convium.eu
29 Name: Jerry Apers
Bedrijfsnaam: BMW / MINI Patrick Smets
E-mail: jerry.apers@psmets.net.bmw.be
30 Name: Erik De Caluwe
Bedrijfsnaam: Triple A Solutions
E-mail: erik.de.caluwe@aaa.be
31 Name: Jean-Paul Van Damme
Bedrijfsnaam: Triple A Solutions
E-mail: jean.paul@aaa.be
32 Name: Erwin Tielemans
Bedrijfsnaam: Human Matters
E-mail: erwin@humanmatters.eu
33 Name: Samira Bersoul
Bedrijfsnaam: Anima Mea Group
E-mail: Samira.bersoul@animameagroup.com
34 Name: Alain Van Koeveringe
Bedrijfsnaam: FitalityClubs
E-mail: Alain.vk@fitalityclubs.be
35 Name: Herman Todts
Bedrijfsnaam: VDAB
E-mail: herman.todts@vdab.be
36 Name: Wim Bogaert
Bedrijfsnaam: Isara bvba
E-mail: wgw@wimbogaert.com
37 Name: Paul Warmenbol
Bedrijfsnaam: Biobieren Warmenbol
E-mail: biobieren@warmenbol.com
38 Name: Joris Van Bree
Bedrijfsnaam: CptnZeppos
E-mail: info@cptnzeppos.com
39 Name: Johnny Crijns
Bedrijfsnaam: San Marco Village
E-mail: jc@sanmarcovillage.be
40 Name: Loesje Wiedemeijer
Bedrijfsnaam: BMW/MINI Jorssen
E-mail: loesje.wiedemeijer@jorssen.be
41 Name: Stijn van Daele
Bedrijfsnaam: Noah Store Manager
E-mail: stijn@noahstoremanager.be
42 Name: Gerry Van Wouwe
Bedrijfsnaam: Dry-Plan Vochtbestrijding
E-mail: gerry@dry-plan.be
43 Name: Eric Verhulst
Bedrijfsnaam: Boekhoudkantoor Verhulst bvba
E-mail: eric@verhulstbvba.be
44 Name: Tom Geldolf
Bedrijfsnaam: ASEQ
E-mail: tom@aseq.be
45 Name: Koen Wuyts
Bedrijfsnaam: VM Office Assistance - KMO Portefeuille
E-mail: kw@vmofficeassistance.be
46 Name: Annemie Simkens
Bedrijfsnaam: Simkens Consultancy
E-mail: as.info@telenet.be
47 Name: cathy camertijn
Bedrijfsnaam: Lessnow
E-mail: cathy@lessnow.net
48 Name: Veerle Van Aken
Bedrijfsnaam: Social media mentor
E-mail: veerle.van.aken@telenet.be
49 Name: Ivan Geldof
Bedrijfsnaam: Opticom
E-mail: i.geldof@telenet.be
50 Name: wim hellemans
Bedrijfsnaam: SBB Accountants & Adviseurs
E-mail: wim.hellemans@sbb.be
51 Name: Ine Vercammen
Bedrijfsnaam: In2Mental
E-mail: info@in2mental.be
52 Name: Eric De Pooter
Bedrijfsnaam: DP Cast Comm V
E-mail: info@dpcast.be
53 Name: David Verrezen
Bedrijfsnaam: Scribandis
E-mail: david@scribandis.be
54 Name: Albert Ederveen
Bedrijfsnaam: KBC Bank Aartselaar
E-mail: albert.ederveen@kbc.be
55 Name: Anke Cavents
Bedrijfsnaam: KBC Bank Aartselaar
E-mail: anke.cavents@kbc.be
56 Name: Herman Vaelen
Bedrijfsnaam: NRGeek - Energie-efficiƫntie en datavisualisatie
E-mail: herman@nrgeek.be
57 Name: Frank Maximus
Bedrijfsnaam: Healing Journey Man
E-mail: frank@healingjourneyman.com
58 Name: Guy Verley
Bedrijfsnaam: Coated
E-mail: info@coated.be
59 Name: Maarten Wauters
Bedrijfsnaam: 2 Become You
E-mail: mw@maartenwauters.be
60 Name: Kitty Geens
Bedrijfsnaam: BMW/MINI Jorssen
E-mail: kitty.geens@jorssen.be
61 Name: Tamara Nys
Bedrijfsnaam: Nys Machinery Equipment
E-mail: tamara@nys-machinery.be
62 Name: Johanna Matthys
Bedrijfsnaam: Luz. Connect. Reflect. Flourish.
E-mail: johanna@luzvalues.com
63 Name: Ludo De Voecht
Bedrijfsnaam: Opticom
E-mail: i.geldof@telenet.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history