1 edit Name: christel De Vrindt
Bedrijf/Functie: Acerta/BDM
Ondernemingsnr: 473.394.345
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel/GSM: 0495/17.20.55
2 edit Name: ROLAND VAN GASSE
Bedrijf/Functie: TTS ONDERNEMINGSCLUB / VOORZITTER
Ondernemingsnr: BE 0875.579.507
Email: roland@avs1988.be
Tel/GSM: 0475 92 80 65
3 edit Name: Tamara Goovaerts
Bedrijf/Functie: Vastgoedmakelaar
Ondernemingsnr: 0658967619
Email: tamaragoovaerts@janssenenjanssen.be
Tel/GSM: 0496650505
4 edit Name: Dominique Desrumaux
Bedrijf/Functie: Garage Mertens/Autocenter Waasland Zaakvoerder
Ondernemingsnr: BE0443185179
Email: dominique@garage-mertens.be
Tel/GSM: 0478673884
5 edit Name: De Smedt Peter
Bedrijf/Functie: Volvo Garage de Keulenaer NV
Ondernemingsnr: BE0426617975
Email: sales@garagedekeulenaer.be
Tel/GSM: 0473/942 862
6 edit Name: Van Speybroeck Dirk
Bedrijf/Functie: ING Business Banker
Ondernemingsnr: 0403200393
Email: Dirk.van-speybroeck@ing.be
Tel/GSM: 0495912252
7 edit Name: Pieter VAN BASTELAERE
Bedrijf/Functie: Traxio - Directeur Vlaanderen
Ondernemingsnr:
Email: Pieter.VanBastelaere@traxio.be
Tel/GSM: 0486306532
8 edit Name: Angelika de Buck
Bedrijf/Functie: Color for Suiccess
Ondernemingsnr: Be 0887443496
Email: mail@angelikadebuck.be
Tel/GSM: 0478/345444
9 edit Name: Anneke Van Hal
Bedrijf/Functie: ASAP HR Group - Account Manager Oost-Vlaanderen
Ondernemingsnr:
Email: anneke.vanhal@asap.be
Tel/GSM: 0471/390803
10 edit Name: Jonathan Duyols
Bedrijf/Functie: ADMB
Ondernemingsnr:
Email: Jonathan.duyols@admb.be
Tel/GSM: 0471 804 257
11 edit Name: Wim Van der Linden
Bedrijf/Functie: Stegmann
Ondernemingsnr:
Email: wim.vanderlinden@stegmann.be
Tel/GSM: 0492 250 502
12 edit Name: Luc Demarbaix
Bedrijf/Functie: DRIVEN BY PASSION BVBA - Office Manager
Ondernemingsnr: BE 0662.479.316
Email: luc.demarbaix@drivenbypassion.be
Tel/GSM: 0471 68 40 31
13 edit Name: Geert De Decker
Bedrijf/Functie: SBB
Ondernemingsnr:
Email: geert.de.decker@sbb.be
Tel/GSM: 0475 66 03 82
14 edit Name: Nicole Van Peteghem
Bedrijf/Functie: Xenia BVBA zaakvoerder
Ondernemingsnr: BE0458405766
Email: nicole@xenia.be
Tel/GSM: 093494140
15 edit Name: TUERLINCKX PATRICK
Bedrijf/Functie: ICPC bvba - PR
Ondernemingsnr: 0878680240
Email: icpcbvba@hotmail.com
Tel/GSM: 0498874960
16 edit Name: Wim Couck
Bedrijf/Functie: Commercieel Directeur
Ondernemingsnr:
Email: wim.couck@digiconsult.biz
Tel/GSM: 0475318273
17 edit Name: Francis Vermeulen
Bedrijf/Functie: Zaakvoerder
Ondernemingsnr: BE0897993930
Email: mail2francis@me.com
Tel/GSM: 0475373165
18 edit Name: Tanguy Peers
Bedrijf/Functie: La-On Advocaten
Ondernemingsnr:
Email: tanguy.peers@la-on.eu
Tel/GSM: 0474935906
19 edit Name: kevin reyns
Bedrijf/Functie: Waasland-Beveren
Ondernemingsnr:
Email: kevin@waasland-beveren.be
Tel/GSM:
20 edit Name: Franky Van Duyse
Bedrijf/Functie: Sg private banking
Ondernemingsnr:
Email: Franky.vanduyse@sgpriv.be
Tel/GSM: 0478/785537
21 edit Name: dirk bal
Bedrijf/Functie: balerdon
Ondernemingsnr: BE0567 980 233
Email: balerdon@telenet.be
Tel/GSM: 0468/261620
22 edit Name: Paelinck Mark
Bedrijf/Functie: Audi Manager
Ondernemingsnr: 0443185179
Email: mark;paelinck@garage-mertens.be
Tel/GSM: 0474/763161
23 edit Name: Van Gasse Wouter
Bedrijf/Functie: DCI IT
Ondernemingsnr:
Email: wouter.vangasse@dcinet.be
Tel/GSM: 0471 66 65 07
24 edit Name: van spittael eva
Bedrijf/Functie: belfius
Ondernemingsnr:
Email: eva.vanspittael@belfius.be
Tel/GSM: 037502683
25 edit Name: Dierinck Anthony
Bedrijf/Functie: Actief Interim
Ondernemingsnr: 0433.344.035
Email: Actief.beveren@actief.be
Tel/GSM: 03 750 34 50
26 edit Name: Doreen D'hondt
Bedrijf/Functie: advocaat
Ondernemingsnr: 0817335163
Email: info@doreendhondt.be
Tel/GSM: 0486541514
27 edit Name: Natascha Peeters
Bedrijf/Functie: Envie regionaal manager Vlaanderen
Ondernemingsnr: LU20035314
Email: natascha.peeters@envie.lu
Tel/GSM: 0495695672
28 edit Name: Ann Vermeulen
Bedrijf/Functie: SBB Accountants & Adviseurs
Ondernemingsnr:
Email: ann.vermeulen@sbb.be
Tel/GSM: 03/760.10.35
29 edit Name: Dirk De Lamper
Bedrijf/Functie: SBB Accountants & Adviseurs
Ondernemingsnr:
Email: Dirk.De.Lamper@sbb.be
Tel/GSM: 03/760.10.45
30 edit Name: Jasper De Swert
Bedrijf/Functie: Van der Valk Beveren
Ondernemingsnr:
Email: jasper@hotelbeveren.be
Tel/GSM:
31 edit Name: Paul Boey
Bedrijf/Functie: Startersnet /Ambassadeur oost en westvlaanderen
Ondernemingsnr:
Email: paul@startersnet.be
Tel/GSM: 092739075
32 edit Name: Filip kegels
Bedrijf/Functie: Schepen Beveren
Ondernemingsnr:
Email:
Tel/GSM:
33 edit Name:
Bedrijf/Functie:
Ondernemingsnr:
Email:
Tel/GSM:
34 edit Name: Stacey Vincke
Bedrijf/Functie: HR Sales Trainee bij Intelect
Ondernemingsnr:
Email: sintniklaas@intelect.be
Tel/GSM: 0486208092
35 edit Name: Frederik De Weerdt
Bedrijf/Functie: Commefort
Ondernemingsnr:
Email: frederik@commefort.be
Tel/GSM:
36 edit Name: Guy Van Heysbroeck
Bedrijf/Functie: Bloemsierkunst Guylène
Ondernemingsnr:
Email: Guylene@skynet.be
Tel/GSM: 037661068
37 edit Name: Karin Verheyen
Bedrijf/Functie: senkaflex
Ondernemingsnr:
Email: karin@senkaflex.be
Tel/GSM: 0489 55 41 32
38 edit Name: Paul Steveninck
Bedrijf/Functie: Blend Tea Belgium
Ondernemingsnr:
Email: info@blendtea.be
Tel/GSM: 0474/977192
39 edit Name: Bavo De Witte
Bedrijf/Functie: Adviseur Professioneel Cliënteel Belfius
Ondernemingsnr:
Email: Bavo.dewitte@mandat.belfius.be
Tel/GSM: 037805295





Settings Edit this page How to embed Export Show history