1 edit Name: christel De Vrindt
Bedrijf/Functie: Acerta/business Development Manager
Ondernemingsnr: 473.394.345
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel/GSM: 0495/17.20.55
2 edit Name: Jasper De Swert
Bedrijf/Functie: Van der Valk Beveren - Sales & Marketing Manager
Ondernemingsnr:
Email: jasper@hotelbeveren.be
Tel/GSM:
3 edit Name: Geert De Decker
Bedrijf/Functie: SBB Accountants & Belastingconsulenten
Ondernemingsnr:
Email: geert.de.decker@sbb.be
Tel/GSM: 03 760 10 42
4 edit Name: Roland Van Gasse
Bedrijf/Functie: TTS Ondernemingsclub
Ondernemingsnr: 0875 579 507
Email: roland@avs1988.be
Tel/GSM: 0475/92.80.65
5 edit Name: Wilfried De Backer
Bedrijf/Functie: drukkerij M.Janssens - verkoop
Ondernemingsnr: 0457.098.840
Email: wilfried@drukkerij-mjanssens.be
Tel/GSM: 0474 05 15 38
6 edit Name: Marleen Verbruggen
Bedrijf/Functie: Malumax
Ondernemingsnr: BE0640869793
Email: info@Malumax.be
Tel/GSM: 0471665779
7 edit Name: van spittael eva
Bedrijf/Functie: relatiebeheerder business klanten
Ondernemingsnr: belfius
Email: eva.vanspittael@belfius.be
Tel/GSM: 0477/998542
8 edit Name: allaerts caroline
Bedrijf/Functie: relatiebeheerder business klanten
Ondernemingsnr: belfius
Email: caroline.allaerts@belfius.be
Tel/GSM: 0477/98.43.56
9 edit Name: Sasha Courtois
Bedrijf/Functie: Vantage EMEA / Account Manager Europe
Ondernemingsnr: BE0438.076.348
Email: sasha.courtois@vantage-emea.com
Tel/GSM: +484125383
10 edit Name: Davide Sandrini
Bedrijf/Functie: Vantage EMEA / Sales and Key Account Manager
Ondernemingsnr: BE0438.076.348
Email: davide.sandrini@vantage-emea.com
Tel/GSM: +32470800108
11 edit Name: Patrick Bisschop
Bedrijf/Functie: Cornelis & Partners/Gedelegeerd Bestuurder
Ondernemingsnr: BE 0405.014.095
Email: patrick@cornelis-partners.be
Tel/GSM: 0486/085.094
12 edit Name: Dierinck Anthony
Bedrijf/Functie: Actief Interim
Ondernemingsnr: 0433344035
Email: actief.beveren@actief.be
Tel/GSM: 03 750 34 50
13 edit Name: Nicole Van Peteghem
Bedrijf/Functie: Xenia Business Gifts
Ondernemingsnr: BE0458.405.766
Email: nicole@xenia.be
Tel/GSM: 093494140
14 edit Name: De Smedt Peter
Bedrijf/Functie: VOLVO de Keulenaer
Ondernemingsnr:
Email: sale@garagedekeulenaer.be
Tel/GSM: 0473/942 862
15 edit Name: Franky Van Duyse
Bedrijf/Functie: Société Générale Private Banking
Ondernemingsnr:
Email: franky.vanduyse@sgpriv.be
Tel/GSM: 0478/78.55.37
16 edit Name: Luc Demarbaix
Bedrijf/Functie: OFFICE MANAGER / EXECUTIVE ASSISTANT
Ondernemingsnr: BE0662.479.316
Email: luc.demarbaix@drivenbypassion.be
Tel/GSM: 0471684031
17 edit Name: Dirk De Lamper
Bedrijf/Functie: SBB Accountants & Belastingconsulenten
Ondernemingsnr:
Email: dirk.de.lamper@sbb.be
Tel/GSM: 03/760.10.45
18 edit Name: Bram Lefebure
Bedrijf/Functie: Commercieel manager Waasland-Beveren
Ondernemingsnr:
Email: bram.lefebure@waasland-beveren.be
Tel/GSM: 0492912760
19 edit Name: Van raemdonck wouter
Bedrijf/Functie: Garage mertens fleet
Ondernemingsnr:
Email: Wouter.vanraemdonck@garage-mertens.be
Tel/GSM: 0479990842
20 edit Name: Ellen Aelbrecht
Bedrijf/Functie: Actief Interim
Ondernemingsnr:
Email: Ellen.aelbrecht@actief.be
Tel/GSM: 0478/451282





Settings Edit this page How to embed Export Show history