1 Name: Sonja Van Remoortere
Bedrijf: Startersnet
Email: sonja@startersnet.be
2 Name: Simon Schutyser
Bedrijf: NextGen Aviation Group
Email: Simon@nextgen.aero
3 Name: Alexander Deblond
Bedrijf: Patroklos Belgium
Email: alex@patroklos-be.com
4 Name: Steven Couwels
Bedrijf: Real to Desk
Email: steven.couwels@realtodesk.com
5 Name: Carl Vande Vyvere
Bedrijf: Souvavy Natuursteen
Email: info@souvavy.be
6 Name: Laurens Grillet
Bedrijf: Euconsulting
Email: sales@euconsulting.be
7 Name: Brigitte Crombez
Bedrijf: Avatar
Email: brigittecrombez@gmail.com
8 Name: Bart Van Bouwel
Bedrijf: CDI-Partners
Email: bart.van.bouwel@cdi-partners.be
9 Name: Rob Koenders
Bedrijf: Kempenjob
Email: rob@kempenjob.be
10 Name: Jan Lamberts
Bedrijf: GO&V Grafic Design
Email: jan@goev.be
11 Name: Monique Krikor
Bedrijf: Verzekeringen, Kredieten en Beleggingen
Email: monique@krikor.be
12 Name: Paul Lacroix
Bedrijf: Crossproductions
Email: paul@crossproductions.be
13 Name: Guus Drijver
Bedrijf: Monolith Investment Management BV
Email: gdrijver@monolith.nl
14 Name: Dave Cools
Bedrijf: Group S
Email: dave.cools@groups.be
15 Name: de Salle Christian
Bedrijf: Intersat nv
Email: christian@intersat.be
16 Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco Interim Management
Email: luc@affaco.com
17 Name: Gui Boven
Bedrijf: Gui Boven | organisatie-architect
Email: gui@guiboven.be
18 Name: Gilbert Van der Auwera
Bedrijf: HR Leads2success
Email: gilbert@hrl2s.be
19 Name: Dimitri van der velden
Bedrijf: Reditex Workwear & Safety
Email: dimitri@reditex.be
20 Name: Tanika Kenens
Bedrijf: Hello Languages
Email: tanika@hellolanguages.be
21 Name: Jules Dean
Bedrijf: Startersnet
Email: info@startersnet.be
22 Name: Jan Harrus
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Email: jan.harrus@bnpparibasfortis.com
23 Name: Talita Heijmerink
Bedrijf: INTERSAT NV
Email: talita@intersat.be
24 Name: staf sleeckx
Bedrijf: stafeffects
Email: staf.ververs@gmail.com
25 Name: Sophie Bartle
Bedrijf: HoHM
Email: hohm.interiors@gmail.com
26 Name: Cathy camertijn
Bedrijf: Lefnow
Email: Info@lefnow.com
27 Name: Denis Pilet
Bedrijf: KHC Dragons
Email: denis.pilet@dragons.be
28 Name: Talita Heijmerink
Bedrijf: INTERSAT
Email: talita@intersat.be
29 Name: Dimitri van der Velden
Bedrijf: Reditex Workwear&Safety
Email: dimitri@reditex.be
30 Name: Jill Heyninck
Bedrijf: VDAB
Email: jill.heyninck@vdab.be
31 Name: Shari Schijvens
Bedrijf: Forest Company
Email: shari@forestcompany.be
32 Name: Eva Bruyninckx
Bedrijf: EBC Menskracht
Email: info@evabruyninckx.be
33 Name: Valerie Boogaerts
Bedrijf: Den Ouden Tegel
Email: valerie@denoudentegel.be
34 Name: Ludwig Van Kan
Bedrijf: Gallery Van Kan
Email: info@galleryvankan.com
35 Name: Frank Lambrechts
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Email: frank.lambrechts@bnpparibasfortis.com
36 Name: jens joosen
Bedrijf: innomedio
Email: jens@innomedio.be
37 Name: Robin De Schutter
Bedrijf: Kell's Advice
Email: robin.deschutter@outlook.be
38 Name: Koen Coppens
Bedrijf: Alfacom
Email: Koen.coppens@alfacom.be
39 Name: Luc Martens
Bedrijf: Solar Power Systems
Email: luc@sps.be
40 Name: Jan Uijtdewilligen
Bedrijf: Promanté
Email: Jan@mcsbelgium.be
41 Name: Ann Vermonden
Bedrijf: Ann Vermonden - Ondernemerscoach/Mindsetcoach
Email: ann_vermonden@hotmail.com
42 Name: myriam gouffeau
Bedrijf: gerlach
Email: myriam.gouffeau@be.gerlachcs.com
43 Name: Lennert Messiaen
Bedrijf: De Opleidingscoach
Email: lennert.messiaen@opleidingscoach.be
44 Name: Bart Van Damme
Bedrijf: Modul-system
Email: bart.van.damme@modul-system.be
45 Name: Nele Symens
Bedrijf: Interieurvormgever
Email: info@nelesymens.be
46 Name: Hendrik Hellemans
Bedrijf: Coachingplanet.be Zakelijke trainingen en opleidingen
Email: info@coachingplanet.be
47 Name: Olivier Van Nieuwerburgh
Bedrijf: UP TO YOU
Email: olivier@uptoyou.be
48 Name: Koen Verboven
Bedrijf: NIROCONSULTANCY
Email: verboven.koen@niroconsultancy.com
49 Name: Vincent Van Akeleyen
Bedrijf: Groep G bvba
Email: gertvanmol@hotmail.com
50 Name: Gert Van Mol
Bedrijf: Groep G bvba
Email: gertvanmol@hotmail.com
51 Name: Leo
Bedrijf: CCST gepersonaliseerde IT ondersteuning
Email: Leo@ccst.eu
52 Name: Niels Leerdam
Bedrijf: Medisch Centrum Wijnegem
Email: n.leerdam@mcwijnegem.be
53 Name: Richard Verbeem
Bedrijf: Puilaetco Dewaay Private Bankers
Email: richard.verbeem@pldw.be
54 Name: Nadine Grumbach
Bedrijf: Mijnafslankcabine
Email: info@mijnafslankcabine.be
55 Name: Jef Hillen
Bedrijf: Hillen + bvba
Email: jef@hillenplus.be
56 Name: Bruno Van De Poel
Bedrijf: Abeka
Email: bruno@abeka.be
57 Name: Vito Wouters
Bedrijf: Artcore Society
Email: vito.wouters@artcoresociety.com
58 Name: Steve Royd Marker
Bedrijf: MarkerDesign
Email: info@markerdesign.be
59 Name: Dimitri Stuer
Bedrijf: MotionBuilders - VideoMarketing & Social Video
Email: dimitri@motionbuilders.be
60 Name: Tom Boden
Bedrijf: ISP
Email: tboden@isp-europe.eu
61 Name: Hanne Joosen
Bedrijf: Hanne Joosen Fotografie
Email: hanne@hannejoosenfotografie.be
62 Name: Jill Vanhullebusch
Bedrijf: Proservia-Manpower Group
Email: jill.vanhullebusch@proservia.be
63 Name: Natasja Lambrecht
Bedrijf: ImmoHuis
Email: natasja@immohuis.be
64 Name: Bruno ibens
Bedrijf: Bi-project
Email: bruno.ibens@bi-project.be
65 Name: Tina Tritsmans
Bedrijf: a-n-s vzw
Email: secretaris@a-n-s.be
66 Name: Peter Welvis
Bedrijf: De Coach - Coaching Your Team -
Email: p.welvis@coachingyourteam.be
67 Name: Barbara LĂ©onard
Bedrijf: Selab
Email: barbara.selab@gmail.com
68 Name: Greet Patho
Bedrijf: Selab
Email: greet.selab@gmail.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history