1 Topic: Websites voor één euro per dag.
Voornaam en naam: Charlotte Margot
Bedrijfsnaam: Heftig
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: charlotte@heftig.be
2 Topic: Virtual Reality Tours
Voornaam en naam: Xavier Dhaenens
Bedrijfsnaam: 3D2C
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: Xavier@3D2C.be
3 Topic: Team events op maat
Voornaam en naam: Saartje Peeters
Bedrijfsnaam: TeamTale
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: saartje@teamtale.be
4 Topic: Bemiddeling tussen werkgevers en werkzoekenden vanuit Vlaamse Overheid
Voornaam en naam: Nathalie Vanmassenhove
Bedrijfsnaam: GTB
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: nathalie.vanmassenhove@gtb.be
5 Topic: Boosting business via de digitale weg
Voornaam en naam: Nick Hilderson
Bedrijfsnaam: HIREM Group
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: nick@hiremgroup.com
6 Topic: Uw zaak laten groeien via de digitale weg
Voornaam en naam: Kevin Tant
Bedrijfsnaam: HIREM Group
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: kevin.tant@hiremgroup.com
7 Topic: Uw goederen geleverd met de juiste zorg
Voornaam en naam: Daniël Vanhollebeke
Bedrijfsnaam: DASC
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: danielvanhollebekedasc@gmail.com
8 Topic: Reclame op maat!
Voornaam en naam: Mikaël De Smet
Bedrijfsnaam: Asapletter
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: mikael@asapletter.com
9 Topic: Workspace Design
Voornaam en naam: Ann Eeckhout
Bedrijfsnaam: Pami
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: ann.eeckhout@pami.be
10 Topic: HR partner
Voornaam en naam: Stefanie Lescouhier
Bedrijfsnaam: Agilitas
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: stefanie.lescouhier@agilitas.be
11 Topic: Wand- & Inbouwkasten op maat
Voornaam en naam: Thierry Walschap
Bedrijfsnaam: Neves
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: thierry@neves.be
12 Topic: Wand- & Inbouwkasten op maat
Voornaam en naam: Frederick Snoeck
Bedrijfsnaam: Neves
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: frederick@neves.be
13 Topic: Inner Balance coaching
Voornaam en naam: Gwenny Verhoye
Bedrijfsnaam: Inner Balance
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: gverhoye@gmail.com
14 Topic: Conceptontwikkeling & interieurarchitectuur
Voornaam en naam: Pieter-Jan Vandenbulcke
Bedrijfsnaam: m-int
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: pieterjan@m-int.be
15 Topic: Trusted Advisor voor Familiebedrijven | Overdracht, coaching, overleg en deugdelijk bestuur
Voornaam en naam: Steven Boute
Bedrijfsnaam: C.G. TOTEM
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: steven.boute@cgtotem.com
16 Topic: Websites voor één euro per dag.
Voornaam en naam: Michel Dupont
Bedrijfsnaam: Garage Devisch
GDPR: mails ontvangen?: Hyundai verdeler
E-mailadres: michel@garagedevisch.be
17 Topic: Agro en Industriebouw
Voornaam en naam: Arne Colpaert
Bedrijfsnaam: Altez NV
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: arne.c@altez.be
18 Topic: Websites voor één euro per dag.
Voornaam en naam: NILS PICQUEUR
Bedrijfsnaam: GREEN PARK HOTEL BRUGGE
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: gm@greenparkhotelbrugge.com
19 Topic: Externe dienst voor preventie en bescherming op het werk
Voornaam en naam: Chantal Geneyn
Bedrijfsnaam: Mensura
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: chantal.geneyn@mensura.be
20 Topic: Creatie van verslavende software
Voornaam en naam: Thomas Sonck
Bedrijfsnaam: Canyon Clan
GDPR: mails ontvangen?: OK
E-mailadres: thomas@canyonclan.com
21 Topic: Reclamebureau
Voornaam en naam: Luba Karpova
Bedrijfsnaam: Magenta
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: luba@magenta.be
22 Topic: Emino
Voornaam en naam: Katrien De Baets
Bedrijfsnaam: Emino Brugge
GDPR: mails ontvangen?:
E-mailadres: katrien.debaest@emino.be
23 Topic: Content strategy, copywriting en SEO
Voornaam en naam: Lisa Vandenbossche
Bedrijfsnaam: Lisa Vandenbossche
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: info@lisavandenbossche.be
24 Topic: High performance training en coaching
Voornaam en naam: Tine Braeye
Bedrijfsnaam: Inner Stance Roeselare
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: tine.braeye@innerstance.com
25 Topic: Drukkerij
Voornaam en naam: Micheline Gourlandt
Bedrijfsnaam: INNI group
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: micheline.gourlandt@innigroup.com
26 Topic: Drukkerij
Voornaam en naam: Bart Vermeersch
Bedrijfsnaam: INNI group
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: bart.vermeersch@innigroup.com
27 Topic: Talent Coach & Business Transformation Enabler with focus on HR & Finance
Voornaam en naam: Peter Dick
Bedrijfsnaam: DynamICK
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: peter.dick@dynamick.be
28 Topic: Verzekeringen
Voornaam en naam: Maaike Bryon
Bedrijfsnaam: Zakenkantoor Bryon
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: maaike@kantoorbryon.be
29 Topic: Advies op juridisch gebied plus kwaliteit, milieu en veiligheid
Voornaam en naam: Hans Goorden
Bedrijfsnaam: Goorden en Glibert
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: hans-goorden@hotmail.com
30 Topic: Loopbaancoach Wisl Bredene-Brugge-Tielt
Voornaam en naam: Patrick Demets
Bedrijfsnaam: Patrick Demets
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: demets.patrick@hotmail.com
31 Topic: Reisagent aan huis
Voornaam en naam: Mireille Heindryckx
Bedrijfsnaam: The Traveller
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: mireille@thetraveller.be
32 Topic: Sneltransporten met zorg !
Voornaam en naam: Inge Baeten
Bedrijfsnaam: Link-UP Snelkoerier
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: Inge@link-up.be
33 Topic: Animator naar woon en zorgcentra
Voornaam en naam: Conny Strand
Bedrijfsnaam: Conny
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: alexstrand5@gmail.com
34 Topic: Marketing & Communicatie
Voornaam en naam: Alexander Vandierendonck
Bedrijfsnaam: The Summit
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: avandierendonck@the-summit.be
35 Topic: Marketing & Communicatie
Voornaam en naam: Simon Warlop
Bedrijfsnaam: The Summit
GDPR: mails ontvangen?: Nee
E-mailadres: swarlop@the-summit.be
36 Topic: Labels
Voornaam en naam: Dorien Bomberna
Bedrijfsnaam: Conti-Label
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: dorien.bomberna@contilabel.be
37 Topic: Websites voor één euro per dag.
Voornaam en naam: Kathy Declercq
Bedrijfsnaam: UNIQUE
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: kdeclercq@unique.be
38 Topic: Intellectuele Eigendom - Merkbescherming
Voornaam en naam: Frederik Jocqué
Bedrijfsnaam: Novagraaf
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: f.jocque@novagraaf.com
39 Topic: Websites voor één euro per dag.
Voornaam en naam: Céline De Vos
Bedrijfsnaam: BNP Paribas Fortis
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: celine.devos@bnpparibasfortis.com
40 Topic: Video's voor jouw Business
Voornaam en naam: Bert Vermeersch
Bedrijfsnaam: Videomotion
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: bert@videomotion.be
41 Topic: BMW / MINI
Voornaam en naam: Ely Raeds
Bedrijfsnaam: BMW Cocquyt
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: ely.raeds@cocquyt.net.bmw.be
42 Topic: maak uw realiteit mooier met een kunstzinnig schilderij
Voornaam en naam: Sander Anseeuw
Bedrijfsnaam: DisorderLine
GDPR: mails ontvangen?: als het relevant is
E-mailadres: sander@disorderline.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history