1 Name: Vanessa De Meyere
Bedrijf : Acerta
Email: vanessa.de.meyere@acerta.be
Telefoonnr.: 0477 96 14 78
2 Name: Michiel Van Staey
Bedrijf : Furoo bvba
Email: michiel@furoo.be
Telefoonnr.: 0473 64 39 62
3 Name: Lore Martens
Bedrijf : Footstep
Email: loremartens1@footstep.be
Telefoonnr.: 0487 614 300
4 Name: Jolien Levecque
Bedrijf : Heftig
Email: jolien@heftig.be
Telefoonnr.: 0479 84 05 39
5 Name: Caroline Delzongle
Bedrijf : SBB Accountants en Adviseurs
Email: caroline.delzongle@sbb.be
Telefoonnr.: 0476246393
6 Name: Steven Deruwe
Bedrijf : Besox
Email: steven.deruwe@besox.be
Telefoonnr.: 0479/902738
7 Name: Mieke Van Loo
Bedrijf : Bulo
Email: mieke@vanloo.biz
Telefoonnr.: 0476322458
8 Name: Gael Agneray
Bedrijf : Miles Per Hour
Email: gael@mph.eu
Telefoonnr.: 0472312589
9 Name: Savels Eliane
Bedrijf : Thelema
Email: eliane.savels@thelema.be
Telefoonnr.: 0476235405
10 Name: Nele
Bedrijf : Bosdroom
Email: nele@bosdroom.be
Telefoonnr.:
11 Name: ignace Boussemere
Bedrijf : EUROMED & partners bvba
Email: info@euro-arbitrage.be
Telefoonnr.: 050 / 38 88 08
12 Name: Nancy Verheyde
Bedrijf : INTERMEDIOS BVBA
Email: info@intermedios.be
Telefoonnr.: 050 / 38 88 08
13 Name: Cedric Spillebeen
Bedrijf : Heftig
Email: Cedric Spillebeen
Telefoonnr.: 0479 63 99 50
14 Name: Nele Braem
Bedrijf : Jobcentrum
Email: nele.braem@jobcentrum.be
Telefoonnr.:
15 Name: Tristan De Potter
Bedrijf : Korazon
Email: tristan@korazon.be
Telefoonnr.: 0483 72 50 82
16 Name: Julie Naesens
Bedrijf : Ondernemerscentrum Brugge / Actie voor Starters
Email: julie.naesens@ocwest.be
Telefoonnr.: 0498 63 07 53





Settings Edit this page How to embed Export Show history