1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Bedrijf + Activiteit: ACERTA + sociaal secretariaat
Ondernemingsnr: 0416.377.646
Tel / gsm: 0486 51 06 84
Mail: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Jürgen Van Hover
Bedrijf + Activiteit: Van Hover Concept - Autosportmarketing en events
Ondernemingsnr: BE: 0719.172.945
Tel / gsm: 0495/20.77.20
Mail: jurgen@vanhover.be
3 edit commentName: Piet Lietaer
Bedrijf + Activiteit: De Punt
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 092727909
Mail: piet@depunt.be
4 edit commentName: Liesbeth Marckx
Bedrijf + Activiteit: Starterslabo
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: liesbeth@starterslabo.be
5 edit commentName: Arnout peter
Bedrijf + Activiteit: CrazyHorse fietskoeriers
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0473953396
Mail: Peterarnout@hotmail.com
6 edit commentName: Thijs Schutyser
Bedrijf + Activiteit: Het Fitste Bedrijf
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0495 48 33 56
Mail: thijs.schutyser@ready2improve.eu
7 edit commentName: Pieter Werrebrouck
Bedrijf + Activiteit: Coördinator Bedrijfsadvies De Punt
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 09/2727900
Mail: pieter@depunt.be
8 edit commentName: Katrien Van Maele
Bedrijf + Activiteit: Groep Intro
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
9 edit commentName: Hans Huyghe
Bedrijf + Activiteit:
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
10 edit commentName:
Bedrijf + Activiteit:
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
11 edit commentName: Hans Huyghe
Bedrijf + Activiteit: Groep Intro
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
12 edit commentName: Michiel Van Staey
Bedrijf + Activiteit: Furoo bvba - Sales & Marketing
Ondernemingsnr: BE 0652.893.934
Tel / gsm: 0473 64 39 62
Mail: michiel@furoo.be
13 edit commentName: Kris Rackham
Bedrijf + Activiteit: Sirius Graphics, grafische ondersteuning van uw offline communicatie
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0477/495132
Mail: kris.rackham@sirius.be
14 edit commentName: de vos rudy
Bedrijf + Activiteit: wijndomein pres de gand
Ondernemingsnr: BE0474163912
Tel / gsm: 0477/62 85 22
Mail: devosrudy@telenet.be
15 edit commentName: Ruben Soetens
Bedrijf + Activiteit: ReuzeSpelPlezier
Ondernemingsnr: Be0640903249
Tel / gsm: 0477323401
Mail: Info@reuzespelplezier.be
16 edit commentName: veerle dewicke
Bedrijf + Activiteit: acerta sociaal secretariaat gent
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0475/690841
Mail: veerle.dewicke@acerta.be
17 edit commentName: Lieven Ott
Bedrijf + Activiteit: SBB Accountants
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 09 356 05 24
Mail: lieven.ott@sbb.be
18 edit commentName: Isabelle Verhelst
Bedrijf + Activiteit: Verdien Meer Met Je Expertise (Expert Profitability)
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 052 20 09 86
Mail: isabelle@expertprofitability;be
19 edit commentName: MIchèle Vandevyvere
Bedrijf + Activiteit: Health2Work: ergonomische oplossingen
Ondernemingsnr: 0659.726.296
Tel / gsm: 038084399
Mail: michele.vandevyvere@health2work.be
20 edit commentName: Leen Anthuenis
Bedrijf + Activiteit: Nieuwe Media Groep
Ondernemingsnr: BE0454028888
Tel / gsm: 0485135948
Mail: leen@hrmagazine.be
21 edit commentName: Stefanie Maes
Bedrijf + Activiteit: DJAR
Ondernemingsnr: x
Tel / gsm: 0483118095
Mail: stefanie@djar.fit
22 edit commentName: Yasmin Dewilde
Bedrijf + Activiteit: Yasmin Dewilde Coaching -STARTERSCOACH
Ondernemingsnr: 0681.971.267
Tel / gsm: 0497341092
Mail: dewilde_yasmin@hotmail.com
23 edit commentName: Hans Dusselier
Bedrijf + Activiteit: Heilig Hart Brouwerij - DeSolari (brouwerij, import natuurlijke wijn, artisanaal bier en junmai sake)
Ondernemingsnr: 0457.215.438
Tel / gsm: 0488/13.78.78.
Mail: info@heilighartbrouwerij.be
24 edit commentName: Vivian van Bremen
Bedrijf + Activiteit: Krachtvrouwen | Succesvol Zichtbaar | Ondernemerscoach
Ondernemingsnr: BE 0670 782 120
Tel / gsm: 0468169192
Mail: vivian@krachtvrouwen.be
25 edit commentName: Wannes Wylin
Bedrijf + Activiteit: SuCre bvba - Sustainable Creations - Energie
Ondernemingsnr: BE 0536 382 284
Tel / gsm: 0473 52 74 18
Mail: wannes.wylin@gmail.com
26 edit commentName: Xavier Dupont
Bedrijf + Activiteit: Gepassioneerd ondernemer
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0486/41.83.37
Mail: dupontxavier1@gmail.com
27 edit commentName: Jonas Van De Keere
Bedrijf + Activiteit: ICT Kaisha
Ondernemingsnr: BE0676 718 619
Tel / gsm: 0497 50 21 70
Mail: jonas@ictkaisha.be
28 edit commentName: Tinne Wouters
Bedrijf + Activiteit: Advocaat
Ondernemingsnr: BE0535.746.440
Tel / gsm: 0486838451
Mail: tinne@vandenberge-advocaten.be
29 edit commentName: Sara Reyniers
Bedrijf + Activiteit: Word Atlas - vertalingen en tekstredactie
Ondernemingsnr: 0652.801.981
Tel / gsm: 0475363942
Mail: contact@wordatlas.be
30 edit commentName: Jill Vanhullebusch
Bedrijf + Activiteit: Proservia/Manpower Group - IT services
Ondernemingsnr: 0445.659.966
Tel / gsm: +32 479 82 03 40
Mail: jill.vanhullebusch@proservia.be
31 edit commentName: Rosario Gomez
Bedrijf + Activiteit: Zelfstandig
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: rosario.gante@gmail.com
32 edit commentName: Lien Vanreusel
Bedrijf + Activiteit: Kip Copy
Ondernemingsnr: BE0646.964.264
Tel / gsm: 0477/991722
Mail: lvanreusel@gmail.com
33 edit commentName: Filip Simoens
Bedrijf + Activiteit: ZephyR Group EOOD
Ondernemingsnr: BG202.301.997
Tel / gsm: 0478 23 45 13
Mail: simoens.filip@skynet.be
34 edit commentName: Eddy Schellynck
Bedrijf + Activiteit: TDE Technologies - engineering
Ondernemingsnr: 0448366563
Tel / gsm: 0477742155
Mail: eschelly@tdetechnologies.be
35 edit commentName: Frederic Vermoesen
Bedrijf + Activiteit: Filiaert Veiligheid - Inbraakveilig
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0468/32.38.80
Mail: frederic@inbraakveilig.be
36 edit commentName: Sabien Windels
Bedrijf + Activiteit: ROOF FOOD - korte keten op zijn best.
Ondernemingsnr: BE0567530370
Tel / gsm: 0479717211
Mail: sabien@rooffood.be
37 edit commentName: Katrien Deraedt
Bedrijf + Activiteit: bedrijfsstoelmassages, individuele fasciatherapie en massage
Ondernemingsnr: 0500.466.748
Tel / gsm: 0485321107
Mail: info@katrienderaedt.be
38 edit commentName: Annabel Bruneel
Bedrijf + Activiteit: Grafisch Buro. Brandstylist. Logo en huisstijl
Ondernemingsnr: BE 0865.736.876
Tel / gsm: 0479420677
Mail: info@annabelgraphics.be
39 edit commentName: Lies Osaer
Bedrijf + Activiteit: Rebelle coaching
Ondernemingsnr: 0838.614.884
Tel / gsm: 0486136378
Mail: lies@rebellecoaching.com
40 edit commentName: Patricia Vandenberge
Bedrijf + Activiteit: Vandenberge-advocaten Advocaat
Ondernemingsnr: 0537.723.260
Tel / gsm: 0479/93.33.99
Mail: patricia@vandenberge-advocaten.be
41 edit commentName: Gisèle Wollaert
Bedrijf + Activiteit: Ines Coffee - Anna Tea Koffie, thee & meer
Ondernemingsnr: BE 0537.804.919
Tel / gsm: 0476 757 108
Mail: gisele@inescoffee.be
42 edit commentName: Van Damme Leen
Bedrijf + Activiteit: De Fakkel - Mental & Health Coach
Ondernemingsnr: 0649841305
Tel / gsm: +32496075540
Mail: straalvanbinnenuit@de-fakkel.be
43 edit commentName: Valerie Baert
Bedrijf + Activiteit: Prestarter
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0472480461
Mail: Valerie.Baert @gmail.com
44 edit commentName: Ria Defrère
Bedrijf + Activiteit: prestarter
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
45 edit commentName: Sander Vandenberghe
Bedrijf + Activiteit: Cargo Velo - Fietskoeriers in vorm
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: sander@cargovelo.be
46 edit commentName: Sucaet Veerle
Bedrijf + Activiteit: Barista
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0499880564
Mail: veerlesucaet@hotmail.com
47 edit commentName: Horacio Muniz Martinez
Bedrijf + Activiteit:
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479/822932
Mail: imepro1@hotmail.com
48 edit commentName: Diederik
Bedrijf + Activiteit: Entrakt
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479065151
Mail: diederik@entrakt.be
49 edit commentName: Patrick DE BODT
Bedrijf + Activiteit: Bulgaarse Topwijnen - import en verkoop van Bulgaarse wijnen
Ondernemingsnr: BE0458507023
Tel / gsm: 0475690133
Mail: patrick@bulgaarsetopwijnen.be
50 edit commentName: Slavi KORCHEV
Bedrijf + Activiteit: Bulgaarse Topwijnen - import en verkoop van Bulgaarse wijnen
Ondernemingsnr: BE0458507023
Tel / gsm: 0478497343
Mail: slavi@bulgaarsetopwijnen.be
51 edit commentName:
Bedrijf + Activiteit:
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
52 edit commentName: Geert Vindevogel
Bedrijf + Activiteit: Health2Work: ergonomisch adviseur
Ondernemingsnr: 0659.726.296
Tel / gsm: 0492/399911
Mail: geert.vindevogel@Health2Work.be
53 edit commentName: willems chantal
Bedrijf + Activiteit:
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0471054323
Mail: willemsc66@gmail.com
54 edit commentName: Ann Velghe
Bedrijf + Activiteit: Wise in Sales
Ondernemingsnr: 0683.500.602
Tel / gsm: 0473/46 29 33
Mail: ann@wiseinsales.be
55 edit commentName: Stefaan Oyen
Bedrijf + Activiteit: Strategische websites voor coach, consultant en trainer
Ondernemingsnr: BE0654775338
Tel / gsm: 0499 115 787
Mail: stefaan@stefaanoyen.be
56 edit commentName: Valerie Bervoet
Bedrijf + Activiteit: Aber ontwerpstudio | Commercial Interiors | Furniture & objectdesign | Retaildesign
Ondernemingsnr: 0550.749.568
Tel / gsm: 0494/32.90.08
Mail: valerie@aber.be
57 edit commentName: Christof De Jonghe
Bedrijf + Activiteit: starter
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0476471149
Mail: christof.de.jonghe@gmail.com
58 edit commentName: Sophie Spillemaeckers
Bedrijf + Activiteit: Concrete Dreams - Filmmaker
Ondernemingsnr: 0823535146
Tel / gsm: 0485 135 290
Mail: sophie@concretedreams.be
59 edit commentName: Krist Coorman
Bedrijf + Activiteit: baanzinnig coach
Ondernemingsnr: 0862575369
Tel / gsm: 0477136919
Mail: krist@businessinbalance.be
60 edit commentName: Jurgen Vlayen
Bedrijf + Activiteit: De Klussenier Jurgen Vlayen - AKROVLA bvba
Ondernemingsnr: 0843 755 092
Tel / gsm: 0485 990 348
Mail: jurgen.vlayen@skynet.be
61 edit commentName: Jo Volckaert
Bedrijf + Activiteit: Listen 2 your body - Financieel onderwijs voor ondernemers & kinderen
Ondernemingsnr: BE0647896058
Tel / gsm: 0486057227
Mail: cashflowdayexpert@gmail.com
62 edit commentName: Evelyn Waegeneire
Bedrijf + Activiteit: Listen 2 your body - Financieel onderwijs voor kinderen ( Cashflow4kids)
Ondernemingsnr: BE0647896058
Tel / gsm: 0486898431
Mail: cashflow4junior@gmail.com
63 edit commentName: Dos Santos Andre
Bedrijf + Activiteit: Coach Faalangst/ Uitstelgedrag
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0471067140
Mail: dynamicsofpracticalchange@gmail.com
64 edit commentName: Greetje Vandenbussche
Bedrijf + Activiteit: Radio Nostalgie
Ondernemingsnr: 0890.243.036
Tel / gsm: 0479 905977
Mail: greetje.vandenbussche@nostalgie.eu





Settings Edit this page How to embed Export Show history