1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Piet Lietaer
Topic: ondernemerscentrum
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DE PUNT
Mailadres: piet@depunt.be
3 edit commentName: Lenie Verhelst
Topic: Eerste Hulp Bij Digitale Vragen voor ondernemers
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Lenie Verhelst
Mailadres: lenie@lenieverhelst.be
4 edit commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve de economie
Mailadres: valerie@levedeeconomie.be
5 edit commentName: Yasmin Dewilde - WeAreLions
Topic: Coaching & Persoonlijke Ontwikkeling
GDPR: Mails ontvangen?: nee
Ondernemingsnummer: 0713.884.168
Bedrijf: WeAreLions
Mailadres: yasmin@wearelions.be
6 edit commentName: Mireille Heindryckx
Topic: Reisagente aan huis
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: MIREILLE HEINDRYCKX - THE TRAVELLER
Mailadres: mireille@thetraveller.be
7 edit commentName: Elke Lenders
Topic: Content marketing
GDPR: Mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer: Be0677904888
Bedrijf: Straight Content
Mailadres: Elke@straightcontent.be
8 edit commentName: Micheline Gourlandt
Topic: Drukkerij
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: INNI group
Mailadres: Micheline.gourlandt@innigroup.com
9 edit commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander@cloudware.be
10 edit commentName: Thierry Walschap
Topic: B2B fabrikant voor dressings, maatkasten & schuifdeuren
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: NEVES Belgium
Mailadres: thierry@neves.be
11 edit commentName: Eddy Schellynck
Topic: Industrial Design & Engineering
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0448366563
Bedrijf: TDE Technologies bvba
Mailadres: eschelly@tdetechnologies.be
12 edit commentName: Lieze Stassen
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: lieze@poolstok.be
13 edit commentName: Sien Maebe
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: sien@poolstok.be
14 edit commentName: Cas Buffel
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: cas@poolstok.be
15 edit commentName: Anne Van Dijck
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: anne@poolstok.be
16 edit commentName: Laura Dhaese
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: laura@poolstok.be
17 edit commentName: Pieter Werrebrouck
Topic: Nieuwe co-working in De Punt vanaf april!
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: De Punt
Mailadres: pieter@depunt.be
18 edit commentName: Rudy Valkenier
Topic: onderhoud en uitbrijding van uw gebouw; property management
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0476.002.358
Bedrijf: Valkenier BVBA
Mailadres: rudy@rudyvalkenier.be
19 edit commentName: David Verberckt
Topic: verzekeringsmakelaar
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0445808535
Bedrijf: Qui-Vive verzekeringen
Mailadres: david@quivive.be
20 edit commentName: Dorien Bomberna
Topic: Labels
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Conti-Label
Mailadres: dorien.bomberna@contilabel.be
21 edit commentName: Evelyne Buyse
Topic: Labels
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Conti-Label
Mailadres: Evelyne.buyse@contilabel.be
22 edit commentName: Nicolas Vander Stricht
Topic: Verzekeringen, kredieten, beleggingen
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0464 161 133
Bedrijf: Kantoor Vander Stricht
Mailadres: nicolas@kantoorvanderstricht.be
23 edit commentName: Sofie Callebaut
Topic: Webdesign en seo copywriting
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: Be0680.848.740
Bedrijf: Content Plus
Mailadres: Callebautsofie@icloud.com
24 edit commentName: Ellen Mertens
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: ellen@poolstok.be
25 edit commentName: Cilia Van Schoorsse
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: cilia@poolstok.be
26 edit commentName: Pascale Wille
Topic: boekingskantoor artiesten
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0458 730 420
Bedrijf: Walk on the Wild Side
Mailadres: wild.side@skynet.be
27 edit commentName: Myriam Beeckman
Topic: copywriter | webwriter | social planner
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0699.509.560
Bedrijf: Myriam Beeckman
Mailadres: copywriter@myriambeeckman.com
28 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: structuur en planning aanleren
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: administratieve duizendpoot
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
29 edit commentName: Annabel Bruneel
Topic: Branding voor de bezielde ondernemer
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0865.736.876
Bedrijf: Annabel Graphics
Mailadres: info@annabelgraphics.be
30 edit commentName: Sofie Desloovere
Topic: Hr & administratieve ondersteuning
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Papillon
Mailadres: Sofie @papillonoffice.be
31 edit commentName: Jasmien Deceuninck
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: jasmien@poolstok.be
32 edit commentName: Nicolas Verschuere
Topic: flexibele huuroplossingen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: LUXAUTO NV
Mailadres: sales.vl@luxauto.be
33 edit commentName: Nele Cypers
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: nele@poolstok.be
34 edit commentName: Kevin Matthijs
Topic: Coaching
GDPR: Mails ontvangen?: NEE
Ondernemingsnummer: BE 0523 941 540
Bedrijf: Mijn krachtbron
Mailadres: kevin@krachtplaatsen.be
35 edit commentName: Jelle Van Steenkiste
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: studentaanhetwerk@starterslabo.be
36 edit commentName: Michiel Demoor
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: De Punt
Mailadres: michiel-demoor@hotmail.com
37 edit commentName: Sarah Ghyselen
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Starterslabo
Mailadres: studentaandeslag@starterslabo.be
38 edit commentName: Sibron Segers
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Co-Vibes
Mailadres: sibron@co-vibes.com
39 edit commentName: Peter Dick
Topic: Business Transformation Enabler (Finance, Admin, HR) en Talent- & Organization Manager
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamick.be
40 edit commentName: Elke Vervoort
Topic: Reisbureau Jordanië
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Travel Jordan
Mailadres: elkevervoort@yahoo.com
41 edit commentName: Paul Van den Brandt
Topic: Visuele communicatie in de ruimste zin van het woord
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Fashion Graphics
Mailadres: paul@fashiongraphics.com
42 edit commentName: Nathalie Ceuterick
Topic: Business Coaching
GDPR: Mails ontvangen?: Neen
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Straightline Leadership Int
Mailadres: nathalie.ceuterick@slbs.eu
43 edit commentName: Febe Terryn
Topic: CMS - integraties - content marketing
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Oak Street
Mailadres: febe@oakstreet.be
44 edit commentName: Andy Sergeant
Topic: We Do Entertainment
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0681524176
Bedrijf: Double Eight
Mailadres: andy@double-eight.be
45 edit commentName: Sophie De Pla
Topic: freelance sales professional - coach
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: SDP Pure Sales
Mailadres: sophie.depla@dkwc.be
46 edit commentName: Cédric Devinck
Topic: stagiair verzekeringsmakelaar
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0445808535
Bedrijf: Qui-Vive verzekeringen
Mailadres: flex2@quivive.be
47 edit commentName: Celine Duchi
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Starterslabo
Mailadres: celine@starterslabo.be
48 edit commentName: Margo Graindourze
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Poolstok
Mailadres: margo@poolstok.be
49 edit commentName: Bram Van den Bulcke
Topic: Web development
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0849.847.583
Bedrijf: Webwerk
Mailadres: bram@webwerk.be
50 edit commentName: Pavlina Blazkova
Topic: Fotograaf
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Pavlina Photography
Mailadres: info@pavlinablazkova.com
51 edit commentName: Jurgen Bervoet
Topic: Digitale oplossingen op maat
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0544.297.880
Bedrijf: Zebrafish
Mailadres: jurgen@zebrafish.be
52 edit commentName: Tim Schollaert
Topic: fiscaal adviseur/boekhouder/accountant
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: STACCON
Mailadres: Tschollaert@staccon.be
53 edit commentName: Matthias Naert
Topic: Recruitment Consultant
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Amandis
Mailadres: matthias.naert@amandis.be
54 edit commentName: Youp Van Rensbergen
Topic: Recruitment Consultant
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Amandis
Mailadres: youp.van.rensbergen@amandis.be
55 edit commentName: Lieven Ott
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: SBB Accountants
Mailadres: lieven.ott@sbb.be
56 edit commentName: Hannes De Wandele
Topic: Digital marketing (ppc management), webdesign, social media management
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Masea
Mailadres: Hannesdw@masea.be
57 edit commentName: Jeroen Bal
Topic: Telefonie voor bedrijven - VoIP
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Maf BVBA
Mailadres: jeroen@maf.team
58 edit commentName: Krist Coorman
Topic: training en coaching
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: be0478047870
Bedrijf: BB guided bvba
Mailadres: krist@businessinbalance.be
59 edit commentName: Steven Boute
Topic: Adviseur familiebedrijven
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: C.G. TOTEM bvba
Mailadres: info@cgtotem.com
60 edit commentName: Vic Verdonck
Topic: Loopbaanbegeleider
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Bedrijf: Pivoteer.be - BYOH be your own hero
Mailadres: Info@pivoteer.be
61 edit commentName: Dirk verhoeven
Topic: Verkoopsgerichte mentoring
GDPR: Mails ontvangen?: Ja!
Ondernemingsnummer: StartersLabo
Bedrijf: DSalesMentor
Mailadres: Dirk.verhoeven@dsalesmentor.com
62 edit commentName: Saartje Peeters
Topic: Team events op maat
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: TeamTale
Mailadres: saartje@teamtale.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history