1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen u van sociale bijdragen als zelfstandige en loonadministratie personeel
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Lieven Ott
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: SBB Accountants
Mailadres: lieven.ott@sbb.be
3 commentName: Wesley Leyman
Topic: Everything STARTS with an idea, let's talk about it!
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Mailadres: wesley.leyman@bnpparibasfortis.com
4 commentName: Piet Lietaer
Topic: ondernemerscentrum
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DE PUNT
Mailadres: piet@depunt.be
5 commentName: Hendrik Tant
Topic: Community werking in Flagship kantoor van BNP Paribas Fortis
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Mailadres: hendrik.tant@bnpparibasfortis.com
6 commentName: Matthias De Vrient
Topic: Digitale ervaringen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0524.953.904
Bedrijf: Dropsolid
Mailadres: matthias.devrient@dropsolid.com
7 commentName: Glenn De Spêer
Topic: Project Sourcing
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: /
Bedrijf: WHOOHOO
Mailadres: glenn.despeer@be.whoohoo.com
8 commentName: Umran Yucel
Topic: Project Sourcing
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: /
Bedrijf: WHOOHOO
Mailadres: umran.yucel@be.whoohoo.com
9 commentName: Tamara Haegeman
Topic: interieurontwerpburo
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Tamara Haegeman Interieurontwerpburo
Mailadres: tamara@tamarahaegeman.be
10 commentName: Ruben Haeck
Topic: typische startup issues
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0703.887.626
Bedrijf: Dual Stack
Mailadres: ruben@dualstack.be
11 commentName: Lieselotte Rommel
Topic: verkoop bedrijfskledij
GDPR: mails ontvangen?: lieselotte@protexi.be
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Protexi
Mailadres: lieselotte@protexi.be
12 commentName: Sibron Segers
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: PreStarter
Mailadres: segerssibron01@gmail.com
13 commentName: Andy Sergeant
Topic: We Do Entertainment
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0681524176
Bedrijf: Double Eight
Mailadres: andy@double-eight.be
14 commentName: Ellen Persijn
Topic: Mental coaching
GDPR: mails ontvangen?: No
Ondernemingsnummer: 0734905157
Bedrijf: Full Circle Coaching
Mailadres: Ellen@fullcirclecoaching.be
15 commentName: Laura Claes
Topic: Bachelorproef
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Soapie
Mailadres: laura.claes@student.arteveldehs.be
16 commentName: Febe Ostyn
Topic: Bachelorproef
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Soapie
Mailadres: febeosty@student.arteveldehs.be
17 commentName: Lauren Eeckhout
Topic: Bachelorproef
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: /
Bedrijf: Soapie
Mailadres: lauren.eeckhout1@student.arteveldehs.be
18 commentName: Simon Dhaenens
Topic: Bachelorproef
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Soapie
Mailadres: simodhae@student.arteveldehs.be
19 commentName: Clémence De Snoeck
Topic: Bachelorproef
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Soapie
Mailadres: clemence.desnoeck@student.arteveldehs.be
20 commentName: Damman Maxim
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Aqualex
Mailadres: tatiana@aqualex.be
21 commentName: Annelies Van Vooren
Topic: Startersbegeleiding
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Mailadres: annelies.vanvooren@bnpparibasfortis.com
22 commentName: Magali De Canniere
Topic: vertalingen FR > NL en tekstcorrectie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0536.686.647
Bedrijf: Tradistiek
Mailadres: magali@tradistiek.be
23 commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultancy voor duurzame bedrijven
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie!
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
24 commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
25 commentName: Kurt De Sager
Topic: Insurance solutions
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0873600608
Bedrijf: iTarget
Mailadres: Kurt@iTarget.be
26 commentName: Ann Pauwelijn
Topic: Interiorarchitect
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0587937685
Bedrijf: Ann Pauwelijn Interieurarchitect
Mailadres: ann@annpauwelijn.be
27 commentName: Peter Dick
Topic: HR-strateeg & consultant in innovatieve & mensgerichte HR
GDPR: mails ontvangen?: ok
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamick.be
28 commentName: Annabel Bruneel
Topic: Meer succes met Jouw onderscheidende Branding
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE 0865.736.876
Bedrijf: Annabel Graphics
Mailadres: info@annabelgraphics.be
29 commentName: David Verberckt
Topic: verzekeringsmakelaar bedrijven
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Qui-vive verzekeringen
Mailadres: david@quivive.be
30 commentName: Vivian van Bremen
Topic: Businesscoach voor vrouwelijke ondernemers die meer omzet willen creëren met hun zaak aan de hand van een holistische methode zodat je groeit als ondernemer op een manier die bij je past.
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0670782120
Bedrijf: Krachtvrouwen
Mailadres: vanbremenvivian@gmail.com
31 commentName: kurt vanputte
Topic: led & daglichtsystemen - acoutische toepassingen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0870 460 578
Bedrijf: iLumaxX
Mailadres: kvanputte@ilumaxx.eu
32 commentName: Caroline Van Keymeulen
Topic: Eventstaffing bureau en ondersteuning Employee Happiness & Employer Branding
GDPR: mails ontvangen?: nee
Ondernemingsnummer: BE0822154380
Bedrijf: Agence C
Mailadres: caroline@agence-c.be
33 commentName: Pascale Wille
Topic: Zoeken naar de juiste muzikale acts voor events en festivals
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0458 730 420
Bedrijf: Walk on the Wild Side
Mailadres: wild.side@skynet.be
34 commentName: Sébastien
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Wilemot/Startupverzekering
Mailadres: sebastien.deruyver@willemot.be
35 commentName: Eddy Schellynck
Topic: Industrial Design and Engineering
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0448366563
Bedrijf: TDE Technologies.be
Mailadres: eschelly@tdetechnologies.be
36 commentName: D'haenens Pieter-Jan
Topic: Printoplossingen
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0895.050.672
Bedrijf: XsolveIT
Mailadres: pieter-jan.dh@xsolveit.Be
37 commentName: Vanessa Vyvey
Topic: serious happiness op de werkvloer
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0669 982 859
Bedrijf: Hallelujah
Mailadres: vanessa@hallelujah.be
38 commentName: Van Speybroeck Dirk
Topic: Ondernemen zit in uw genen, u daarbij ondersteunen in die van mij
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0403200393
Bedrijf: ING
Mailadres: dirk.van-speybroeck@ing.com
39 commentName: Marian Ceuppens
Topic: Coaching in de natuur: loopbaancoaching - life coaching
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Caminando Coaching
Mailadres: Marian@caminando-coaching.com
40 commentName: Veerle Van Caneghem
Topic: Betere teksten voor meer omzet
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0738.331.039
Bedrijf: Veerle Van Caneghem
Mailadres: veerle.van.caneghem@telenet.be
41 commentName: Delphine De Keukeleire
Topic: Voor jou gaan we effectief geen enkele HR-uitdaging uit de weg.
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0598792975
Bedrijf: Effectis
Mailadres: delphine@effectis.be
42 commentName: Véronique
Topic: Allround Office Management & Accountancy freelancer
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres:
43 commentName: Jurgen Bervoet
Topic: Digitale oplossingen op maat
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0544.297.880
Bedrijf: Zebrafish
Mailadres: jurgen@zebrafish.be
44 commentName: Vincent Patte
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: vincent.patte@outlook.com
45 commentName: Jo Volckaert
Topic: Ridder voor 1 dag.. Excalibur network & matchmaking events
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Jo Volckaert Consultancy
Mailadres: Volckaert.jo@gmail.com
46 commentName: Barbara Van Haver
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Victorie Media
Mailadres: hello@victoriemedia.be
47 commentName: Femke Swinnen
Topic: Loonadministratie, loonkost & digitalisering in HR
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0470.305.488
Bedrijf: Besox
Mailadres: Femke.swinnen@besox.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history