1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Andy Sergeant
Topic: We Do Entertainment
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0681524176
Bedrijf: Double Eight
Mailadres: andy@double-eight.be
3 edit commentName: Piet Lietaer
Topic: ondernemerscentrum
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DE PUNT
Mailadres: piet@depunt.be
4 edit commentName: Bert Verslyppe
Topic: Software factory
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Panorama Path
Mailadres: bert+opencoffee@panoramapath.be
5 edit commentName: ISABEL BRACKE
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ORANGE
Mailadres: isabel.bracke@orange.com
6 edit commentName: Sonia Beurms
Topic: Advies & begeleiding & ondersteuning bij bouwen, verbouwen, renoveren ...
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: be0629.993.422
Bedrijf: BS Bouw Service
Mailadres: bs-bouwservice@telenet.be
7 edit commentName: Van Damme Leen
Topic: Transformerend coachen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: be0649.841.305
Bedrijf: De Fakkel
Mailadres: straalvanbinnenuit@de-fakkel.be
8 edit commentName: Jan Lievens
Topic: Copywriting & vertaling
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0 664.553.928
Bedrijf: Jan Lievens
Mailadres: info@janlievens.eu
9 edit commentName: Dirk Desmet
Topic: Strategisch advies en service innovatie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: nee
Ondernemingsnummer: 0822369463
Bedrijf: Servicemodel.be
Mailadres: dirk@servicemodel.be
10 edit commentName: Rudy Valkenier
Topic: herstelling en onderhoud vastgoed - projectmanagement
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0476.002.358
Bedrijf: Valkenier BVBA
Mailadres: rudy@rudyvalkenier.be
11 edit commentName: Wesley Leyman
Topic: Begeleiding in opstart- en groei startende ondernemer
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0403199702
Bedrijf: BNP Paribas Fortis nv
Mailadres: wesley.leyman@bnpparibasfortis.com
12 edit commentName: Eddy Schellynck
Topic: Industrial Design & Engineering
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0448366563
Bedrijf: TDE Technologies bvba
Mailadres: eschelly@tdetechnologies.be
13 edit commentName: Katia De Wasch
Topic: fotograaf
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0479 058 749
Bedrijf: CamerAmuze
Mailadres: info@cameramuze.be
14 edit commentName: Gauthier Goeteyn
Topic: Research and development - environmental biotechnology
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE 0454.894.069
Bedrijf: Avecom NV
Mailadres: gauthier.goeteyn@avecom.be
15 edit commentName: Lieven Ott
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: SBB Accountants
Mailadres: lieven.ott@sbb.be
16 edit commentName: Nele De Spiegeleer
Topic: vorming en meer
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Cevora
Mailadres: nele.despiegeleer@cevora.be
17 edit commentName: Emma Sintobin
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Starterslabo
Mailadres: emma@starterslabo.be
18 edit commentName: Katrien De Croock
Topic: Gezondheid
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: 0669.576.053
Bedrijf: Rovika
Mailadres: katrien.flp@gmail.com
19 edit commentName: Ingrid De Cooman
Topic: WerkPlezierCoach
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0899121902
Bedrijf: InspiRei
Mailadres: ingrid@inspirei.be
20 edit commentName: David Stevens
Topic: OFFICE 365 solutions - sharepoint
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0822.881.088
Bedrijf: NETLEASE
Mailadres: david@netlease.be
21 edit commentName: kurt vanputte
Topic: LED & (dag)lichttoepassingen / finishing
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0870.460.578
Bedrijf: ILumaxX
Mailadres: krvanputte@gmail.com
22 edit commentName: Lies Tielemans
Topic: copywriting taaladvies
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0667.748.592
Bedrijf: de tekstbewerker
Mailadres: lies@detekstbewerker.be
23 edit commentName: Johan
Topic: ICT
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: johan@ictkaisha.be
Ondernemingsnummer: ICT Kaisha
Bedrijf: ICT Kaisha
Mailadres: johan@ictkaisha.be
24 edit commentName: Louis Grulois
Topic: Management Consulting
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Smartfigures
Mailadres: Louis@smartfigures.be
25 edit commentName: Michiel Garré
Topic: recrutering en selectie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0716938975
Bedrijf: MBRACE
Mailadres: michiel@mbrace.be
26 edit commentName: Dominique Van Damme
Topic: ICT
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE0452773135
Bedrijf: Neddine Solutions
Mailadres: dominique.vandamme@neddine.be
27 edit commentName: Verdonck Vic
Topic: Loopbaanbegeleiding
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Bedrijf: Pivoteer
Mailadres: info@pivoteer.be
28 edit commentName: Ksenija Van de Voorde
Topic: Gezondheid / beweging
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: 0679499549
Bedrijf: Intelligent Motion
Mailadres: ksenija@intelligentmotion.be
29 edit commentName: Charlotte Margot
Topic: Websites voor één euro per dag
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE 0543.421.318
Bedrijf: Heftig
Mailadres: charlotte@heftig.be
30 edit commentName: Bruno Dellaert
Topic: IT, netwerken, telefonie, VoIP, managed services
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE0679454019
Bedrijf: Netwolk
Mailadres: Info@netwolk.be
31 edit commentName: Mevr. Hub Kenens
Topic: Concept-Doelgerichte Communicatie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE.0589 676 658
Bedrijf: Visuele Communicatie
Mailadres: hub.kenens@telenet.be
32 edit commentName: Pavlina Blazkova
Topic: Fotograaf
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Pavlina Photography
Mailadres: info@pavlinablazkova.com
33 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: organisatie van de workflow van uw onderneming
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: administratieve duizendpoot
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
34 edit commentName: Joris Martin
Topic: Wijnhandelaar
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 893.447.796
Bedrijf: Wijnen Martin
Mailadres: joris@wijnenmartin.be
35 edit commentName: www.wearelions.be
Topic: Coaching en Persoonlijke Transformatie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Nee
Ondernemingsnummer: 0713884168
Bedrijf: WeAreLions
Mailadres: yasmin@wearelions.be
36 edit commentName: Kristiaan Polgar
Topic: VIP en butlerdiensten voor bedrijven, privé en hotels
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: VIP & Butler Services
Mailadres: Info@vipbutlerservices.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history