1 Name: Annick Kenis
E-mail: annick.kenis@belfius.be
Bedrijf: Belfius / Adviseur Business Regio Turnhout
2 Name: Kerremans Philip
E-mail: philip@versmissenjanssens.be
Bedrijf: Versmissen, Janssens & Partners BVBA
3 Name: Leo Van Herck
E-mail: LVHAG@SKYNET.BE
Bedrijf: LEVHEL
4 Name: Guido Van Herck
E-mail: guido@versmissenjanssens.be
Bedrijf: Versmissen, Janssens & Partners
5 Name: Tom De Bruyne
E-mail: info@optiektomdebruyne.be
Bedrijf: Optiek Contactlenzen Tom De Bruyne
6 Name: Nick Van Riel
E-mail: nick.vanriel@aertsen.be
Bedrijf: Aertsen en Partners verzekeringen
7 Name: Michella Princen
E-mail: michella@onzea.be
Bedrijf: Onzea nv Voor School & Kantoor
8 Name: Nancy Steels
E-mail: Nancy.steels@talentTester.be
Bedrijf: TalentTester
9 Name: Tine Boons
E-mail: Tine.boons@TalentTester.be
Bedrijf: TalentTester
10 Name: Peter Van Dijck
E-mail: info@medianoord.be
Bedrijf: Media Noord, de Raamfoliespecialist
11 Name: LEO VAN HERCK
E-mail: LVHAG@SKYNET.BE
Bedrijf: LEVHEL
12 Name: Luc Kinschots
E-mail: luc@total-media-concepts.be
Bedrijf: Total Media Concepts
13 Name: Pieter Nicolaï
E-mail: pieter.nicolai@groupsuerickx.be
Bedrijf: Group Suerickx
14 Name: Wouter van Betten
E-mail: info@PcTraining.be
Bedrijf: PcTraining
15 Name: Bart Van Damme
E-mail: Bart.Van.Damme@modul-system.be
Bedrijf: Modul-system





Settings Edit this page How to embed Export Show history