1 Name: jef Franck
E-mail: jef.franck@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
2 Name: Rob vermeylen
E-mail: de.cirkel@de-cirkel.net
Bedrijf: De Enter vzw
3 Name: Jan Van Gils
E-mail: jan.vangils@vdl.be
Bedrijf: Vandelanotte Accountancy
4 Name: Nick Van Riel
E-mail: nick.vanriel@aertsen.be
Bedrijf: Aertsen en Partners verzekeringen
5 Name: Kim Van Spitaels
E-mail: kim.vanspitaels@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank & Verzekeringen
6 Name: Maarten Vermeiren
E-mail: maarten.vermeiren@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank & Verzekeringen
7 Name: Pieter Lamote
E-mail: pieter.lamote@bnpparibasfortis.com
Bedrijf: BNP Paribas Fortis BRECHT- ST.LENAARTS- MALLE
8 Name: Nico Pauwels
E-mail: nico.pauwels@bnpparibasfortis.com
Bedrijf: BNP Paribas Fortis BRECHT- ST.LENAARTS- MALLE
9 Name: Erik Geysen
E-mail: erik.a.geysen@bnpparibasfortis.com
Bedrijf: BNP Paribas Fortis BRECHT- ST.LENAARTS- MALLE
10 Name: Frank Lambrechts
E-mail: frank.lambrechts@bnpparibasfortis.com
Bedrijf: BNP Paribas Fortis ANTWERPEN-NOORD
11 Name: Wendy Van Goethem
E-mail: wendy.van.goethem@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
12 Name: Veerle Labro
E-mail: veerle.labro@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
13 Name: Hanne Aerts
E-mail: hanne@imore.be
Bedrijf: imore interieurarchitectuur bvba
14 Name: Patrick Van Bergen
E-mail: patrick.vanbergen@kbc.be
Bedrijf: KBC





Settings Edit this page How to embed Export Show history