1 Name: jef Franck
Bedrijfsnaam: SBB Accountants en Adviseurs
E-mail: jef.franck@sbb.be
2 Name: Werner Loots
Bedrijfsnaam: Made in Kempen
E-mail: werner.loots@mediahuis.be
3 Name: Hilde Adriaensen
Bedrijfsnaam: Acerta
E-mail: hilde.adriaensen@acerta.be
4 Name: Jo de Groote
Bedrijfsnaam: Degrocars Belgium
E-mail: Degrocars@hotmail.com
5 Name: Patrick Van Bergen
Bedrijfsnaam: KBC Hoogstraten
E-mail: patrick.vanbergen@kbc.be
6 Name: Kim Van Spitaels
Bedrijfsnaam: KBC Brecht
E-mail: kim.vanspitaels@kbc.be
7 Name: Tom DE BRUYNE
Bedrijfsnaam: Optiek Tom De Bruyne
E-mail: info@optiektomdebruyne.be
8 Name: Marina Vandeperre
Bedrijfsnaam: Optiek Tom De Bruyne
E-mail: info@optiektomdebruyne.be
9 Name: Sven Floryn
Bedrijfsnaam: Flight-7
E-mail: Sven.floryn@flight-7.com
10 Name: Lydie Van Herck
Bedrijfsnaam: LEVHEL
E-mail: lydievh@skynet.be
11 Name: Davy Adriaenssen
Bedrijfsnaam: AD-PROJECTS
E-mail: DAVY.ADRIAENSSEN@TELENET.BE
12 Name: Ann Poleunis
Bedrijfsnaam: Let’s Get Inspired!
E-mail: ann@letsgetinspired.be
13 Name: Michella
Bedrijfsnaam: Onzea
E-mail: michella@onzea.be
14 Name: Freya Roelants
Bedrijfsnaam: Webhero
E-mail: freya@webhero.be
15 Name: Elsida Makaj
Bedrijfsnaam: Bright Square
E-mail: elsida@brightsquare.be
16 Name: Michiel Cruysberghs
Bedrijfsnaam: Praxair
E-mail: michiel.cruysberghs@outlook.com
17 Name: Geert De Saeger
Bedrijfsnaam: Bolckmans
E-mail: gde@bolckmans.be
18 Name: Barbara Léonard
Bedrijfsnaam: Selab
E-mail: barbara.leonard@selab.be
19 Name: Ludo Crikemans
Bedrijfsnaam: Emino
E-mail: ludo.crikemans@emino.be
20 Name: Caroline Schellemans
Bedrijfsnaam: Emino
E-mail: caroline.schellemans@emino.be
21 Name: Patrick Anthonissen
Bedrijfsnaam: Feestzaal Molenhof
E-mail: feestzaal.molenhof@ telenet.be
22 Name: Josseline Groosman
Bedrijfsnaam: Feestzaal Molenhof
E-mail: feestzaal.molenhof@telenet.be
23 Name: Frank Schoeters
Bedrijfsnaam: P&V
E-mail: frank.schoeters@pv.be
24 Name: Gie Van Erck
Bedrijfsnaam: Olivedale Vineyards
E-mail: gie@olivedalewines.com
25 Name: Joske Cox
Bedrijfsnaam: Olivedale Vineyards
E-mail: joskecox57@gmail.com
26 Name: Ben Vermeiren
Bedrijfsnaam: Nice Wine
E-mail: Ben@nicewine.be
27 Name: Peter Van Doninck
Bedrijfsnaam: Voka - Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen
E-mail: peter.van.doninck@voka.be
28 Name: Jeannot Vereecken
Bedrijfsnaam: Sail2Connect.be / Box2shop
E-mail: info@sail2connect.be
29 Name: Goedelr Hermans
Bedrijfsnaam: Sail2Connect.be
E-mail: Info@sail2connect.be
30 Name: Frank Vermeiren
Bedrijfsnaam: SBB
E-mail: frank.vermeiren@sbb.be
31 Name: Dirk Van den Plas
Bedrijfsnaam: Coöperatie Hoogstraten/Hortipower
E-mail: dirk.vandenplas@hoogstraten.eu
32 Name: Evi Van den Plas
Bedrijfsnaam: Olivedale Wines
E-mail: evivdp2@hotmail.com
33 Name: Johan Stoffels
Bedrijfsnaam: Vinetiq
E-mail: johan@vinetiq.eu
34 Name: Hilde Vinckx
Bedrijfsnaam: Vinckx Grafische Vormgeving
E-mail: hilde@vormgevinckx.be
35 Name: Dominique van den Steen
Bedrijfsnaam: Signz/VitrineMedia
E-mail: dominique@vitrinemedia.be
36 Name: Chris Cuppens
Bedrijfsnaam: Sandler Training
E-mail: ccuppens@sandler.com
37 Name: Hans Van den Plas
Bedrijfsnaam: Exmore
E-mail: Hansvdp@exmore.com
38 Name: Willy Geurts
Bedrijfsnaam: Rentokil
E-mail: willy.geurts@rentokil-initial.com
39 Name: Stijn Reymer
Bedrijfsnaam: Vitae.co
E-mail: Vitae.co@pm.me
40 Name: Peter Maes
Bedrijfsnaam: Melior Beheer
E-mail: info@meliorbeheer.be
41 Name: Michèle Vochten
Bedrijfsnaam: AR-VO architectuur, vorm & omgeving
E-mail: Info@ar-vo.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history