1 Topic: Websites voor één euro per dag
Voornaam en naam: Charlotte Margot
Bedrijfsnaam: Heftig
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: charlotte@heftig.be
2 Topic: Flexibele HRM
Voornaam en naam: Ode De Brabandere
Bedrijfsnaam: PUUR
GDPR: mails ontvangen?: Flexibele HRM
E-mailadres: ode@puur.expert
3 Topic: Cloud Telefonie met als resultaat goedkopere telefoonfactuur
Voornaam en naam: Kris Van den Berghe
Bedrijfsnaam: MIXvoip
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: kvandenberghe@mixvoip.com
4 Topic: Expertisebureau voor ontwerp en advies naar technische installatie, voor een energiezuinig en comfortabel pand
Voornaam en naam: Steven Veryser
Bedrijfsnaam: Bureau E-norm
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: steven.veryser@bureau-e-norm.be
5 Topic: Open Coffee Ieper
Voornaam en naam: Ellen De Bruyne
Bedrijfsnaam: vind!
GDPR: mails ontvangen?:
E-mailadres: ellen.de.bruyne@vindeenjob.be
6 Topic: 1 websites voor één euro per dag
Voornaam en naam: Bieke Trybou
Bedrijfsnaam: Zakenkantoor Trybou
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: bieke@zakenkantoortrybou.be
7 Topic: Facturatiesoftware / ERP systeem
Voornaam en naam: Volcker Van West
Bedrijfsnaam: Furoo BVBA
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: volcker@furoo.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history