1 Topic: Websites voor één euro per dag
Voornaam en naam: Charlotte Margot
Bedrijfsnaam: Heftig
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: charlotte@heftig.be
2 Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
Voornaam en naam: Alexander Leplae
Bedrijfsnaam: Cloudware NV
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
3 Topic: Flexibele HRM
Voornaam en naam: Inge Huylebroeck
Bedrijfsnaam: PUUR
GDPR: mails ontvangen?: Flexibele HRM
E-mailadres: inge@puur.expert
4 Topic: Chatbot voor customer service en online conversie
Voornaam en naam: Tim Pauwels
Bedrijfsnaam: Clever
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: tim@clever.be
5 Topic: zit-staand werken: utopie of meerwaarde?
Voornaam en naam: Kurt Pauwels
Bedrijfsnaam: Dieto Projectinrichting
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: Kurt@dieto.be
6 Topic: Een plan om meer omzet te realiseren
Voornaam en naam: Jody Duyck
Bedrijfsnaam: Peppers & co
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: jody@peppersandco.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history