1 edit Name: Chriss Devos
Bedrijf: Bedrijvencentrum Regio Kortrijk
Activiteit: Ruimte om te ondernemen
e-mailadres: chriss@bckortrijk.be
Telefoon: 056 43 28 00
2 edit Name: Ann Desauter
Bedrijf: Bedrijvencentrum regio Kortrijk
Activiteit: Ruimte om te ondernemen
e-mailadres: ann@bckortrijk.be
Telefoon: 056432800
3 edit Name: Karel Lafosse
Bedrijf: Lafosse Kitchen Technology
Activiteit: keukeninrichting
e-mailadres: karel.lafosse@lafosse.be
Telefoon: 0476494983
4 edit Name: Kurt Vanhaesebrouck
Bedrijf: UPrince
Activiteit: Organisatie en planning van personen en projecten
e-mailadres: Kurt.vanhaesebrouck@uprince.com
Telefoon: 0496580347
5 edit Name: Vanessa De Meyere
Bedrijf: Acerta
Activiteit:
e-mailadres: vanessa.de.meyere@acerta.be
Telefoon: 0477 96 14 78
6 edit Name: Jürgen Hofman
Bedrijf: Graphic Sherpa
Activiteit: Grafische vormgeving
e-mailadres: jurgen@graphicsherpa.be
Telefoon: 056 43 28 78
7 edit Name: Cornelia Monteyne
Bedrijf: Cleaning Professionals
Activiteit: schoonmaakbedrijf
e-mailadres: cornelia@cleaningprofessionals.be
Telefoon: 0496477937
8 edit Name: Angie Rosselle
Bedrijf: ROSA Office Solutions
Activiteit: Administratieve dienstverlening
e-mailadres: angierosselle@telenet.be
Telefoon: 0497370347
9 edit Name: Adeline Bekaert
Bedrijf: Studio Tornado
Activiteit: Communicatiebureau
e-mailadres: adeline@studiotornado.be
Telefoon: 0494328361
10 edit Name: Johan Desmet
Bedrijf: People Partner
Activiteit: Human resources dienstverlening
e-mailadres: johan.desmet@peoplepartner.be
Telefoon: 0473/725.383
11 edit Name: Tamara Maerten
Bedrijf: In Sight
Activiteit: Selectie, assessments, outplacement en coaching
e-mailadres: tamara.maerten01@gmail.com
Telefoon: 0476558305
12 edit Name: Luc Deraedt
Bedrijf: JongeRaven/SterkeRaven/WijzeRaven
Activiteit: werving & selectie van commerciële profielen
e-mailadres: luc@jongeraven.be
Telefoon: 0478919305
13 edit Name: Catherine Paulus
Bedrijf: Docjet
Activiteit: Office- en Business projecten op maat
e-mailadres: catherine.paulus@docjet.be
Telefoon: 0477570053





Settings Edit this page How to embed Export Show history