1 Naam: Dave Cools
Bedrijf: Group S
E-mail: dave.cools@groups.be
2 Naam: Eliot-Jan Brummel
Bedrijf: brummel gardens
E-mail: info@brummelgardens.be
3 Naam: Pieter Moyson
Bedrijf: D'hondt Insurance
E-mail: pieter.moyson@dhondt-insurance.be
4 Naam: Alexander Deblond
Bedrijf: Patroklos Belgium BVBA
E-mail: alex@patroklos-be.com
5 Naam: ERIK VANSTEENBEECK
Bedrijf: ACWEBO NV
E-mail: evs@acwebo.com
6 Naam: Sébastien Verhelst
Bedrijf: Qualivino
E-mail: sebastien@qualivino.be
7 Naam: Kathy De Cuyper
Bedrijf: t-interim
E-mail: kathy.decuyper@t-interim.be
8 Naam: Lyn Wens
Bedrijf: ASAP.be
E-mail: lyn.wens@asap.be
9 Naam: Evi De Gendt
Bedrijf: MyDigi.eu
E-mail: evi.de.gendt@mydigi.eu
10 Naam: Marc Stuyck
Bedrijf: Scancar NV
E-mail: marc.stuyck@scancar.be
11 Naam: Frank Vermeiren
Bedrijf: SBB
E-mail: frank.vermeiren@sbb.be
12 Naam: Bart Massin
Bedrijf: EAZY - transitie naar elektrische bedrijfswagens & leasing
E-mail: bart.massin@gmail.com
13 Naam: Walter Beukeleirs
Bedrijf: De Bie Printing
E-mail: walter.beukeleirs@debie.net
14 Naam: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed Wijns
E-mail: rudymichiels@wijns.be
15 Naam: Marcel Schoeters
Bedrijf: Lierinbeeld
E-mail: marcel.schoeters@skynet.be
16 Naam: Stéphane Courtay
Bedrijf: Vineo
E-mail: info@vineo.be
17 Naam: Rudy Smets
Bedrijf: Bärgli, restaurant / Feestzaal
E-mail: rudy-smets@pandora.be
18 Naam: Tom De Clerck
Bedrijf: Steylaerts
E-mail: tom@steylaerts.be
19 Naam: Els Wielockx
Bedrijf: Randstad
E-mail: els.wielockx@randstad.be
20 Naam: Jeroen Adriaenssens
Bedrijf: Travel Counsellors
E-mail: jeroen@travelcounsellors.be
21 Naam: Luc GEELEN
Bedrijf: AFFACO
E-mail: luc@affaco.com
22 Naam: Danny Defraine
Bedrijf: Patrick Smets nv
E-mail: danny.defraine@psmets.net.bmw.be
23 Naam: Hens Dorien
Bedrijf: Hens Erik BVBA
E-mail: d.hens@hens.be
24 Naam: Koen Seymus
Bedrijf: Cresciamo
E-mail: koen.seymus@cresciamo.be
25 Naam: Annelies Melis
Bedrijf: ASAP
E-mail: annelies.melis@asap.be
26 Naam: Annick Nys
Bedrijf: Forever
E-mail: annick.nys1@telenet.be
27 Naam: Jos Tobback
Bedrijf: Voorzitter Ec.Raad Lier
E-mail: Jos.tobback@gmail.com
28 Naam: Philip Peeters
Bedrijf: Alg. schilder- & decoratiewerken Ph. Peeters/ Unizo Lier
E-mail: info@peetersphilip.be
29 Naam: Thibaut Martien
Bedrijf: Orzeon
E-mail: info@orzeon.be
30 Naam: Kenneth De Decker
Bedrijf: Media Mirror België - JCI Lier vzw
E-mail: kenneth@media-mirror.be
31 Naam: Bruyninckx Jan
Bedrijf: INROL
E-mail: jan@inrol.be
32 Naam: Jens Van den Wijngaert
Bedrijf: Media Mirror België
E-mail: jens@media-mirror.be
33 Naam: Slaets Liesbet
Bedrijf: Voka Kamer Van Koophandel Mechelen,
E-mail: liesbet.slaets@voka.be
34 Naam: Talip Caylar
Bedrijf: T&T Interior Design
E-mail: info@ttinterior.be
35 Naam: Antoon de Lepper
Bedrijf: T&T Interior Design / VIPdesign
E-mail: a.delepper@kpnplanet.nl
36 Naam: Philippe Baert
Bedrijf: Société Générale Private Banking
E-mail: philippe.baert@sgpriv.be
37 Naam: Giovanni Van Looy
Bedrijf: Gio Beroepskleding
E-mail: info@gio.be
38 Naam: Kjell Spruyt
Bedrijf: Netropolix - JCI Lier
E-mail: kjell@netropolix.be
39 Naam: Erwin Van Meer
Bedrijf: Lis Transport
E-mail: erwin@lisbelgium.be
40 Naam: Erik Van den Bergh
Bedrijf: EVS Worx
E-mail: info@evsworx.be
41 Naam: Henk Wathion
Bedrijf: SD Worx
E-mail: Henk.wathion@sdworx.com
42 Naam: Ann Van Damme
Bedrijf: Wijzercoaching
E-mail: Ann@wijzercoaching.be
43 Naam: Olivier Longueville
Bedrijf: EPMC NV
E-mail: olivier.longueville@epmc.be
44 Naam: Pascale Nagels
Bedrijf: EPMC NV
E-mail: pascale.nagels@epmc.be
45 Naam: Dirk Van Dyck
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
E-mail: dirk.vandyck@bnpparibasfortis.com
46 Naam: Patrick Vermeiren
Bedrijf: Comfort Finance (part of Comfort Team)
E-mail: patrick.vermeiren@comfortteam.be
47 Naam: Romina Battaglia
Bedrijf: iValue
E-mail: romina@ivalue.be
48 Naam: Johan Bernaerts
Bedrijf: ING
E-mail: johan.bernaerts@ing.be
49 Naam: Gert Tielemans
Bedrijf: Bank J. Van Breda & Co
E-mail: gti@bankvanbreda.be
50 Naam: Etienne Van Brempt
Bedrijf: Garage Van Brempt
E-mail: etienne.van.brempt@vanbremptgroep.be
51 Naam: Gunther Van Brempt
Bedrijf: Garage NOVA
E-mail: nova.lier@peugeot.be
52 Naam: Jan Nelissen
Bedrijf: DENIL GIFTS
E-mail: www.denilgifts.be
53 Naam: Ludo Andries
Bedrijf: Clavis www.clavisweb.be
E-mail: ludo.andries@clavisweb.be
54 Naam: Van Gasse Wouter
Bedrijf: DCI IT Net
E-mail: Wouter.vangasse@dcinet.be
55 Naam: Sara Smeekens
Bedrijf: Ludovica
E-mail: info@ludovica.be
56 Naam: De Waele Katrien
Bedrijf: SD WORX
E-mail: katrien.dewaele@sdworx.com
57 Naam: Sven Volders
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
E-mail: sven.volders@bnpparibasfortis.com
58 Naam: Martine Calluy
Bedrijf: Destemeer
E-mail: martine.calluy@destemeer.be
59 Naam: Marina Hermans
Bedrijf: Advocatenkantoor Hermans (aan de Ring)
E-mail: marina.hermans@mhlier.be
60 Naam: Jonas Mannaerts
Bedrijf: Vanbreda Risk&Benefits
E-mail: jonas.mannaerts@vanbreda.be
61 Naam: Daisy Schellens
Bedrijf: Bouw & Interieur POLFLIET
E-mail: daisy@polfliet-f.be
62 Naam: Veerle Koeck
Bedrijf: Renewi
E-mail: veerle.koeck@vangansewinkel.com
63 Naam: Murielle Lafon
Bedrijf: Citylight
E-mail: murielle@citylight.be
64 Naam: Bart De Bie
Bedrijf: De Bie Printing
E-mail: bart.debie@debie.net
65 Naam: Tim Mariën - Sleeckx Els
Bedrijf: T&E Projects
E-mail: els@tne-projects.be
66 Naam: DEMIR Bülent
Bedrijf: Legal Corner Advocaten
E-mail: info@legalcorner.be
67 Naam: Vermast Sam
Bedrijf: Van Brempt Groep
E-mail: sam.vermast@vanbremptgroep.be
68 Naam: Rahim AKtepe
Bedrijf: Legal Corner Advocaten
E-mail: info@legalcorner.be
69 Naam: Bilal Demir
Bedrijf: Legal Corner Advocaten
E-mail: demirbilal1@gmail.com
70 Naam: Tist
Bedrijf: Schoeters
E-mail: tist@lierius.be
71 Naam: Bert Calluy
Bedrijf: Lierius Advocaten
E-mail: bert@lierius.be
72 Naam: Jan Vanlangedonck
Bedrijf: Tenniscentrum Jan Vanlangendonck
E-mail:
73 Naam: Ivan Vanderveken
Bedrijf: Jora Kantoormeubelen NV
E-mail: ivan@jora.be
74 Naam: Alex Van Asch
Bedrijf: Alvacon - Advice for Lasting Value
E-mail: info@alvacon.be
75 Naam: Simon Schutyser
Bedrijf: NextGen Aviation Group N.V.
E-mail: simon@nextgen.aero
76 Naam: Kathleen Le Page
Bedrijf: VDAB
E-mail: kathleen.lepage@vdab.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Naam: Steven Couwels
Bedrijf: Real to Desk
E-mail: steven.couwels@realtodesk.com




Settings Edit this page How to embed Export Show history