1 Name: Dave Cools
Bedrijf: Unizo Provincie Antwerpen
E-mail: dave.cools@unizo.be
2 Name: Kenneth De Decker
Bedrijf: Media Mirror België - JCI Lier vzw
E-mail: kenneth@media-mirror.be
3 Name: Lyn Wens
Bedrijf: ASAP
E-mail: lyn.wens@asap.be
4 Name: Annelies Melis
Bedrijf: ASAP
E-mail: annelies.melis@asap.be
5 Name: Mon Rottiers
Bedrijf: Lier Belicht
E-mail: rottiers.raymond@telenet.be
6 Name: Jeroen Leysen
Bedrijf: Belfius Netevallei cvba
E-mail: jeroen.leysen@mandat.belfius.be
7 Name: Olivier Arntz
Bedrijf: Online Expert
E-mail: olivier@online-expert.be
8 Name: Nicolas Rombaut
Bedrijf: inteRom
E-mail: nicolas@interom.be
9 Name: Wim Hellemans
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
E-mail: wim.hellemans@sbb.be
10 Name: Jan Nelissen
Bedrijf: DENIL GIFTS
E-mail: Jan@denilgifts.be
11 Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco - Business support on demand
E-mail: luc@affaco.com
12 Name: Marcel Schoeters
Bedrijf: Lierinbeeld
E-mail: marcel.schoeters@skynet.be
13 Name: Philip Peeters
Bedrijf: Ph. Peeters Alg. schilder- & decoratiewerken/ Unizo Lier
E-mail: info@peetersphilip.be
14 Name: Caroline Humblet
Bedrijf: Adecco
E-mail: caroline.humblet@adecco.be
15 Name: Jos Tobback
Bedrijf: voorzitter Ec. Raad Lier
E-mail: jos.tobback@gmail.com
16 Name: PATRICK D'HULST
Bedrijf: D'HULST VAN RYMENANT
E-mail: patrick@dhulstvr.be
17 Name: Bruyninck Jan
Bedrijf: INROL
E-mail: jan@inrol.be
18 Name: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed WIJNS
E-mail: rudymichiels@wijns.be
19 Name: Jef leemans
Bedrijf: VDAB
E-mail: jef.leemans@vdab.be
20 Name: Guy Bernaerts
Bedrijf: Bernaerts Consulting
E-mail: guy@bernaertsconsulting.be
21 Name: Inneke Van Loock
Bedrijf: Bernaerts Consulting
E-mail: inneke@bernaertsconsulting.be
22 Name: Koen Seymus
Bedrijf: Cresciamo
E-mail: koen.seymus@cresciamo.be
23 Name: So Waedong
Bedrijf: Aquacare - Kinetico
E-mail: Waedong.so@aquacare.be
24 Name: Kathy Janssens
Bedrijf: Randstad
E-mail: kathy.janssens@randstad.be
25 Name: Tom Staes
Bedrijf: Konica Minolta ECM
E-mail: tom.staes@konicaminolta.be
26 Name: Margo Lippevelt
Bedrijf: Randstad
E-mail: margo.lippevelt@randstad.be
27 Name: cristin van ooyen
Bedrijf: Welzijn vind je balans - stress begeleiding
E-mail: cristin.vanooyen@live.be
28 Name: Jill Vanhullebusch
Bedrijf: Proservia
E-mail: jill.vanhullebusch@proservia.be
29 Name: Luc Sano
Bedrijf: Fidenco-Scancar
E-mail: luc.sano@fidenco.be
30 Name: Antoon de Lepper
Bedrijf: Cincar Schadeherstel
E-mail: antoon@cincar.be
31 Name: Peter H. Claes
Bedrijf: BGifts bvba | CPMS bvba
E-mail: info@bgifts.be
32 Name: Jef Claes
Bedrijf: Claes Facilities -JCI Lier vzw
E-mail: Claesfacilties@gmail.com
33 Name: Kim De Ridder
Bedrijf: SD Worx
E-mail: kim.deridder@sdworx.com
34 Name: Patrick Vermeiren
Bedrijf: Comfort Finance - creditmanagement en net iets meer
E-mail: patrick.vermeiren@comfortfinance.be
35 Name: Tim Denis
Bedrijf: AtSharp
E-mail: tim@atsharp.be
36 Name: kris Peeters
Bedrijf: Wils & Peeters
E-mail: kris@wils-peeters.be
37 Name: Rudy Smets
Bedrijf: Restaurant/Feestzaal Bärgli
E-mail: rudy-smets@pandora.be
38 Name: Phil De smet
Bedrijf: Home sweet home
E-mail: Ds.phil1991@gmail.com
39 Name: ERIK VANSTEENBEECK
Bedrijf: ACWEBO NV
E-mail: evs@acwebo.com
40 Name: Leen Putman
Bedrijf: EPS Advocaten
E-mail: leen@epsadvocaten.be
41 Name: Tanguy Goetze
Bedrijf: Goetze Events
E-mail: events@goetze.be
42 Name: Merel Van Paesschen
Bedrijf: Randstad
E-mail: merel.van.paesschen@randstad.be
43 Name: Vicky Van Wesemael
Bedrijf: Voka Kvk Mechelen-Kempen
E-mail: vicky.vanwesemael@voka.be
44 Name: Robbie Lens
Bedrijf: MediaLogic
E-mail: mail@robbielens.be
45 Name: Christophe Vervliet
Bedrijf: Symphony Cloud
E-mail: christophe@symphony-cloud.eu
46 Name: Sonja Van Remoortere
Bedrijf: Startersnet
E-mail: sonja@startersnet.be
47 Name: Steven Trentin
Bedrijf: Opel Belgium
E-mail: steven.trentin@opel.com
48 Name: David Franssens
Bedrijf: SBB Accountants & Belastingconsulenten
E-mail: david.franssens@sbb.be
49 Name: Liesbeth Maas
Bedrijf: Home sweet home
E-mail: liesbeth.maas@home-sweet-home.be
50 Name: Phil De Smet
Bedrijf: Home Sweet Home
E-mail: phil.de.smet@home-sweet-home.be
51 Name: Philip Copmans
Bedrijf: Opel
E-mail: philip.copmans@opel.com
52 Name: Hicham El Alaoui
Bedrijf: Forest
E-mail: hicham@forestcompany.be
53 Name: Jeroen Adriaenssens
Bedrijf: Travel Counsellors
E-mail: jeroen@travelcounsellors.be
54 Name: Kathleen Le Page
Bedrijf: VDAB
E-mail: kathleen.lepage@vdab.be
55 Name: Aart Van Oekelen
Bedrijf: Afval Alternatief
E-mail: aart@afvalalternatief.be
56 Name: Bart Van Damme
Bedrijf: Modul-system
E-mail: bart.van.damme@modul-system.be
57 Name: Dimitri Stuer
Bedrijf: MotionBuilders - Social Video Marketing
E-mail: dimitri@motionbuilders.be
58 Name: Matthias Lauwers
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
E-mail: matthias.lauwers@sbb.be
59 Name: Hendrik Van Thielen
Bedrijf: HVT Freeswerken
E-mail: info@hvtfreeswerken.be
60 Name: Henk Wathion
Bedrijf: Creditsafe Belgium
E-mail: henk.wathion@creditsafe.be
61 Name: Marc Coppieters
Bedrijf: Immo Coppieters bvba
E-mail: Marc@immocoppieters.be
62 Name: Alex Van Asch
Bedrijf: Alvacon
E-mail: info@alvacon.be
63 Name: Kathy De Cuyper
Bedrijf: t-interim
E-mail: kathy.decuyper@t-interim.be
64 Name: Herman Kenens
Bedrijf: expert Gallup Q12
E-mail: info@hermankenens.be
65 Name: Wesley dewachter
Bedrijf: ViaPrint
E-mail: Wesley@viaprint.be
66 Name: Aart Nuitten
Bedrijf: /
E-mail: Aart.nuitten@hotmail.com
67 Name: Bert Heuvinck
Bedrijf: Metaled LEDverlcihting
E-mail: bert.heuvinck@gmail.com
68 Name: Marilyn Van Hoye
Bedrijf: Elindus
E-mail: marilyn.vanhoye@elindus.be
69 Name: Tegenbos Ingrid
Bedrijf: Pergamene
E-mail: info@pergamene.be
70 Name: De Meulemeester Peter
Bedrijf: Pergamene
E-mail: info@pergamene.be
71 Name: Saskia
Bedrijf: orthopedagogische praktijk "Vlinderwijs" Nijlen
E-mail: Oppvlinderwijs@gmail.com
72 Name: Veerle Van Hoof
Bedrijf: re-ax gezondheidsbegeleiding: voeding/leefstijl/relaxatie
E-mail: re-ax@live.be
73 Name: Michel Lefebre
Bedrijf: Sandler Sales Training
E-mail: michel.lefebre@sandler.com
74 Name: Walter Teuenen
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail: walter@cplusarchitecten.be
75 Name: Gita Callaerts
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail: gita@cplusarchitecten.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: Els Sleeckx
Bedrijf: T&E Projects
E-mail: els@tne-projects.be
2 Name: Werner Bruyns
Bedrijf: Melior Bedrijfsadvies
E-mail: Werner.bruyns@telenet.be
3 Name: Jules Dean
Bedrijf: Startersnet
E-mail: info@startersnet.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history