1 commentNaam: Dave Cools
Bedrijf: Group S
Email adres: dave.cools@groups.be
2 commentNaam: Indi Vandyck
Bedrijf: Randstad
Email adres: indi.vandyck@randstad.be
3 commentNaam: Alexander
Bedrijf: Deblond
Email adres: alex@patroklos-be.com
4 commentNaam: Kenneth De Decker
Bedrijf: Media Mirror België - JCI Lier vzw
Email adres: kenneth@media-mirror.be
5 commentNaam: D'Hulst Patrick
Bedrijf: D'Hulst - Van Rymenant
Email adres: Patrick@dhulstvr.be
6 commentNaam: Evi De Gendt
Bedrijf: MyDigi.eu
Email adres: evi.de.gendt@mydigi.eu
7 commentNaam: Dirk Raeckelboom
Bedrijf: De Vocht
Email adres: dirk@de-vocht.be
8 commentNaam: Annelies Melis
Bedrijf: ASAP
Email adres: annelies.melis@asap.be
9 commentNaam: Els Wielockx
Bedrijf: Randstad
Email adres: els.wielockx@randstad.be
10 commentNaam: De Belder Christine
Bedrijf: REF Vastgoed
Email adres: cdb@ref-vastgoed.be
11 commentNaam: Tim Mariën - Sleeckx Els
Bedrijf: T&E Projects
Email adres: els@tne-projects.be
12 commentNaam: Jos Tobback
Bedrijf: Voorzitter Ec.Raad Lier
Email adres: jos.tobback@gmail.com
13 commentNaam: Rudy Michiels
Bedrijf: WIJNS Vastgoed
Email adres: rudymichiels@wijns.be
14 commentNaam: ERIK VANSTEENBEECK
Bedrijf: ACWEBO NV
Email adres: evs@acwebo.com
15 commentNaam: Luc Geelen
Bedrijf: AFFACO Bedrijfssupport
Email adres: luc.geelen@skynet.be
16 commentNaam: Van Dam Brigitte
Bedrijf: BGifts
Email adres: brigitte@bgifts.be
17 commentNaam: Walter Beukeleirs
Bedrijf: De Bie Printing
Email adres: walter.beukeleirs@debie.net
18 commentNaam: Jef Leemans
Bedrijf: vdab
Email adres: jef.leemans@vdab.be
19 commentNaam: Martin Patrik
Bedrijf: Vastgoed Wijns
Email adres: patrik@wijns.be
20 commentNaam: Lyn Wens
Bedrijf: ASAP
Email adres: lyn.wens@asap.be
21 commentNaam: Koen Grosfeld
Bedrijf: Nissan Beerens nv
Email adres: koen.grosfeld@beerens.be
22 commentNaam: Freddy Arnauts
Bedrijf: B19 Antwerp
Email adres: freddy@b19.be
23 commentNaam: Jeroen Adriaenssens
Bedrijf: Travel Counsellors
Email adres: jeroen@travelcounsellors.be
24 commentNaam: Catharina Op de Beeck
Bedrijf: Patribel Vastgoed
Email adres: catharina.opdebeeck@patribel.be
25 commentNaam: Marcel Schoeters
Bedrijf: Lierinbeeld
Email adres: marcel.schoeters@skynet.be
26 commentNaam: Jean-Pierre Dejaeghere
Bedrijf: Sun Tzu BVBA
Email adres: jeanpierre.dejaeghere@gmail.com
27 commentNaam: Guy Wouters
Bedrijf: AAC WOUTERS Alarmsystemen - CCTV
Email adres: guy@aac-wouters.be
28 commentNaam: Saskia Smet
Bedrijf: Numentum
Email adres: info@numentum.be
29 commentNaam: Dorien Hens
Bedrijf: Hens Erik BVBA
Email adres: d.hens@hens.be
30 commentNaam: Jens Van de Wijngaert
Bedrijf: Media-mirror
Email adres: jens@media-mirror.be
31 commentNaam: Martine Vercauteren
Bedrijf: Conventus
Email adres: info@conventus.be
32 commentNaam: Lena Van Dyck
Bedrijf: KookeenY
Email adres: lena@kookeeny.be
33 commentNaam: Koen Seymus
Bedrijf: Cresciamo
Email adres: koen.seymus@cresciamo.be
34 commentNaam: Danny Defraine
Bedrijf: Patrick Smets NV
Email adres: danny.defraine@psmets.net.bmw.be
35 commentNaam: Peter Janssens
Bedrijf: Kerremans NV
Email adres: peter.janssens@renaultlier.be
36 commentNaam: Nico De Clerck
Bedrijf: Websteak Marketing - Voor KMO's met groeiambities
Email adres:
37 commentNaam: Leen Putman
Bedrijf: Vermeulen Heylen Michiels advocaten
Email adres: leen.putman@vermeulen-law.be
38 commentNaam: Tomas Laenen
Bedrijf: Laenen IT
Email adres: tomas@laenen-it.be
39 commentNaam: Luc Crols
Bedrijf: Roularta Business Information
Email adres: luc.crols@roularta.be
40 commentNaam: Johan Bernaerts
Bedrijf: ING
Email adres: johan.bernaerts@ing.be
41 commentNaam: Sam De Koning
Bedrijf: The Frontline Company
Email adres: sam@thefrontlinecompany.be
42 commentNaam: Nele Claes
Bedrijf: Tempo-Team
Email adres: kontich@tempo-team.be
43 commentNaam: Sofie Verstraeten
Bedrijf: Tempo-Team
Email adres: heist@kontich.be
44 commentNaam: Thibaut Martien
Bedrijf: Orzeon
Email adres: info@orzeon.be
45 commentNaam: Rob Koenders
Bedrijf: Kempenjob
Email adres: rob@kempenjob.be
46 commentNaam: Jens Joosen
Bedrijf: Innomedio
Email adres: jens@innomedio.be
47 commentNaam: Nancy Steels
Bedrijf: TalentTester
Email adres: Nancy.steels@talenttester.be
48 commentNaam: Tine Boons
Bedrijf: TalentTester
Email adres: Tine.boons@talenttester.be
49 commentNaam: Jonas Mannaerts
Bedrijf: Vanbreda Risk&Benefits
Email adres: jonas.mannaerts@vanbreda.be
50 commentNaam: Dirk Put
Bedrijf: Change with Impact
Email adres: dirk@changewithimpact.be
51 commentNaam: Henk Wathion
Bedrijf: SD Worx
Email adres: henk.wathion@sdworx.com
52 commentNaam: Le Page Kathleen
Bedrijf: VDAB
Email adres: kathleen.lepage@vdab.be
53 commentNaam: Jan Nelissen
Bedrijf: DENIL Gifts
Email adres: jan@denilgifts.be
54 commentNaam: Eline Geenen
Bedrijf: Group Joos
Email adres:
55 commentNaam: Bruyninckx Jan
Bedrijf: INROL
Email adres: Jan@inrol.be
56 commentNaam: Chris Van Rompaey
Bedrijf: Gazet van Antwerpen - Het Nieuwsblad - Radio 2 Antwerpen
Email adres: vanrompaey@telenet.be
57 commentNaam: Rudy Smets
Bedrijf: Feestzaal/Restaurant Bärgli Kessel
Email adres: rudy-smets@pandora.be
58 commentNaam: Sébastien Verhelst
Bedrijf: Qualivino
Email adres: sebastien@qualivino.be
59 commentNaam: Ludo Andries
Bedrijf: interieurprojecten www.clavisweb.be
Email adres: ludo.andries@clavisweb.be
60 commentNaam: Alda Budo
Bedrijf: VDAB
Email adres: alda.budo@vdab.be
61 commentNaam: Vermast Sam
Bedrijf: Groep Van Brempt
Email adres: sam.vermast@vanbremptgroep.be
62 commentNaam: Philip Peeters
Bedrijf: Alg. schilder- & decoratiewerken/ Unizo Lier
Email adres: info@peetersphilip.be
63 commentNaam: Luk Janssens
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Email adres: luk.janssens@sbb.be
64 commentNaam: Herman Kenens
Bedrijf: Q12+: medewerkersbetrokkenheid in de praktijk
Email adres: info@hermankenens.be
65 commentNaam: Wim Hellemans
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Email adres: wim.hellemans@sbb.be
66 commentNaam: Stephanie Snijders
Bedrijf: Drisag
Email adres: stephanie.snijders@drisag.be
67 commentNaam: Evy Jacobs
Bedrijf: FAM
Email adres: evy.jacobs@fam.be
68 commentNaam: Mark Govaerts
Bedrijf: FAM
Email adres: mark.govaerts@fam.be
69 commentNaam: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco
Email adres: luc.geelen@skynet.be
70 commentNaam: Katrien Geuens
Bedrijf: SD Worx
Email adres: katrien.geuens@sdworx.com
71 commentNaam: Kathy Van Dessel
Bedrijf: BDO
Email adres: kathy.vandessel@bdo.be
72 commentNaam: Vanessa Bruyndonckx
Bedrijf: Adminity
Email adres: info@adminity.be
73 commentNaam: Sten De Vos
Bedrijf: Vanimco
Email adres: sten@vanimco.be
74 commentNaam: Mepilan
Bedrijf: Mepilan
Email adres: Mepilanvof@gmail.com
75 commentNaam: Steven Couwels
Bedrijf: Real to Desk
Email adres: steven.couwels@realtodesk.com
76 commentNaam: Simon Schutyser
Bedrijf: NextGen Aviation Group
Email adres: simon.schutyser@gmail.com
77 commentNaam: Carine Vannevel
Bedrijf: Cariholidays
Email adres: cariholidays@gmail.com
78 commentNaam: Patrik Marien
Bedrijf: Patrik Marien
Email adres: patrik.marien@gmail.com
79 commentNaam: Cedric Van Oudenhove
Bedrijf: Digital Bakery
Email adres: cedric@digital-bakery.com
80 commentNaam: Tobias Rast
Bedrijf: Digital Bakery
Email adres: tobias@digital-bakery.com
81 commentNaam: Bert Heuvinck
Bedrijf: Metaled
Email adres: Groothandel in LED-verlichting
82 commentNaam: Martine Calluy
Bedrijf: Destemeer
Email adres: martine.calluy@destemeer.be
83 commentNaam: Tine Callaerts
Bedrijf: Bank J. Van Breda
Email adres: ck@bankvanbreda.be
84 commentNaam: Wilfried Verbrugghe
Bedrijf: VAMOS Consulting
Email adres: verbrugghew@yahoo.fr
85 commentNaam: Patrick Sledz
Bedrijf: STS Computers & Solutions
Email adres: Patrick.sledz@stscomputers.be
86 commentNaam: Kjell Spruyt
Bedrijf: Netropolix - JCI Lier
Email adres: kjell@netropolix.be
87 commentNaam: Luc Brijssinck
Bedrijf: Dominica vandaag
Email adres: luc.brijssinck@telenet.be
88 commentNaam: Ken Reyniers
Bedrijf: Thienpont Artists & Events
Email adres: ken@thienpont.be
89 commentNaam: Laurens Stul
Bedrijf: Deloitte Private - M&A/Finance
Email adres: lstul@deloitte.com
90 commentNaam: Peter Van Dijck
Bedrijf: Media Noord Raamfolies
Email adres: Info@medianoord.be
91 commentNaam: Thomas Schmook
Bedrijf: Inka
Email adres: Thomas@inka.be
92 commentNaam: Lowette Jan-Pieter
Bedrijf: Belfius cvba Netevallei
Email adres: Jan-Pieter.Lowette@mandat.belfius.be
93 commentNaam: jeroen detavernier
Bedrijf: kingsberry
Email adres: jeroen@kingsberry.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 commentNaam: Karen Van Hauwaert
Bedrijf: ASAP
Email adres: karen.vanhauwaert@asap.be
2 commentNaam: Stéphane Courtay
Bedrijf: Vineo
Email adres: info@vineo.be
3 commentNaam: Sara Smeekens
Bedrijf: Ludovica
Email adres: info@ludovica.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history