1 Name: Dave Cools
Bedrijf: UNIZO Provincie Antwerpen
E-mail adres: dave.cools@unizo.be
2 Name: Caroline Humblet
Bedrijf: Adecco
E-mail adres: caroline.humblet@adecco.be
3 Name: Vonck Brigitte
Bedrijf: Dynamoo
E-mail adres: brigitte@dynamoo.biz
4 Name: Marc Coppieters
Bedrijf: Immo Coppieters Bvba
E-mail adres: marc@immocoppieters.be
5 Name: Els Wielockx
Bedrijf: Randstad
E-mail adres: els.wielockx@randstad.be
6 Name: Kenneth De Decker
Bedrijf: Media-Mirror - JCI Lier vzw
E-mail adres: kenneth@media-mirror.be
7 Name: So Waedong
Bedrijf: Aquacare - Kinetico
E-mail adres: waedong.so@aquacare.be
8 Name: Pierre Debatty
Bedrijf: SLV Belgium
E-mail adres: p.debatty@slvbelgium.be
9 Name: Gino Van Troyen
Bedrijf: Group S
E-mail adres: gino.vantroyen@groups.be
10 Name: Nicolas Rombaut
Bedrijf: interRom - DERECOM
E-mail adres: nicolas@interrom.be
11 Name: Jeroen Herman
Bedrijf: Jaoe
E-mail adres: Jaoe.bvba@gmail.com
12 Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affacom Bedrijfsadvies
E-mail adres: Luc@affaco.com
13 Name: Dorien Hens
Bedrijf: Hens Erik BVBA
E-mail adres: d.hens@hens.be
14 Name: Kathleen Le Page
Bedrijf: VDAB
E-mail adres: kathleen.lepage@vdab.be
15 Name: Katrien Meeusen
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
E-mail adres: katrien.meeusen@sbb.be
16 Name: Chris Van Rompaey
Bedrijf: Gazet van Antwerpen, Het Nieuwsblad, Radio 2, Rondom
E-mail adres: vanrompaey@telenet.be
17 Name: Hendrik Hellemans
Bedrijf: Coachingplanet.be - Zakelijke Opleidingen en Business Coaching
E-mail adres: info@coachingplanet.be
18 Name: Gita Callaerts
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail adres: gita@cplusarchitecten.be
19 Name: Tim Denis
Bedrijf: AtSharp
E-mail adres: tim@atsharp.be
20 Name: Marcel Schoeters
Bedrijf: Lierinbeeld
E-mail adres: Marcel.schoeters@skynet.be
21 Name: Ken Faes
Bedrijf: ING
E-mail adres: ken.faes@ing.be
22 Name: Lyn Wens
Bedrijf: ASAP.be
E-mail adres: lyn.wens@asap.be
23 Name: Annelies Melis
Bedrijf: ASAP.be
E-mail adres: annelies.melis@asap.be
24 Name: Khachatur Margaryan
Bedrijf: ING
E-mail adres: khachatur.margaryan@ing.com
25 Name: Philip Peeters
Bedrijf: Ph. Peeters Alg. schilder- & decoratiewerken/ Unizo Lier
E-mail adres: info@peetersphilip.be
26 Name: Liesbeth MAAS
Bedrijf: Home Sweet Home
E-mail adres: liesbeth@home-sweet-home.be
27 Name: Jef Leemans
Bedrijf: VDAB
E-mail adres: jef.leemans@vdab.be
28 Name: Anne Delaruelle
Bedrijf: Anne Delaruelle - IT ADVIES & TRAINING: Het kan ook eenvoudig!
E-mail adres: anne@annedelaruelle.be
29 Name: Leen Putman
Bedrijf: EPS Advocaten
E-mail adres: leen@epsadvocaten.be
30 Name: Annick Nys
Bedrijf: Forever Living Products
E-mail adres: annick.nys1@telenet.be
31 Name: Guy Bernaerts
Bedrijf: Bernaerts Consulting
E-mail adres: guy@bernaertsconsulting.be
32 Name: Inneke Van Loock
Bedrijf: Bernaerts Consulting
E-mail adres: inneke@bernaertsconsulting.be
33 Name: Luc Sano
Bedrijf: Fidenco
E-mail adres: Luc.sano@fidenco.be
34 Name: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed Wijns
E-mail adres: rudymichiels@wijns.be
35 Name: Gert Tielemans
Bedrijf: Bank J. Van Breda
E-mail adres: gti@bankvanbreda.be
36 Name: ERIK VANSTEENBEECK
Bedrijf: ACWEBO NV
E-mail adres: evs@acwebo.com
37 Name: Margo Lippevelt
Bedrijf: Randstad
E-mail adres: margo.lippevelt@randstad.be
38 Name: Nancy Kegelaers
Bedrijf: NKVentures Strategic marketing & communication consultant
E-mail adres: nancy.kegelaers@gmail.com
39 Name: Sonja Van Remoortere
Bedrijf: Startersnet
E-mail adres: sonja@startersnet.be
40 Name: Erwin Liekens
Bedrijf: Taste the City
E-mail adres: info@tastethecity.be
41 Name: Jelske Sanctorum
Bedrijf: AboveSecond
E-mail adres: jelske@abovesecond.be
42 Name: Jan Nelissen
Bedrijf: DENILGIFTS Relatiegeschenken en Promo Wear
E-mail adres: Jan@denilgifts.be
43 Name: Olivier Arntz
Bedrijf: Online Expert
E-mail adres: olivier@online-expert.be
44 Name: Freddy Arnauts
Bedrijf: B19 Antwerpen
E-mail adres: freddy@b19.be
45 Name: Tegenbos Ingrid
Bedrijf: Pergamene
E-mail adres: info@pergamene.be
46 Name: De Meulemeester Peter
Bedrijf: Pergamene
E-mail adres: info@pergamene.be
47 Name: Jill Heyninck
Bedrijf: VDAB
E-mail adres: jill.heyninck@vdab.be
48 Name: Vicky Van den Acker
Bedrijf: San Marco Village
E-mail adres: Vicky@sanmarcovillage.be
49 Name: Gita Callaerts
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail adres: gita@cplusarchitecten.be
50 Name: Walter Teunen
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail adres: walter@cplusarchitecten.be
51 Name: Tom Verstappen
Bedrijf: STAPPS Creations GCV
E-mail adres: info@stappscreations.com
52 Name: Tist Schoeters
Bedrijf: Lierius
E-mail adres: tist@lierius.be
53 Name: Axel De Schampheleire
Bedrijf: Agio Advocaten
E-mail adres: ads@agiolaw.be
54 Name: Dirk Gypen
Bedrijf: Level Up (Werving & Selectie)
E-mail adres: dirk@levelup-consulting.be
55 Name: Jelske Sanctorum
Bedrijf: AboveSecond
E-mail adres: jelske@abovesecond.be
56 Name: Maxim Tylleman
Bedrijf: Concordia Risk Management & Benefits
E-mail adres: mtylleman@concordia.be
57 Name: Antoon de Lepper
Bedrijf: Cincar Carrosserie-Garage-Herstellingen
E-mail adres: antoon@cincar.be
58 Name: Ine Vercammen
Bedrijf: In2Mental
E-mail adres: info@in2mental.be
59 Name: Ward Bosmans
Bedrijf: Med & More - Copywriting / Consulting
E-mail adres: wardbosmans@telenet.be
60 Name: Karin Sannen
Bedrijf: Ontwikkeling Mens, team & organisatie
E-mail adres: karin.sannen@telenet.be
61 Name: Jacky De Forte
Bedrijf: Faster Sales Academy
E-mail adres: jacky@fastersalesacademy.com
62 Name: Edward Verdugt
Bedrijf: Adcorporate
E-mail adres: e.verdugt@adcorporate.com
63 Name: Nina Sels
Bedrijf: Intelect
E-mail adres: Turnhout@intelect.be
64 Name: Kris Peeters
Bedrijf: Wils & Peeters graphic design
E-mail adres: kris@wils-peeters.be
65 Name: Paul Fornoville
Bedrijf: Life Plan
E-mail adres: paul.fornoville@lifeplan.be
66 Name: Patricia Peeters
Bedrijf: Group S
E-mail adres: Patricia.Peeters@groups.be
67 Name: Marilyn Van Hoye
Bedrijf: Elindus
E-mail adres: marilyn.vanhoye@elindus.be
68 Name: Lise Kimpe
Bedrijf: BMW/MINI Patrick Smets Lier
E-mail adres: lise.kimpe@psmets.net.bmw.be
69 Name: Roland Descheelaeker
Bedrijf: Derny antwerpen
E-mail adres: Roland@dernyantwerpen.be
70 Name: Yasmine Budts
Bedrijf: Production Pirates
E-mail adres: yasmine.budts@productionpirates.be
71 Name: Laura Thijs
Bedrijf: Production Pirates
E-mail adres: laura.thijs@productionpirates.be
72 Name: phil de smet
Bedrijf: Home Sweet home
E-mail adres: phil.desmet@home-sweet-home.be
73 Name: Kathy De Cuyper
Bedrijf: t-interim
E-mail adres: kathy.decuyper@t-interim.be
74 Name: Jeroen Leysen
Bedrijf: Belfius Netevallei
E-mail adres: jeroen.leysen@mandat.belfius.be
75 Name: Klaas Van Rillaer
Bedrijf: deBoekmakerij
E-mail adres: klaas@deboekmakerij.be
76 Name: Wim Vermeiren
Bedrijf: Overall Water Treatment bvba
E-mail adres: wim@o-wt.be
77 Name: Pieter Van Looy
Bedrijf: El Pablo Creative Studio
E-mail adres: info@elpablocs.be
78 Name: Van Aken Jan
Bedrijf: THE CLEANING SYSTEM (S.S.T. bvba) - Organisatie schoonmaakbeheer
E-mail adres: jan.vanaken@thecleaningsystem.be
79 Name: Joyce Foubert
Bedrijf: Derny Antwerpen
E-mail adres: joyce@dernyantwerpen.be
80 Name: Sandy Dozie
Bedrijf: SDO MarCom Consulting
E-mail adres: sdozie@telenet.be
81 Name: Nys Greet
Bedrijf: Van Lanschot Private Banking
E-mail adres: Greet.nys@vanlanschot.be
82 Name: Olivier Verhelst
Bedrijf: QUALIVINO
E-mail adres: olivier@qualivino.be
83 Name: David Reheul
Bedrijf: QUALIVINO
E-mail adres: david@qualivino.be
84 Name: Jente Royen
Bedrijf: Swiffa
E-mail adres: Jente@swiffa.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: Dave Cools
Bedrijf: UNIZO Provincie Antwerpen
E-mail adres: dave.cools@unizo.be
2 Name: Caroline Humblet
Bedrijf: Adecco
E-mail adres: caroline.humblet@adecco.be
3 Name: Vonck Brigitte
Bedrijf: Dynamoo
E-mail adres: brigitte@dynamoo.biz
4 Name: Marc Coppieters
Bedrijf: Immo Coppieters Bvba
E-mail adres: marc@immocoppieters.be
5 Name: Els Wielockx
Bedrijf: Randstad
E-mail adres: els.wielockx@randstad.be
6 Name: Kenneth De Decker
Bedrijf: Media-Mirror - JCI Lier vzw
E-mail adres: kenneth@media-mirror.be
7 Name: So Waedong
Bedrijf: Aquacare - Kinetico
E-mail adres: waedong.so@aquacare.be
8 Name: Pierre Debatty
Bedrijf: SLV Belgium
E-mail adres: p.debatty@slvbelgium.be
9 Name: Gino Van Troyen
Bedrijf: Group S
E-mail adres: gino.vantroyen@groups.be
10 Name: Nicolas Rombaut
Bedrijf: interRom - DERECOM
E-mail adres: nicolas@interrom.be
11 Name: Jeroen Herman
Bedrijf: Jaoe
E-mail adres: Jaoe.bvba@gmail.com
12 Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affacom Bedrijfsadvies
E-mail adres: Luc@affaco.com
13 Name: Dorien Hens
Bedrijf: Hens Erik BVBA
E-mail adres: d.hens@hens.be
14 Name: Kathleen Le Page
Bedrijf: VDAB
E-mail adres: kathleen.lepage@vdab.be
15 Name: Katrien Meeusen
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
E-mail adres: katrien.meeusen@sbb.be
16 Name: Chris Van Rompaey
Bedrijf: Gazet van Antwerpen, Het Nieuwsblad, Radio 2, Rondom
E-mail adres: vanrompaey@telenet.be
17 Name: Hendrik Hellemans
Bedrijf: Coachingplanet.be - Zakelijke Opleidingen en Business Coaching
E-mail adres: info@coachingplanet.be
18 Name: Gita Callaerts
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail adres: gita@cplusarchitecten.be
19 Name: Tim Denis
Bedrijf: AtSharp
E-mail adres: tim@atsharp.be
20 Name: Marcel Schoeters
Bedrijf: Lierinbeeld
E-mail adres: Marcel.schoeters@skynet.be
21 Name: Ken Faes
Bedrijf: ING
E-mail adres: ken.faes@ing.be
22 Name: Lyn Wens
Bedrijf: ASAP.be
E-mail adres: lyn.wens@asap.be
23 Name: Annelies Melis
Bedrijf: ASAP.be
E-mail adres: annelies.melis@asap.be
24 Name: Khachatur Margaryan
Bedrijf: ING
E-mail adres: khachatur.margaryan@ing.com
25 Name: Philip Peeters
Bedrijf: Ph. Peeters Alg. schilder- & decoratiewerken/ Unizo Lier
E-mail adres: info@peetersphilip.be
26 Name: Liesbeth MAAS
Bedrijf: Home Sweet Home
E-mail adres: liesbeth@home-sweet-home.be
27 Name: Jef Leemans
Bedrijf: VDAB
E-mail adres: jef.leemans@vdab.be
28 Name: Anne Delaruelle
Bedrijf: Anne Delaruelle - IT ADVIES & TRAINING: Het kan ook eenvoudig!
E-mail adres: anne@annedelaruelle.be
29 Name: Leen Putman
Bedrijf: EPS Advocaten
E-mail adres: leen@epsadvocaten.be
30 Name: Annick Nys
Bedrijf: Forever Living Products
E-mail adres: annick.nys1@telenet.be
31 Name: Guy Bernaerts
Bedrijf: Bernaerts Consulting
E-mail adres: guy@bernaertsconsulting.be
32 Name: Inneke Van Loock
Bedrijf: Bernaerts Consulting
E-mail adres: inneke@bernaertsconsulting.be
33 Name: Luc Sano
Bedrijf: Fidenco
E-mail adres: Luc.sano@fidenco.be
34 Name: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed Wijns
E-mail adres: rudymichiels@wijns.be
35 Name: Gert Tielemans
Bedrijf: Bank J. Van Breda
E-mail adres: gti@bankvanbreda.be
36 Name: ERIK VANSTEENBEECK
Bedrijf: ACWEBO NV
E-mail adres: evs@acwebo.com
37 Name: Margo Lippevelt
Bedrijf: Randstad
E-mail adres: margo.lippevelt@randstad.be
38 Name: Nancy Kegelaers
Bedrijf: NKVentures Strategic marketing & communication consultant
E-mail adres: nancy.kegelaers@gmail.com
39 Name: Sonja Van Remoortere
Bedrijf: Startersnet
E-mail adres: sonja@startersnet.be
40 Name: Erwin Liekens
Bedrijf: Taste the City
E-mail adres: info@tastethecity.be
41 Name: Jelske Sanctorum
Bedrijf: AboveSecond
E-mail adres: jelske@abovesecond.be
42 Name: Jan Nelissen
Bedrijf: DENILGIFTS Relatiegeschenken en Promo Wear
E-mail adres: Jan@denilgifts.be
43 Name: Olivier Arntz
Bedrijf: Online Expert
E-mail adres: olivier@online-expert.be
44 Name: Freddy Arnauts
Bedrijf: B19 Antwerpen
E-mail adres: freddy@b19.be
45 Name: Tegenbos Ingrid
Bedrijf: Pergamene
E-mail adres: info@pergamene.be
46 Name: De Meulemeester Peter
Bedrijf: Pergamene
E-mail adres: info@pergamene.be
47 Name: Jill Heyninck
Bedrijf: VDAB
E-mail adres: jill.heyninck@vdab.be
48 Name: Vicky Van den Acker
Bedrijf: San Marco Village
E-mail adres: Vicky@sanmarcovillage.be
49 Name: Gita Callaerts
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail adres: gita@cplusarchitecten.be
50 Name: Walter Teunen
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail adres: walter@cplusarchitecten.be
51 Name: Tom Verstappen
Bedrijf: STAPPS Creations GCV
E-mail adres: info@stappscreations.com
52 Name: Tist Schoeters
Bedrijf: Lierius
E-mail adres: tist@lierius.be
53 Name: Axel De Schampheleire
Bedrijf: Agio Advocaten
E-mail adres: ads@agiolaw.be
54 Name: Dirk Gypen
Bedrijf: Level Up (Werving & Selectie)
E-mail adres: dirk@levelup-consulting.be
55 Name: Jelske Sanctorum
Bedrijf: AboveSecond
E-mail adres: jelske@abovesecond.be
56 Name: Maxim Tylleman
Bedrijf: Concordia Risk Management & Benefits
E-mail adres: mtylleman@concordia.be
57 Name: Antoon de Lepper
Bedrijf: Cincar Carrosserie-Garage-Herstellingen
E-mail adres: antoon@cincar.be
58 Name: Ine Vercammen
Bedrijf: In2Mental
E-mail adres: info@in2mental.be
59 Name: Ward Bosmans
Bedrijf: Med & More - Copywriting / Consulting
E-mail adres: wardbosmans@telenet.be
60 Name: Karin Sannen
Bedrijf: Ontwikkeling Mens, team & organisatie
E-mail adres: karin.sannen@telenet.be
61 Name: Jacky De Forte
Bedrijf: Faster Sales Academy
E-mail adres: jacky@fastersalesacademy.com
62 Name: Edward Verdugt
Bedrijf: Adcorporate
E-mail adres: e.verdugt@adcorporate.com
63 Name: Nina Sels
Bedrijf: Intelect
E-mail adres: Turnhout@intelect.be
64 Name: Kris Peeters
Bedrijf: Wils & Peeters graphic design
E-mail adres: kris@wils-peeters.be
65 Name: Paul Fornoville
Bedrijf: Life Plan
E-mail adres: paul.fornoville@lifeplan.be
66 Name: Patricia Peeters
Bedrijf: Group S
E-mail adres: Patricia.Peeters@groups.be
67 Name: Marilyn Van Hoye
Bedrijf: Elindus
E-mail adres: marilyn.vanhoye@elindus.be
68 Name: Lise Kimpe
Bedrijf: BMW/MINI Patrick Smets Lier
E-mail adres: lise.kimpe@psmets.net.bmw.be
69 Name: Roland Descheelaeker
Bedrijf: Derny antwerpen
E-mail adres: Roland@dernyantwerpen.be
70 Name: Yasmine Budts
Bedrijf: Production Pirates
E-mail adres: yasmine.budts@productionpirates.be
71 Name: Laura Thijs
Bedrijf: Production Pirates
E-mail adres: laura.thijs@productionpirates.be
72 Name: phil de smet
Bedrijf: Home Sweet home
E-mail adres: phil.desmet@home-sweet-home.be
73 Name: Kathy De Cuyper
Bedrijf: t-interim
E-mail adres: kathy.decuyper@t-interim.be
74 Name: Jeroen Leysen
Bedrijf: Belfius Netevallei
E-mail adres: jeroen.leysen@mandat.belfius.be
75 Name: Klaas Van Rillaer
Bedrijf: deBoekmakerij
E-mail adres: klaas@deboekmakerij.be
76 Name: Wim Vermeiren
Bedrijf: Overall Water Treatment bvba
E-mail adres: wim@o-wt.be
77 Name: Pieter Van Looy
Bedrijf: El Pablo Creative Studio
E-mail adres: info@elpablocs.be
78 Name: Van Aken Jan
Bedrijf: THE CLEANING SYSTEM (S.S.T. bvba) - Organisatie schoonmaakbeheer
E-mail adres: jan.vanaken@thecleaningsystem.be
79 Name: Joyce Foubert
Bedrijf: Derny Antwerpen
E-mail adres: joyce@dernyantwerpen.be
80 Name: Sandy Dozie
Bedrijf: SDO MarCom Consulting
E-mail adres: sdozie@telenet.be
81 Name: Nys Greet
Bedrijf: Van Lanschot Private Banking
E-mail adres: Greet.nys@vanlanschot.be
82 Name: Olivier Verhelst
Bedrijf: QUALIVINO
E-mail adres: olivier@qualivino.be
83 Name: David Reheul
Bedrijf: QUALIVINO
E-mail adres: david@qualivino.be
84 Name: Jente Royen
Bedrijf: Swiffa
E-mail adres: Jente@swiffa.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history