1 Name: Dave Cools
Bedrijf: Unizo Provincie Antwerpen
E-mail: dave.cools@unizo.be
2 Name: Kenneth De Decker
Bedrijf: Media Mirror België - JCI Lier vzw
E-mail: kenneth@media-mirror.be
3 Name: Wim Hellemans
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
E-mail: wim.hellemans@sbb.be
4 Name: Nicolas Rombaut
Bedrijf: DERECON - asbestverwijdering | inteRom - interieurontwerp
E-mail: nicolas@interom.be
5 Name: Luc Sano
Bedrijf: Fidenco
E-mail: luc.sano@fidenco.be
6 Name: Marcel Schoeters
Bedrijf: Lierinbeeld
E-mail: marcel.schoeters@skynet.be
7 Name: Gita Callaerts
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail: gita@cplusarchitecten.be
8 Name: Walter Teunen
Bedrijf: C+ Architecten
E-mail: walter@cplusarchitecten.be
9 Name: Philip Peeters
Bedrijf: Ph. Peeters Alg. Schilderwerken/ Unizo Lier
E-mail: info@peetersphilip.be
10 Name: Sabine Van Overmeire
Bedrijf: Talo Advocaten
E-mail: s.vanovermeire@taloadvocaten.be
11 Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco - Bedrijfsadvies
E-mail: luc@affaco.com
12 Name: Jos Tobback
Bedrijf: Ec.Raad Lier
E-mail: jos.tobback@gmail.com
13 Name: Koen van Eupen
Bedrijf: Moore Stephens Bedrijfsrevisoren
E-mail: koen.vaneupen@moorestephens.be
14 Name: Wim Hellemans
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
E-mail: wim.hellemans@sbb.be
15 Name: Paul Fornoville
Bedrijf: Life Plan bvba
E-mail: paul.fornoville@lifeplan.be
16 Name: Anouk Cools
Bedrijf: MyDigi
E-mail: anouk@mydigi.eu
17 Name: Evi De Gendt
Bedrijf: MyDigi
E-mail: evi@mydigi.eu
18 Name: Margo Lippevelt
Bedrijf: Randstad
E-mail: margo.lippevelt@randstad.be
19 Name: Jan Nelissen
Bedrijf: DENIL GIFTS
E-mail: jan@denilgifts.be
20 Name: Hendrik Hellemans
Bedrijf: Coachingplanet.be Zakelijke trainingen en opleidingen
E-mail: info@coachingplanet.be
21 Name: Jef Leemans
Bedrijf: VDAB
E-mail: jef.leemans@vdab.be
22 Name: Peter Van Sande
Bedrijf: bnp paribas fortis
E-mail: peter.vansande@bnpparibasfortis.com
23 Name: Saskia Faes
Bedrijf: orthopedagogische praktijk "Vlinderwijs" Nijlen
E-mail: oppvlinderwijs@gmail.com
24 Name: So Waedong
Bedrijf: Aquacare Kinetico
E-mail: waedong.so@aquacare.be
25 Name: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed Wijns
E-mail: rudymichiels@wijns.be
26 Name: Els Wielockx
Bedrijf: Randstad NV
E-mail: els.wielockx@randstad.be
27 Name: Liesbet Slaets
Bedrijf: Voka kamer van Koophandel Mechelen Kempen
E-mail: liesbet.slaets@voka.be
28 Name: Rottiers Mon
Bedrijf: Pers Lier Belicht
E-mail: rottiers.raymond@telenet.be
29 Name: Alexander Deblond
Bedrijf: Patroklos Belgium
E-mail: alex@patroklos-be.com
30 Name: Jan-Pieter Lowette
Bedrijf: Belfius Lier
E-mail: jan-pieter.lowette@mandat.belfius.be
31 Name: Guy Bernaerts
Bedrijf: Bernaerts Consulting
E-mail: guy@bernaertsconsulting.be
32 Name: Inneke Van Loock
Bedrijf: Bernaerts Consulting
E-mail: inneke@bernaertsconsulting.be
33 Name: Raekelboom Dirk
Bedrijf: Remondis De Vocht
E-mail: dirk@de-vocht.be
34 Name: Patrick D'Hulst
Bedrijf: D'Hulst Van rymenant
E-mail: patrick@dhulstvr.be
35 Name: Greet Nys
Bedrijf: Van Lanschot privatre banking
E-mail: greet.nys@vanlanschot.be
36 Name: Davy Merckx
Bedrijf: Madzuli Agency
E-mail: davy.merckx@madzuli.agency
37 Name: Camille Vanbesien
Bedrijf: Steylaerts
E-mail: camille.vanbesien@steylaerts.be
38 Name: Kathleen Le Page
Bedrijf: VDAB
E-mail: kathleen.lepage@vdab.be
39 Name: Jonas Mannaerts
Bedrijf: Vanbreda Risk&Benefits
E-mail: jonas.mannaerts@vanbreda.be
40 Name: Erik Vansteebeeck
Bedrijf: ACWEBO NV
E-mail: evs@acwebo.com
41 Name: Michael Verbruggen
Bedrijf: Michstor gcv
E-mail: Michstor.gcv@gmail.com
42 Name: Kim Van Assche
Bedrijf: Beobank
E-mail: kim.vanassche@beobank.be
43 Name: Alex Van Asch
Bedrijf: Alvacon - uw partner naar succes
E-mail: info@alvacon.be
44 Name: Frank Vermeiren
Bedrijf: SBB Boechout
E-mail: frank.vermeiren@sbb.be
45 Name: Sébastien Verhelst
Bedrijf: Qualivino
E-mail: sebastien@qualivino.be
46 Name: Sigi Hermans
Bedrijf: fotografie Teatro di Carta
E-mail: sigi@teatrodicarta;com
47 Name: Lucien Herijgers
Bedrijf: Schepen Stad Lier
E-mail: lucien.herijgers@lier.be
48 Name: Hendrik Van Thielen
Bedrijf: Interieur freeswerk HVTfreeswerken
E-mail: hvtfreeswerken.be
49 Name: Marilyn Van Hoye
Bedrijf: Elindus
E-mail: marilyn.vanhoye@elindus.be
50 Name: Annick Michiels
Bedrijf: ING Neteland
E-mail: annick.michiels@ing.com
51 Name: Erwin Liekens
Bedrijf: Taste the City
E-mail: info@tastethecity.be
52 Name: Olivier Arntz
Bedrijf: Online Expert
E-mail: olivier@online-expert.be
53 Name: Annick Nys
Bedrijf: Forever Living Products
E-mail: annick.nys1@telenet.be
54 Name: Peter H. Claes
Bedrijf: BGifts bvba - CPMS bvba
E-mail: peter@bgifts.be
55 Name: Werner Bruyns
Bedrijf: Melior Bedrijfsadvies
E-mail: werner.bruyns@telenet.be
56 Name: Philip Copmans
Bedrijf: Opel Belgium
E-mail: philip.copmans@opel.com
57 Name: Michel Lefebre
Bedrijf: Sandler Sales Training
E-mail: michel.lefebre@sandler.com
58 Name: Sonja Van Remoortere
Bedrijf: Startersnet
E-mail: sonja@startersnet.be
59 Name: ilse dieltjens
Bedrijf: ilse dieltjens
E-mail: ilse@ilsedieltjens.com
60 Name: Kim De Ridder
Bedrijf: SD Worx
E-mail: kim.deridder@sdworx.com
61 Name: Herman Kenens
Bedrijf: expert Gallup Q12
E-mail: info@hermankenens.be
62 Name: Van Dyck Dirk
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
E-mail: dirk.vandyck@bnpparibasfortis.com
63 Name: Peter De Meulemeester
Bedrijf: Pergamene
E-mail: info@pergamene.be
64 Name: Ingrid Tegenbos
Bedrijf: Pergamene
E-mail: info@pergamene.be
65 Name: Sabine Philips
Bedrijf: Kingsberry Digital Marketing Agency
E-mail: sabine@kingsberry.be
66 Name: Elly De Cuyper
Bedrijf: Steylaerts
E-mail: Elly.DeCuyper@steylaerts.be
67 Name: Laurens Geukens
Bedrijf: Group S
E-mail: laurens.geukens@groups.be
68 Name: Koen Seymus
Bedrijf: Cresciamo
E-mail: koen.seymus@cresciamo.be
69 Name: Toon Van Gucht
Bedrijf: Catering Van Eyck
E-mail: toon@cateringvaneyck.be
70 Name: Peter Janssens
Bedrijf: Kerremans NV
E-mail: peter.janssens@renaultlier.be
71 Name: Tim Denis
Bedrijf: AtSharp
E-mail: tim@atsharp.be
72 Name: Marc Dausi
Bedrijf: Ecotec Natuurverven
E-mail: marc@ympsales.be
73 Name: Vannevel Carine
Bedrijf: Cariholidays
E-mail: cariholidays@gmail.com
74 Name: Pen Jan
Bedrijf: Cariholidays
E-mail: cariholidays@gmail.com
75 Name: Ludo Teunissen
Bedrijf: Antilope De Bie Printing
E-mail: ludo.teunissen@antilopedebie.be
76 Name: Leo Deprince
Bedrijf: Ford Deprince & Volvo Scancar
E-mail: leo@deprince.be
77 Name: Gino Van Troyen
Bedrijf: Group S
E-mail: gino.vantroyen@groups.be
78 Name: Kurt Vervloet
Bedrijf: ActionCOACH
E-mail: kurtvervloet@actioncoach.com
79 Name: Griet Dantinne
Bedrijf: Management Drives Belgium
E-mail: g.dantinne@managementdrives.com
80 Name: Gunther Van Brempt
Bedrijf: Peugeot Garage NOVA
E-mail: gunther@garagenova.be
81 Name: Jorn Van Rompaye
Bedrijf: TOON! Promotie
E-mail: jorn@toonpromotie.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: Isabelle Goossens
Bedrijf: RTV
E-mail: isabelle.goossens@rtv.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history