1 Naam: Dave Cools
Bedrijf: Group S
E-mail: dave.cools@groups.be
Sector: Sociaal Secretariaat
2 Naam: SĂ©bastien Verhelst
Bedrijf: Qualivino
E-mail: sebastien@qualivino.be
Sector: Wijnhandel
3 Naam: Harzé Patrick
Bedrijf: H.Essers
E-mail: paha@essers.com
Sector: Transport
4 Naam: Biesemans Kurt
Bedrijf: H&K
E-mail: conventus.mechelen@icloud.com
Sector: Coworking
5 Naam: Geert Vanhulle
Bedrijf: Orsen
E-mail: geertvanh@telenet.be
Sector: ICT
6 Naam: Kristine Hens
Bedrijf: Team at Work bvba
E-mail: kris.hens@teamatwork.be
Sector: Soft Services ICT, consulting-training & coaching
7 Naam: Inge Van Esbroeck
Bedrijf: AFAS Software
E-mail: i.vanesbroeck@afas.be
Sector: Software dienstverlening
8 Naam: Carine De Rouck
Bedrijf: Kazerne Dossin
E-mail: carine.derouck@kazernedossin.eu
Sector: museum
9 Naam: Katrien Nijs
Bedrijf: Bluebow
E-mail: info@katriennijs.be
Sector: theaterkostuums-portretschilderijen
10 Naam: Diederik
Bedrijf: Entrakt
E-mail: diederik@entrakt.be
Sector: kantoren voor starters
11 Naam: Luc Geelen
Bedrijf: AFFACO
E-mail: luc.geelen@skynet.be
Sector: Bedrijfsadvies op maat
12 Naam: Edward Verdugt
Bedrijf: Adcorporate
E-mail: e.verdugt@adcorporate.com
Sector: bedrijfsoverdrachten
13 Naam: Christel Dehaes
Bedrijf: HR Praxis
E-mail: christel.dehaes@hrpraxis.be
Sector: HR voor KMO's
14 Naam: Jean-Pierre Dejaeghere
Bedrijf: Sun Tzu BvbA
E-mail: jeanpierre.dejaeghere@gmail.com
Sector: Advies Strategie voor ondernemingen/Advies Finance
15 Naam: Koen Hublet
Bedrijf: First NV
E-mail: koen.hublet@first.eu
Sector: ICT
16 Naam: Benny Vanpoeyer
Bedrijf: Puilaetco Dewaay Private Bankers
E-mail: benny.vanpoeyer@pldw.be
Sector: Private Banking
17 Naam: AN WOUTERS
Bedrijf: BNP PARIBAS FORTIS HOMBEEK
E-mail: an.wouters@bnpparibasfortis.com
Sector: Bankwezen
18 Naam: SARA FELS
Bedrijf: BNP PARIBAS FORTIS HOMBEEK
E-mail: sara.fels@bnpparibasfortis.com
Sector: Bankwezen
19 Naam: Joos Van Eeckhoudt
Bedrijf: KPMG Accountants
E-mail: jvaneeckhoudt@kpmg.com
Sector: accountancy
20 Naam: Walid Amor
Bedrijf: Konsilanto
E-mail: walid.amor@konsilanto.be
Sector: Corporate Finance
21 Naam: Evi De Gendt
Bedrijf: MyDigi.eu
E-mail: evi.de.gendt@mydigi.eu
Sector: Software voor uw KMO
22 Naam: Bert Heuvinck
Bedrijf: Metaled
E-mail: bert@metaled.be
Sector: LEDverlichting
23 Naam: Jeroen Adriaenssens
Bedrijf: Travel Counsellors
E-mail: jeroen@travelcounsellors.be
Sector: Reizen
24 Naam: De Clercq Lieven
Bedrijf: I Can Be
E-mail: lieven@icanbe.be
Sector: Improvisatie workshop en bedrijfstheater
25 Naam: Monique Enhus
Bedrijf: Internationale Avatar Trainingen
E-mail: monique@avatar.be
Sector: Training in leven en werken vanuit vrije wil
26 Naam: Mark De Saeger
Bedrijf: Crazzle Casino Events
E-mail: mark@crazzle.be
Sector: Evenementen
27 Naam: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed WIJNS
E-mail: Rudymichiels@wijns.be
Sector: vastgoed
28 Naam: Ashley Vandervondelen
Bedrijf: TBA Projects
E-mail: Ashley@tbaprojects.be
Sector: Horeca-F&B-Events Consultancy & Project Mgt
29 Naam: Jos Verhoogen
Bedrijf: Fotostudio Jos Verhoogen
E-mail: jos@verhoogen.be
Sector: Fotografie
30 Naam: Benny Vanpoeyer
Bedrijf: Puilaetco Dewaay Private Bankers
E-mail: benny.vanpoeyer@pldw.be
Sector: Private Banking
31 Naam: Joke Janssens
Bedrijf: Secretary Plus
E-mail: jjanssens@secretary-plus.be
Sector: R&S
32 Naam: De Rycke Patrick
Bedrijf: Immoview-Woningzorg
E-mail: info@woningzorg.be
Sector: Vastgoed





Settings Edit this page How to embed Export Show history