1 Name: Cools
voornaam: Dave
Bedrijf: UNIZO Provincie Antwerpen
E-mail: dave.cools@unizo.be
2 Name: PIeraerts
voornaam: Yuri
Bedrijf: VanRoey.be
E-mail: yuri.pieraerts@vanroey.be
3 Name: Lismont
voornaam: Koen
Bedrijf: De Meeuw NV
E-mail: kli@demeeuw.com
4 Name: Berben
voornaam: Jack
Bedrijf: Cosimco
E-mail: jack.berben@cosimco.be
5 Name: Bosmans
voornaam: Ward
Bedrijf: Med & More | Copywriting
E-mail: wardbosmans@telenet.be
6 Name: Kerkhove
voornaam: Luc
Bedrijf: Franki Construct nv
E-mail: luc.kerkhove@franki.be
7 Name: Nelissen
voornaam: Jan
Bedrijf: DENIL GIFTS
E-mail: jan@denilgifts.be
8 Name: Roelants
voornaam: Freya
Bedrijf: Envirotect
E-mail: freya.roelants@envirotect.be
9 Name: Vercammen
voornaam: Ine
Bedrijf: In2Mental
E-mail: info@in2mental.be
10 Name: Hens
voornaam: Kris
Bedrijf: Team at Work bvba
E-mail: kris.hens@teamatwork.be
11 Name: Janssens
voornaam: Bert
Bedrijf: Bert Janssens Photography
E-mail: Bertjanssens.photography@gmail.com
12 Name: Jos Verhoogen
voornaam: Jos
Bedrijf: Fotografie
E-mail: jos@verhoogen.be
13 Name: Dean
voornaam: Jules
Bedrijf: Startersnet
E-mail: info@startersnet.be
14 Name: Graoui
voornaam: Sam
Bedrijf: Signart communication
E-mail: sam@signart.be
15 Name: Adriaenssens
voornaam: Jeroen
Bedrijf: Travelcounsellors
E-mail: jeroen@travelcounsellors.be
16 Name: Verheyden
voornaam: Lien
Bedrijf: Intelect
E-mail: info@intelect.be
17 Name: Princen
voornaam: Michella
Bedrijf: Onzea
E-mail: michella@onzea.be
18 Name: Vanopdenbosch
voornaam: Marjolein
Bedrijf: Randstad
E-mail: mechelen_366@randstad.be
19 Name: Van den Goor
voornaam: Ivo
Bedrijf: ING Mechelen
E-mail: ivo.van-den-goor@ing.be
20 Name: Dantinne
voornaam: Griet
Bedrijf: Management Drives Belgium
E-mail: g.dantinne@managementdrives.com
21 Name: Biesemans
voornaam: Kurt
Bedrijf: Conventus Mechelen
E-mail: conventus.mechelen@icloud.com
22 Name: Luytens
voornaam: Sonja
Bedrijf: BVBA Verzekeringen Luytens
E-mail: Sonja.luytens@verz.kbc.be
23 Name: Schorrewegen
voornaam: Ilse
Bedrijf: Kantelpunt - www.kantelpunt.be
E-mail: ilse@kantel.be
24 Name: Kris
voornaam: Vanderhasselt
Bedrijf: GSI PRINTING
E-mail: Kris.Vanderhasselt@gsiprinting.be
25 Name: Bosman
voornaam: Yves
Bedrijf: Selas
E-mail: Yves.bosman@selas.be
26 Name: Gordts
voornaam: Caroline
Bedrijf: SBB Accountants
E-mail: caroline.gordts@sbb.be
27 Name: collyn
voornaam: dirk
Bedrijf: SBB Accountants
E-mail: dirk.collyn@sbb.be
28 Name: Van Asch
voornaam: Alex
Bedrijf: Alvacon
E-mail: info@alvacon.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: Cools
voornaam: Dave
Bedrijf: UNIZO Provincie Antwerpen
E-mail: dave.cools@unizo.be
2 Name: PIeraerts
voornaam: Yuri
Bedrijf: VanRoey.be
E-mail: yuri.pieraerts@vanroey.be
3 Name: Lismont
voornaam: Koen
Bedrijf: De Meeuw NV
E-mail: kli@demeeuw.com
4 Name: Berben
voornaam: Jack
Bedrijf: Cosimco
E-mail: jack.berben@cosimco.be
5 Name: Bosmans
voornaam: Ward
Bedrijf: Med & More | Copywriting
E-mail: wardbosmans@telenet.be
6 Name: Kerkhove
voornaam: Luc
Bedrijf: Franki Construct nv
E-mail: luc.kerkhove@franki.be
7 Name: Nelissen
voornaam: Jan
Bedrijf: DENIL GIFTS
E-mail: jan@denilgifts.be
8 Name: Roelants
voornaam: Freya
Bedrijf: Envirotect
E-mail: freya.roelants@envirotect.be
9 Name: Vercammen
voornaam: Ine
Bedrijf: In2Mental
E-mail: info@in2mental.be
10 Name: Hens
voornaam: Kris
Bedrijf: Team at Work bvba
E-mail: kris.hens@teamatwork.be
11 Name: Janssens
voornaam: Bert
Bedrijf: Bert Janssens Photography
E-mail: Bertjanssens.photography@gmail.com
12 Name: Jos Verhoogen
voornaam: Jos
Bedrijf: Fotografie
E-mail: jos@verhoogen.be
13 Name: Dean
voornaam: Jules
Bedrijf: Startersnet
E-mail: info@startersnet.be
14 Name: Graoui
voornaam: Sam
Bedrijf: Signart communication
E-mail: sam@signart.be
15 Name: Adriaenssens
voornaam: Jeroen
Bedrijf: Travelcounsellors
E-mail: jeroen@travelcounsellors.be
16 Name: Verheyden
voornaam: Lien
Bedrijf: Intelect
E-mail: info@intelect.be
17 Name: Princen
voornaam: Michella
Bedrijf: Onzea
E-mail: michella@onzea.be
18 Name: Vanopdenbosch
voornaam: Marjolein
Bedrijf: Randstad
E-mail: mechelen_366@randstad.be
19 Name: Van den Goor
voornaam: Ivo
Bedrijf: ING Mechelen
E-mail: ivo.van-den-goor@ing.be
20 Name: Dantinne
voornaam: Griet
Bedrijf: Management Drives Belgium
E-mail: g.dantinne@managementdrives.com
21 Name: Biesemans
voornaam: Kurt
Bedrijf: Conventus Mechelen
E-mail: conventus.mechelen@icloud.com
22 Name: Luytens
voornaam: Sonja
Bedrijf: BVBA Verzekeringen Luytens
E-mail: Sonja.luytens@verz.kbc.be
23 Name: Schorrewegen
voornaam: Ilse
Bedrijf: Kantelpunt - www.kantelpunt.be
E-mail: ilse@kantel.be
24 Name: Kris
voornaam: Vanderhasselt
Bedrijf: GSI PRINTING
E-mail: Kris.Vanderhasselt@gsiprinting.be
25 Name: Bosman
voornaam: Yves
Bedrijf: Selas
E-mail: Yves.bosman@selas.be
26 Name: Gordts
voornaam: Caroline
Bedrijf: SBB Accountants
E-mail: caroline.gordts@sbb.be
27 Name: collyn
voornaam: dirk
Bedrijf: SBB Accountants
E-mail: dirk.collyn@sbb.be
28 Name: Van Asch
voornaam: Alex
Bedrijf: Alvacon
E-mail: info@alvacon.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history