1 Naam: Dave Cools
Bedrijf: Group S
E-mail: dave.cools@groups.be
2 Naam: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed Wijns
E-mail: rudymichiels@wijns.be
3 Naam: Koen Van Gorp
Bedrijf: Innomedio
E-mail: vangorpkoen@gmail.com
4 Naam: Peterjan Schutyser
Bedrijf: Craque Majeur
E-mail: info@craque.be
5 Naam: Stijn
Bedrijf: Meer Uit Je Zaak: lead generation
E-mail: stijn@meeruitjezaak.be
6 Naam: Marco Crabeels
Bedrijf: A. Crabeels & Zn
E-mail: info@crabeels.be
7 Naam: Jan Poschet
Bedrijf: Acerta
E-mail: jan.poschet@acerta.be
8 Naam: Petra Heremans
Bedrijf: Bank J. Van Breda
E-mail: petra.heremans@bankvanbreda.be
9 Naam: Ken Faes
Bedrijf: ING
E-mail: ken.faes@ing.be
10 Naam: S├ębastien Verhelst
Bedrijf: Qualivino
E-mail: sebastien@qualivino.be
11 Naam: Cloostermans Brigitte
Bedrijf: "Ceci n'est pas une Salle
E-mail: cloostermansbrigitte@gmail.com
12 Naam: Biesemans Kurt
Bedrijf: conventus Mechelen
E-mail: conventus.mechelen@icloud.com
13 Naam: Evi De Gendt
Bedrijf: MyDigi.eu
E-mail: evi.de.gendt@mydigi.eu
14 Naam: Leila Bougrine
Bedrijf: UGC Mechelen
E-mail: Lbougrine@ugc.be
15 Naam: Elke Wils
Bedrijf: UCLL
E-mail: elke.wils@student.ucll.be
16 Naam: Lynn Van Campenhout
Bedrijf: Konsilanto
E-mail: lynn.van.campenhout@konsilanto.be
17 Naam: Raf Dom
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
E-mail: raf.dom@sbb.be
18 Naam: Dirk Collyn
Bedrijf: SBB
E-mail: dirk.collyn@sbb.be
19 Naam: Ilse Depuydt
Bedrijf: Jipla
E-mail: ilse@geenblabla.be
20 Naam: St├ęphane Courtay
Bedrijf: Vineo
E-mail: info@vineo.be
21 Naam: Ken Reyniers
Bedrijf: Thienpont Artists & Events
E-mail: info@thienpont.be
22 Naam: Praet
Bedrijf: Proximus
E-mail: eddy.praet.e.m@proximus.com
23 Naam: Thibaut Martien
Bedrijf: Orzeon Debiteurenbeheer
E-mail: info@orzeon.be
24 Naam: Koen Hublet
Bedrijf: First IT for business
E-mail: koen.hublet@first.eu
25 Naam: Jan Nelissen
Bedrijf: DENIL GIFTS
E-mail: Jan@denilgifts.be
26 Naam: Sarah Josten
Bedrijf: Intelect
E-mail: info@intelect.be
27 Naam: Jan De Keye
Bedrijf: SIBEM
E-mail: jan.de.keye@skynet.be
28 Naam: Sylvie van Mol
Bedrijf: Konsilanto
E-mail: sylvie.van.mol@konsilanto.be
29 Naam: Sophie Noynaert
Bedrijf: ns-recruitment
E-mail: sophie.noynaert@ns-recruitment.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history