1 commentNaam: Dave Cools
Bedrijf: Group S
Email adres: dave.cools@groups.be
2 commentNaam: Jan Piet Hermans
Bedrijf: HUNTR aiming for talent
Email adres: janpiet@huntr.be
3 commentNaam: Hedwig Van der Schoepen
Bedrijf: Hypotheekwinkel Mechelen
Email adres: mechelen@hypotheekwinkel.be
4 commentNaam: Leen Putman
Bedrijf: Vermeulen Heylen Michiels advocaten
Email adres: leen.putman@vermeulen-law.be
5 commentNaam: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed Wijns
Email adres: rudymichiels@wijns.be
6 commentNaam: Jef Leemans
Bedrijf: VDAB
Email adres: jef.leemans@vdab.be
7 commentNaam: Els Sleeckx - Tim Mariën
Bedrijf: T&E Projects
Email adres: els@tne-projects.be
8 commentNaam: Hans Van Dessel
Bedrijf: Go Happy
Email adres: info@gohappy.be
9 commentNaam: Evi De Gendt
Bedrijf: MyDigi.eu
Email adres: evi.de.gendt@mydigi.eu
10 commentNaam: Koen Hublet
Bedrijf: First NV
Email adres: koen.hublet@first.eu
11 commentNaam: Christine Vanhove
Bedrijf: Oktine
Email adres: christine@oktine.be
12 commentNaam: Veronique Hulsen
Bedrijf: Mercedes-Benz Mechelen
Email adres: veronique.hulsen@daimler.com
13 commentNaam: Ellen De Wolf
Bedrijf: Move Your Mind
Email adres: ellen@mooveyourmind.be
14 commentNaam: Dirk de Haes
Bedrijf: Brandweer en ehbo shop
Email adres: info@brandweershop.be
15 commentNaam: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco - Business support on demand
Email adres: luc@affaco.com
16 commentNaam: Lut Van Camp
Bedrijf: AVEVE Retail
Email adres: lvp.retail@aveve.be
17 commentNaam: Jan Nelissen
Bedrijf: DENILGIFTS promo- en reclameartikelen
Email adres: jan@denilgifts.be
18 commentNaam: Diederik Gees
Bedrijf: Entrakt
Email adres: diederik@entrakt.be
19 commentNaam: Liesbet Slaets
Bedrijf: Voka - Kamer Van Koophandel Mechelen
Email adres: liesbet.slaets@voka.be
20 commentNaam: Deckmyn Xavier
Bedrijf: ING Sint-Katelijne-Waver
Email adres: xavier.deckmyn@ing.be
21 commentNaam: Van Kerckhoven James
Bedrijf: ING Sint-Katelijne-Waver
Email adres: james.van-kerckhoven@ing.be
22 commentNaam: Herlinda Maes
Bedrijf: Reik Verder
Email adres: herlinda.maes@gmail.com
23 commentNaam: Michiels Christian
Bedrijf: Cosma Foodhouse
Email adres: info@cosma.be
24 commentNaam: Toon Van Gucht
Bedrijf: Tribune M
Email adres: toon@cateringvaneyck.be
25 commentNaam: Sven Leeman
Bedrijf: Studio Eskimo
Email adres: sven@studio-eskimo.be
26 commentNaam: Stéphane Courtay
Bedrijf: Vineo
Email adres: info@vineo.be
27 commentNaam: Thibaut Martien
Bedrijf: Orzeon
Email adres: info@orzeon.be
28 commentNaam: Depuydt
Bedrijf: Jipla
Email adres: ilse@geenblabla.be
29 commentNaam: Marleen Van Antwerpen
Bedrijf: MAV design
Email adres: marleen@mavdesign.be
30 commentNaam: Gino Goossens
Bedrijf: GIO-VANNI.EU
Email adres: info@gio-vanni.eu
31 commentNaam: Dempsey Reijs
Bedrijf: Seenspire
Email adres: dempsey@seenspire.com
32 commentNaam: An Wouters
Bedrijf: BNP PARIBAS FORTIS HOMBEEK
Email adres: an.wouters@bnpparibasfortis.com
33 commentNaam: Sara Fels
Bedrijf: BNP PARIBAS FORTIS HOMBEEK
Email adres: sara.fels@bnpparisbasfortis.com
34 commentNaam: Liesbet Waeckens
Bedrijf: TrajectL
Email adres: coaching@trajectl.be
35 commentNaam: Veerle Meyers
Bedrijf: Veerle Meyers
Email adres: Veerle.meyers@telenet.br
36 commentNaam: Roels Gauthier
Bedrijf: Ignace Leysen Immobiliën
Email adres: gauthier.roels@ignaceleysen.be
37 commentNaam: Stijn Liers
Bedrijf: Ignace Leysen Immobiliën
Email adres: stijn.liers@ignaceleysen.be
38 commentNaam: Sébastien Verhelst
Bedrijf: Qualivino
Email adres: sebastien@qualivino.be
39 commentNaam: Praet
Bedrijf: Proximus
Email adres: eddy.praet.e.m@proximus.com
40 commentNaam: Verbeeck Bea
Bedrijf: Proximus
Email adres: beatrijs.verbeeck@proximus.com
41 commentNaam: Raf Dom
Bedrijf: SBB Accounants & Adviseurs
Email adres: raf.dom@sbb.be
42 commentNaam: Paul Verdier
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Email adres: paul.verdier@sbb.be
43 commentNaam: Paul Verhaeren
Bedrijf: SBB Bedrijfsdiensten
Email adres: paul.verhaeren@sbb.be
44 commentNaam: Yannick Dewinter
Bedrijf: be-original.be
Email adres: yannick@be-original.be
45 commentNaam: Nico Nobels
Bedrijf: be-original.be
Email adres: nico@be-original.be
46 commentNaam: Sara Smeekens
Bedrijf: Ludovica
Email adres: info@ludovica.be
47 commentNaam: Ken Reyniers
Bedrijf: Thienpont Artists & Events
Email adres: info@thienpont.be
48 commentNaam: Carl Van Dyck
Bedrijf: CVD Consulting
Email adres: carl.vandyck@telenet.be
49 commentNaam: Inge Van Esbroeck
Bedrijf: AFAS Software
Email adres: i.vanesbroeck@afas.be
50 commentNaam: Ken Faes
Bedrijf: ING
Email adres: ken.faes@ing.be
51 commentNaam: Charlotte Stynen
Bedrijf: Deloitte Private
Email adres: cstynen@deloitte.com
52 commentNaam: Laurens Stul
Bedrijf: Deloitte Private
Email adres: lstul@deloitte.com
53 commentNaam: Bart Kuypers
Bedrijf: MediaSpecs
Email adres: bart@mediaspecs.be
54 commentNaam: Eline Geenen
Bedrijf: Group Joos
Email adres:
55 commentNaam: Jan De Keye en Solange De Bondt
Bedrijf: Sibem
Email adres: jan.de.keye@skynet.be
56 commentNaam: Joris De Pauw
Bedrijf: Adhemar Advocaten
Email adres: jorisdepauw@adhemar-advocaten.be
57 commentNaam: kristel peeters
Bedrijf: smart moves
Email adres: kristel@smartmoves.be
58 commentNaam: Helena Vandebril
Bedrijf: AD Solution
Email adres: contact@adsolution.be
59 commentNaam: Ben Geukens
Bedrijf: AD Solution
Email adres: contact@adsolution.be
60 commentNaam: Mario Vandeneede
Bedrijf: Chocolatoa
Email adres: Mario@chocolatoa.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history