1 edit Name: Dave Cools
Bedrijf: UNIZO Provincie Antwerpen
Email: dave.cools@unizo.be
2 edit Name: Jakob Mignon
Bedrijf: BMW/ MINI Juma Mechelen - Leuven
Email: jakob.mignon@juma.net.bmw.be
3 edit Name: Jan Nelissen
Bedrijf: DENILGIFTS Relatiegeschenken en Promo Wear
Email: Jan@denilgifts.be
4 edit Name: Stijn Hazelebach
Bedrijf: Itec NV
Email: s.hazelebach@itec.be
5 edit Name: Everaert Jan
Bedrijf: Technopolis
Email: jan@technopolis.be
6 edit Name: Vincent Janssens
Bedrijf: Itec NV
Email: v.janssens@itec.be
7 edit Name: Jelske Sanctorum
Bedrijf: AboveSecond
Email: Jelske@abovesecond.be
8 edit Name: Didier Verdeyen
Bedrijf: Miko Coffee Service
Email: didier.verdeyen@miko.be
9 edit Name: jelbrich Hendrickx
Bedrijf: Sense For Food
Email: info@sense-for-food.be
10 edit Name: Sara Keldermans
Bedrijf: Randstad
Email: sara.keldermans@randstad.be
11 edit Name: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed Wijns
Email: rudymichiels@wijns.be
12 edit Name: Jos Verhoogen
Bedrijf: Fotografie
Email: jos@verhoogen.be
13 edit Name: Eddy Praet
Bedrijf: Proximus
Email: eddy.praet.e.m@proximus.com
14 edit Name: Lindsay Auwers
Bedrijf: Ignace Leysen Malines Group
Email: Lindsay Auwers
15 edit Name: Walter Van den Brande
Bedrijf: All Tax Consultants BV BVBA
Email: wvdb@atconsultants.be
16 edit Name: Josee Mercken
Bedrijf: NetworkLinker Comm.V
Email: josee.mercken@telenet.be
17 edit Name: Thomas Thiebaut
Bedrijf: BMW/MINI Juma Mechelen - Leuven
Email: thomas.thiebaut@juma.net.bmw.be
18 edit Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco Bedrijfsadvies
Email: luc@affaco.com
19 edit Name: Christof Roggen
Bedrijf: Document & Print Solutions
Email: C.Roggen@d-p-s.be
20 edit Name: Tim Vermost
Bedrijf: BMW Juma Mechelen - Leuven
Email: tim.vermost@juma.net.bmw.be
21 edit Name: Danny Van den Eeckhout
Bedrijf: BMW & MINI Juma Leuven-Mechelen
Email: danny.van-den-eeckhout@juma.net.bmw.be
22 edit Name: Davy Merckx
Bedrijf: Madzuli Agency
Email: davy.merckx@madzuli.agency
23 edit Name: Niel Hermans
Bedrijf: Madzuli
Email: niel.hermans@madzuli.agency
24 edit Name: Ine Vercammen
Bedrijf: In2Mental
Email: info@in2mental.be
25 edit Name: Mieke Dijckmans
Bedrijf: SD Worx
Email: Mieke.dijckmans@sdworx.com
26 edit Name: Filip Jacobs
Bedrijf: MDMJ Accountants / Unizo Mechelen
Email: filip@mdmj.be
27 edit Name: Kristof Schippers
Bedrijf: PRINTiX // Rawberry Group
Email: kristof@printix.be
28 edit Name: Guy Bernaerts
Bedrijf: Bernaerts Consulting
Email: guy@bernaertsconsulting.be
29 edit Name: Inneke Van Loock
Bedrijf: Bernaerts Consulting
Email: inneke@bernaertsconsulting.be
30 edit Name: Das Neves Ruth
Bedrijf: Konvert
Email: ruth.dasneves@konvert.be
31 edit Name: Rompuy Inge
Bedrijf: Konvert
Email: inge.vanrompuy@konvert.be
32 edit Name: Line Dejardin
Bedrijf: BMW Juma Mechelen - Leuven
Email: line.dejardin@juma.net.bmw.be
33 edit Name: Inge Tuteleers
Bedrijf: SD Worx
Email: Inge.tuteleers@sdworx.com
34 edit Name: Philippe Van Speybroeck
Bedrijf: BMW juma Mechelen
Email: philippe.van-speybroeck@juma.net.bmw.be
35 edit Name: Lies Lauwers
Bedrijf: XL Reklame
Email: lies@xlreklame.be
36 edit Name: Rudy Willox
Bedrijf: Open end Multi Camera & Webcasting
Email: willox@openend.be
37 edit Name: An Wouters
Bedrijf: BNP Paribas Fortis Bonheiden
Email: an.wouters@bnpparibasfortis.com
38 edit Name: Sara Fels
Bedrijf: BNP Paribas Fortis Bonheiden
Email: sara.fels@bnpparibasfortis.com
39 edit Name: Inge De Vriese
Bedrijf: ING Belgiƫ
Email: inge.de-vriese@ing.be
40 edit Name: Jeroen HERMAN
Bedrijf: JAOE
Email: Jaoe.bvba@gmail.com
41 edit Name: Shikouw Tsar
Bedrijf: DELICAF - koffie, machines & mobiele koffiebar
Email: info@delicaf.be
42 edit Name: Ward Bosmans
Bedrijf: Med & More / Copywriting
Email: wardbosmans@telenet.be
43 edit Name: jan de keye
Bedrijf: sibem
Email: jan.de.keye@skynet.be
44 edit Name: Tom Verstappen
Bedrijf: STAPPS Creations
Email: Info@stappscreations.com
45 edit Name: SONJA LUYTENS
Bedrijf: KBC VERZEKERINGEN
Email: sonja.luytens@verz.kbc.be
46 edit Name: Luc Kerkhove
Bedrijf: Cosimco nv
Email: luc.kerkhove@cosimco.be
47 edit Name: Jansen Jill
Bedrijf: Mercedes-Benz Mechelen
Email: jill.jansen@daimler.com
48 edit Name: Juliens Shany
Bedrijf: Mercedes-Benz Mechelen
Email: extern_shany.juliens@daimler.com
49 edit Name: Nancy Steels
Bedrijf: TalentTester
Email: nancy.steels@talenttester.be
50 edit Name: Tine Boons
Bedrijf: TalentTester
Email: tine.boons@talenttester.be
51 edit Name: Joris De Pauw
Bedrijf: Adhemar Advocaten
Email: jorisdepauw@adhemar-advocaten.be
52 edit Name: Dirk De Haes
Bedrijf: Brandweer en ehbo shop
Email: info@brandweershop.be
53 edit Name: Wouter Van Gasse
Bedrijf: ICT Kaisha
Email: wouter@ictkaisha.be
54 edit Name: Tieneke van Assche
Bedrijf: KBC verzekeirngen, bediende bij Sonja luytens
Email:
55 edit Name: Mark Van Gossum
Bedrijf: Takoda Biz
Email: mark.van.gossum@telenet.be
56 edit Name: Guy Bernaerts
Bedrijf: Bernaerts Consulting
Email: guy@bernaertsconsulting.be
57 edit Name: Inneke Van Loock
Bedrijf: Bernaerts Consulting
Email: inneke@bernaertsconsulting.be
58 edit Name: Jacopo Latilla
Bedrijf: ITEC NV
Email: j.latilla@itec.be
59 edit Name: Jean-Pierre Dejaeghere
Bedrijf: Sun Tzu BvbA
Email: jeanpierre.dejaeghere@gmail.com
60 edit Name: Sherazad bouejaj
Bedrijf: VDAB
Email: sherazad.bouejaj@vdab.be
61 edit Name: Lien Van de Put
Bedrijf: studio edge
Email: info@studio-edge.be
62 edit Name: Freya Roelants
Bedrijf: Envirotect Benelux
Email: freya.roelants@envirotect.be
63 edit Name: David Franssens
Bedrijf: SBB Accountants & Belastingconsulenten
Email: david.franssens@sbb.be
64 edit Name: Jules Dean
Bedrijf: Startersnet
Email: info@startersnet.be
65 edit Name: Yasmine Budts
Bedrijf: Production Pirates
Email: yasmine.budts@productionpirates.be
66 edit Name: Kaat Leirs
Bedrijf: Production Pirates
Email: kaat.leirs@productionpirates.be
67 edit Name: Laura Thijs
Bedrijf: Production Pirates
Email: laura.thijs@productionpirates.be
68 edit Name: Guy Verley
Bedrijf: Newchallenge
Email: verley.guy@gmail.com
69 edit Name: Paul Verhaeren
Bedrijf: SBB Accountants
Email: paul.verhaeren@sbb.be
70 edit Name: Leen Putman
Bedrijf: EPS advocaten
Email: leen@epsadvocaten.be
71 edit Name: Erwin Van Meer
Bedrijf: DTM Taxi - Transport
Email: erwin@dtm.taxi
72 edit Name: Annick
Bedrijf: Room
Email: annick@roomforstyle.be
73 edit Name: Sylvia Mattens
Bedrijf: Lead with Benefits
Email: sylvia@leadwithbenefits.be
74 edit Name: Pascal Lion
Bedrijf: Auto Natie
Email: Pascal.lion@telenet.be
75 edit Name: Davy Smet
Bedrijf: Credo Law
Email: davy.smet@credo-law.be
76 edit Name: Matthias Lauwers
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Email: matthias.lauwers@sbb.be
77 edit Name: Griet Dantinne
Bedrijf: Management Drives Belgium
Email: g.dantinne@managementdrives.com
78 edit Name: Hedwig Van der Schoepen
Bedrijf: Hypotheekwinkel Mechelen
Email: mechelen@hypotheekwinkel.be
79 edit Name: Jef Van den Branden
Bedrijf: Plant a Flag
Email: jef.vandenbranden@plantaflag.com
80 edit Name: dirk collyn
Bedrijf: SBB
Email: dirk.collyn@sbb.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 edit Name: Dave Cools
Bedrijf: UNIZO Provincie Antwerpen
Email: dave.cools@unizo.be
2 edit Name: Jakob Mignon
Bedrijf: BMW/ MINI Juma Mechelen - Leuven
Email: jakob.mignon@juma.net.bmw.be
3 edit Name: Jan Nelissen
Bedrijf: DENILGIFTS Relatiegeschenken en Promo Wear
Email: Jan@denilgifts.be
4 edit Name: Stijn Hazelebach
Bedrijf: Itec NV
Email: s.hazelebach@itec.be
5 edit Name: Everaert Jan
Bedrijf: Technopolis
Email: jan@technopolis.be
6 edit Name: Vincent Janssens
Bedrijf: Itec NV
Email: v.janssens@itec.be
7 edit Name: Jelske Sanctorum
Bedrijf: AboveSecond
Email: Jelske@abovesecond.be
8 edit Name: Didier Verdeyen
Bedrijf: Miko Coffee Service
Email: didier.verdeyen@miko.be
9 edit Name: jelbrich Hendrickx
Bedrijf: Sense For Food
Email: info@sense-for-food.be
10 edit Name: Sara Keldermans
Bedrijf: Randstad
Email: sara.keldermans@randstad.be
11 edit Name: Rudy Michiels
Bedrijf: Vastgoed Wijns
Email: rudymichiels@wijns.be
12 edit Name: Jos Verhoogen
Bedrijf: Fotografie
Email: jos@verhoogen.be
13 edit Name: Eddy Praet
Bedrijf: Proximus
Email: eddy.praet.e.m@proximus.com
14 edit Name: Lindsay Auwers
Bedrijf: Ignace Leysen Malines Group
Email: Lindsay Auwers
15 edit Name: Walter Van den Brande
Bedrijf: All Tax Consultants BV BVBA
Email: wvdb@atconsultants.be
16 edit Name: Josee Mercken
Bedrijf: NetworkLinker Comm.V
Email: josee.mercken@telenet.be
17 edit Name: Thomas Thiebaut
Bedrijf: BMW/MINI Juma Mechelen - Leuven
Email: thomas.thiebaut@juma.net.bmw.be
18 edit Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco Bedrijfsadvies
Email: luc@affaco.com
19 edit Name: Christof Roggen
Bedrijf: Document & Print Solutions
Email: C.Roggen@d-p-s.be
20 edit Name: Tim Vermost
Bedrijf: BMW Juma Mechelen - Leuven
Email: tim.vermost@juma.net.bmw.be
21 edit Name: Danny Van den Eeckhout
Bedrijf: BMW & MINI Juma Leuven-Mechelen
Email: danny.van-den-eeckhout@juma.net.bmw.be
22 edit Name: Davy Merckx
Bedrijf: Madzuli Agency
Email: davy.merckx@madzuli.agency
23 edit Name: Niel Hermans
Bedrijf: Madzuli
Email: niel.hermans@madzuli.agency
24 edit Name: Ine Vercammen
Bedrijf: In2Mental
Email: info@in2mental.be
25 edit Name: Mieke Dijckmans
Bedrijf: SD Worx
Email: Mieke.dijckmans@sdworx.com
26 edit Name: Filip Jacobs
Bedrijf: MDMJ Accountants / Unizo Mechelen
Email: filip@mdmj.be
27 edit Name: Kristof Schippers
Bedrijf: PRINTiX // Rawberry Group
Email: kristof@printix.be
28 edit Name: Guy Bernaerts
Bedrijf: Bernaerts Consulting
Email: guy@bernaertsconsulting.be
29 edit Name: Inneke Van Loock
Bedrijf: Bernaerts Consulting
Email: inneke@bernaertsconsulting.be
30 edit Name: Das Neves Ruth
Bedrijf: Konvert
Email: ruth.dasneves@konvert.be
31 edit Name: Rompuy Inge
Bedrijf: Konvert
Email: inge.vanrompuy@konvert.be
32 edit Name: Line Dejardin
Bedrijf: BMW Juma Mechelen - Leuven
Email: line.dejardin@juma.net.bmw.be
33 edit Name: Inge Tuteleers
Bedrijf: SD Worx
Email: Inge.tuteleers@sdworx.com
34 edit Name: Philippe Van Speybroeck
Bedrijf: BMW juma Mechelen
Email: philippe.van-speybroeck@juma.net.bmw.be
35 edit Name: Lies Lauwers
Bedrijf: XL Reklame
Email: lies@xlreklame.be
36 edit Name: Rudy Willox
Bedrijf: Open end Multi Camera & Webcasting
Email: willox@openend.be
37 edit Name: An Wouters
Bedrijf: BNP Paribas Fortis Bonheiden
Email: an.wouters@bnpparibasfortis.com
38 edit Name: Sara Fels
Bedrijf: BNP Paribas Fortis Bonheiden
Email: sara.fels@bnpparibasfortis.com
39 edit Name: Inge De Vriese
Bedrijf: ING Belgiƫ
Email: inge.de-vriese@ing.be
40 edit Name: Jeroen HERMAN
Bedrijf: JAOE
Email: Jaoe.bvba@gmail.com
41 edit Name: Shikouw Tsar
Bedrijf: DELICAF - koffie, machines & mobiele koffiebar
Email: info@delicaf.be
42 edit Name: Ward Bosmans
Bedrijf: Med & More / Copywriting
Email: wardbosmans@telenet.be
43 edit Name: jan de keye
Bedrijf: sibem
Email: jan.de.keye@skynet.be
44 edit Name: Tom Verstappen
Bedrijf: STAPPS Creations
Email: Info@stappscreations.com
45 edit Name: SONJA LUYTENS
Bedrijf: KBC VERZEKERINGEN
Email: sonja.luytens@verz.kbc.be
46 edit Name: Luc Kerkhove
Bedrijf: Cosimco nv
Email: luc.kerkhove@cosimco.be
47 edit Name: Jansen Jill
Bedrijf: Mercedes-Benz Mechelen
Email: jill.jansen@daimler.com
48 edit Name: Juliens Shany
Bedrijf: Mercedes-Benz Mechelen
Email: extern_shany.juliens@daimler.com
49 edit Name: Nancy Steels
Bedrijf: TalentTester
Email: nancy.steels@talenttester.be
50 edit Name: Tine Boons
Bedrijf: TalentTester
Email: tine.boons@talenttester.be
51 edit Name: Joris De Pauw
Bedrijf: Adhemar Advocaten
Email: jorisdepauw@adhemar-advocaten.be
52 edit Name: Dirk De Haes
Bedrijf: Brandweer en ehbo shop
Email: info@brandweershop.be
53 edit Name: Wouter Van Gasse
Bedrijf: ICT Kaisha
Email: wouter@ictkaisha.be
54 edit Name: Tieneke van Assche
Bedrijf: KBC verzekeirngen, bediende bij Sonja luytens
Email:
55 edit Name: Mark Van Gossum
Bedrijf: Takoda Biz
Email: mark.van.gossum@telenet.be
56 edit Name: Guy Bernaerts
Bedrijf: Bernaerts Consulting
Email: guy@bernaertsconsulting.be
57 edit Name: Inneke Van Loock
Bedrijf: Bernaerts Consulting
Email: inneke@bernaertsconsulting.be
58 edit Name: Jacopo Latilla
Bedrijf: ITEC NV
Email: j.latilla@itec.be
59 edit Name: Jean-Pierre Dejaeghere
Bedrijf: Sun Tzu BvbA
Email: jeanpierre.dejaeghere@gmail.com
60 edit Name: Sherazad bouejaj
Bedrijf: VDAB
Email: sherazad.bouejaj@vdab.be
61 edit Name: Lien Van de Put
Bedrijf: studio edge
Email: info@studio-edge.be
62 edit Name: Freya Roelants
Bedrijf: Envirotect Benelux
Email: freya.roelants@envirotect.be
63 edit Name: David Franssens
Bedrijf: SBB Accountants & Belastingconsulenten
Email: david.franssens@sbb.be
64 edit Name: Jules Dean
Bedrijf: Startersnet
Email: info@startersnet.be
65 edit Name: Yasmine Budts
Bedrijf: Production Pirates
Email: yasmine.budts@productionpirates.be
66 edit Name: Kaat Leirs
Bedrijf: Production Pirates
Email: kaat.leirs@productionpirates.be
67 edit Name: Laura Thijs
Bedrijf: Production Pirates
Email: laura.thijs@productionpirates.be
68 edit Name: Guy Verley
Bedrijf: Newchallenge
Email: verley.guy@gmail.com
69 edit Name: Paul Verhaeren
Bedrijf: SBB Accountants
Email: paul.verhaeren@sbb.be
70 edit Name: Leen Putman
Bedrijf: EPS advocaten
Email: leen@epsadvocaten.be
71 edit Name: Erwin Van Meer
Bedrijf: DTM Taxi - Transport
Email: erwin@dtm.taxi
72 edit Name: Annick
Bedrijf: Room
Email: annick@roomforstyle.be
73 edit Name: Sylvia Mattens
Bedrijf: Lead with Benefits
Email: sylvia@leadwithbenefits.be
74 edit Name: Pascal Lion
Bedrijf: Auto Natie
Email: Pascal.lion@telenet.be
75 edit Name: Davy Smet
Bedrijf: Credo Law
Email: davy.smet@credo-law.be
76 edit Name: Matthias Lauwers
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Email: matthias.lauwers@sbb.be
77 edit Name: Griet Dantinne
Bedrijf: Management Drives Belgium
Email: g.dantinne@managementdrives.com
78 edit Name: Hedwig Van der Schoepen
Bedrijf: Hypotheekwinkel Mechelen
Email: mechelen@hypotheekwinkel.be
79 edit Name: Jef Van den Branden
Bedrijf: Plant a Flag
Email: jef.vandenbranden@plantaflag.com
80 edit Name: dirk collyn
Bedrijf: SBB
Email: dirk.collyn@sbb.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history