1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Christiaan Beernaert
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
3 edit commentName: Karolien Tallieu
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: Sbb Accountants & Belastingconsulenten
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
4 edit commentName: Nele Bral
Topic: Wij verhogen uw online zichtbaarheid
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Authority
Mailadres: nele.bral@authority.biz
5 edit commentName: Gild Christiaens
Topic: Uw rechterhand
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0833037879
Bedrijf: Gidosé BVBA
Mailadres: gild@mijnrechterhand.be
6 edit commentName: Jens Vanhemens
Topic: Business Banker KMO
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING - Vlaamse Ardennen
Mailadres: jens.vanhemens@ing.com
7 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: optimalisatie administratieve taken
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: administratieve duizendpoot
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
8 edit commentName: Wim Beke
Topic: Events
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0500 593 145
Bedrijf: Pladutse 3 " Seminar & events "
Mailadres: info@pladutse3.be
9 edit commentName: Steven Behaegels
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Panasonic
Mailadres: steven.behaegels@eu.panasonic.com
10 edit commentName: patrick vercamer
Topic: Kwaliteit - garantie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0860879453
Bedrijf: Schilder decoartie renovatie
Mailadres: info&schilderwerken-vercamer.be
11 edit commentName: Tom Bruggeman
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Octavio
Mailadres: tom.bruggeman@octavio.be
12 edit commentName: van Lievenoogen Peter
Topic: electronische industriele herstelling
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: be0767264456
Bedrijf: retron
Mailadres: peter@retron.be
13 edit commentName: Ilse Griebeling
Topic: Interieur
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0649965326
Bedrijf: Internolux bvba
Mailadres: info@internolux.be
14 edit commentName: Lore Denys
Topic: Duurzame tewerkstelling en inclusief ondernemen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: emino vzw
Mailadres: lore.denys@emino.be
15 edit commentName: hilde de schepper
Topic: de kracht van ont-moeten
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0891.497.997
Bedrijf: zelfstandige praktijk
Mailadres: info@ontmoetingscoach.be
16 edit commentName: Charlotte Vermeersch
Topic: Graphic Design
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE 0814.807.027
Bedrijf: STUDIO SJALOT
Mailadres: info@studiosjalot.com
17 edit commentName: Kristof Marres
Topic: digitaal platform voor verzending van pakjes
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0640963231
Bedrijf: Paxi
Mailadres: kristof@paxi.be
18 edit commentName: Bart Speleers
Topic: Hote accommodatie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0536.237.972
Bedrijf: Leopold Hotel Oudenaarde
Mailadres: gm.oudenaarde@leopoldhotels.com
19 edit commentName: Eline de Jong
Topic: hotel accommodatie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0536.237.972
Bedrijf: Leopold Hotel Oudenaarde
Mailadres: edejong@premgroup.com
20 edit commentName: Steven Boute
Topic: Business Coaching & Familie Adviseur
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE 0704.863.663
Bedrijf: C.G. TOTEM
Mailadres: steven.boute@cgtotem.com
21 edit commentName: Stefan De Smedt
Topic: Drukkerij & Sign Algemeen - Ontwerp tot druk
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Drukkerij Arijs - Drukhuis De Grote Arend
Mailadres: Stefan@drukkerijarijs.com
22 edit commentName: Stijn Meurez
Topic: Besparen op printkosten / digitale transformatie van uw administratie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CREOS bvba
Mailadres: STIJN@CREOS.BE
23 edit commentName: Hans Wynant
Topic: Project Management
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE 0646996730
Bedrijf: Alacart
Mailadres: hans@alacart.be
24 edit commentName: Fabrice Saquet
Topic: Herstel van verzakte vloeren en funderingen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Uretek
Mailadres: fabrice.saquet@uretek.be
25 edit commentName: Jurgen Bervoet
Topic: Digitaal en creatief bureau voor websites en webapps
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0544 297 880
Bedrijf: Zebrafish
Mailadres: jurgen@zebrafish.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 edit commentName: Bart Menschaert
Topic: HR Advies & coaching
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0832 387 484
Bedrijf: TWEG, HR advies & coaching
Mailadres: bart@tweg.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history