1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Loonsecretariaat met persoonlijke en proactieve aanpak
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Karolien Tallieu
Topic: Fiscaal en juridisch advies voor iedere kmo
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459.609.556
Bedrijf: SBB Accountants & Bedrijfsadviseurs
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
3 edit commentName: Beernaert Christiaan
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0430712662
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
4 edit commentName: VANDER BEKEN MIEKE
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: orange
Mailadres: mieke.vanderbeken@orange.com
5 edit commentName: Nico De Clerck
Topic: Management reportings, dashboarding
GDPR: mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Comandi
Mailadres: nico@comandi.be
6 edit commentName: Andy Sergeant
Topic: We Do Entertainment
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Double Eight
Mailadres: andy@double-eight.be
7 edit commentName: Lien Reynaert
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: SBB Accountants &adviseurs
Mailadres: lien.reynaert@sbb.be
8 edit commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultancy in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: valerie@levedeeconomie.be
9 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: persoonlijke coach in Time-management
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: administratieve duizendpoot
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
10 edit commentName: Eefje D'hondt
Topic: verkoop, verhuur van vastgoed en syndic
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE
Bedrijf:
Mailadres: eefje@immodhondt.be
11 edit commentName: Dominique Van Damme
Topic: ICT Solutions
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0452.773.135
Bedrijf: Neddine ICT Solutions
Mailadres: dominique.vandamme@neddine.be
12 edit commentName: Joris Vos
Topic: Aankoop/verkoop tweedehandswagens
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0720598152
Bedrijf: Legend Motors
Mailadres: joris@legendmotors.be
13 edit commentName: Walschap Thierry
Topic: Wand-& Inbouwkasten op maat
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0438.883.329
Bedrijf: NEVES Belgium
Mailadres: thierry@neves.be
14 edit commentName: Piet Vandenbroucke
Topic: Verzekeren ons vak - service onze passie
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0821545953
Bedrijf: Vandenbroucke bvba
Mailadres: Piet.vandenbroucke@verz.kbc.be
15 edit commentName: Kevin Matthijs
Topic: Coaching
GDPR: mails ontvangen?: NEE
Ondernemingsnummer: BE 0523 941 540
Bedrijf: Mijn krachtbron
Mailadres: kevin@krachtplaatsen.be
16 edit commentName: Paul Vandermeersch
Topic: vastgoedmakelaar / bemiddelaar bij verkoop en verhuur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
17 edit commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander@cloudware.be
18 edit commentName: Eveline Hindrickx
Topic: Arbeidsbemiddeling.
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: eveline.hindrickx@gtb.be
19 edit commentName: Evelien Van der Vurst
Topic: HR advies
GDPR: mails ontvangen?: ok
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Effectis
Mailadres: evelien@effectis.be
20 edit commentName: Sofie Mons
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: sofie.mons@gmail.com
Ondernemingsnummer: 0849521050
Bedrijf: in opstart
Mailadres: sofie.mons@gmail.com
21 edit commentName: Emilie Verhaeghe
Topic: Administratieve en commerciƫle ondersteuning
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0715.823.376
Bedrijf: Admily Office Support
Mailadres: emilie@admily.be
22 edit commentName: Delphine Desmet
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DeeDeeCopy
Mailadres: delphine@deedeecopy.be
23 edit commentName: Jurgen Bervoet
Topic: Digitale oplossingen op maat
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0544.297.880
Bedrijf: Zebrafish
Mailadres: jurgen@zebrafish.be
24 edit commentName: Evelien Standaert
Topic: Communicatie & Marketing
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0663788519
Bedrijf: Get Noticed
Mailadres: evelien@get-noticed.be
25 edit commentName: Hans Hove
Topic: Drukwerkveredeling
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijf in overweging
Mailadres: Mathana@skynet.be
26 edit commentName: Febe Van Nieuwenhuize
Topic: Sociale Fietskoerierdienst
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Snel & Wel Vlaamse Ardennen
Mailadres: FebeVN@steunpuntwelzijn.be
27 edit commentName: Eva De Smet
Topic: Arbeidsbemiddelaar
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB Vlaanderen
Mailadres: eva.desmet@gtb.be
28 edit commentName: Ann Vanderstraeten
Topic: werkzoekende
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: vanderstraeten.ann@outlook.com
29 edit commentName: Peter Dick
Topic: Talent & LeadershipExpert / Business Transformation Enabler / Focus on finance & HR
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamick.be
30 edit commentName: Magherman Cindy
Topic: Magazine
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0821238622
Bedrijf: Design en publishing group
Mailadres: Cindy@randeevoe.be
31 edit commentName: Stijn Meurez
Topic: Besparen op printkosten en digitalisering
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Creos bvba
Mailadres: Stijn@creos.be
32 edit commentName: Daisy Declercq
Topic: bank
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: vdk bank
Mailadres: oudenaarde@vdk.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 edit commentName: Wesley De Pestel
Topic: Verzekeringsadvies op maat voor particulieren, zelfstandigen & KMO's
GDPR: mails ontvangen?: OK
Ondernemingsnummer: 0821.545.953
Bedrijf: Vandenbroucke BVBA
Mailadres: wesley.depestel@verz.kbc.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history