1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Tel / Mailadres: 0486510684 / kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Karolien Tallieu
Topic: Alle vragen mbt fiscale optimalisatie worden bij ons beantwoord
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Tel / Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
3 edit commentName: Christiaan Beernaert
Topic: Een thuis voor starters
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Tel / Mailadres: info@bcvlar.be
4 edit commentName: Erwin Van Waeleghem
Topic: participatieve bedrijfsvoering en org. cultuurevolutie
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: erwin@semcostyleinstitute.be
Tel / Mailadres: 0495684972
5 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: zoeken naar een pasklare oplossing voor uw administratieve taken
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Tel / Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
6 edit commentName: Johan Van der Taelen
Topic: ICT bedrijf voor hardware en allerhande oplossingen richting KMO
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Tel / Mailadres: 0468 57 25 20 johan@ictkaisha.be
7 edit commentName: Tom Van Alboom
Topic: Ambachtelijke wijn uit Zuidwest Frankrijk
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: *
Tel / Mailadres: 0494 746 759
8 edit commentName: Jens Vanhemens
Topic: ING - Bank voor starters / Innovatief bankieren
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: OK
Tel / Mailadres: 0477/13.27.29 / jens.vanhemens@ing.com
9 edit commentName: Coessens Sabine
Topic: tuin dier bakplezier
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Tel / Mailadres: 093601644
10 edit commentName: Lapage marc
Topic: tuin dier bakplezier
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: .
Tel / Mailadres: 093601644
11 edit commentName: Kristof Vercruyssen
Topic: Webontwikkeling voor KMO's
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ok
Tel / Mailadres: kristof@trivali.be
12 edit commentName: Gino Snoeck
Topic: ING
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Tel / Mailadres: Gino.snoeck@ing.com
13 edit commentName: Luc De Commines
Topic: Accountmanager Acerta
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: 0
Tel / Mailadres: 0477/403714
14 edit commentName: Maarten Debie
Topic: Copywriting, vertaling, SEO
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Tel / Mailadres: maarten.debie@accolade.be
15 edit commentName: Hans Wynant
Topic: Administratieve en telefonische ondersteuning
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Tel / Mailadres: hans@alacart.be
16 edit commentName: van Lievenoogen Peter
Topic: retron
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Tel / Mailadres: peter@retron.be
17 edit commentName: Annelies Deleersnyder
Topic: Rekrutering technische talenten op lange termijn
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: nee
Tel / Mailadres: techniek.waregem@vindeenjob.be
18 edit commentName: Vancoppenolle Amos
Topic: Alle vragen rond AV voor op kantoor, draadloos presenteren, videowall
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Tel / Mailadres: +32 478 35 61 15 / amos@vangils-av.be
19 edit commentName: Jore Van Eetvelde
Topic: Betaalbare IT voor de kmo.
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Tel / Mailadres: 0496365168 / hello@ibite.be
20 edit commentName: Kunigunde Van Puymbrouck
Topic: Drinkwater
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Tel / Mailadres: 056 28 19 97 - Kunigunde@aqualex.be
21 edit commentName: Diederik
Topic: Vacant Property Solutions
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Tel / Mailadres: diederik@entrakt.be
22 edit commentName: Kris Dobbelaere
Topic: I.VL.A.
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: /
Tel / Mailadres: krisdobbelaere@ivla.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history