1 edit commentName: Beernaert Christiaan
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen Oudenaarde
Mailadres: info@bcvlar.be
2 edit commentName: Tallieu Karolien
Topic: Accountants & Adviseurs
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: Sbb
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
3 edit commentName: Dimitri Schouppe
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Alacart BVBA
Mailadres: dimitri@alacart.be
4 edit commentName: De Geyter Jakob
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING Oudenaarde
Mailadres: jakob.de.geyter@ing.com
5 edit commentName: Geert Vermaerke
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Prana bvba en Enjoy Today
Mailadres: Meldenstraat 45 Melden Oudenaarde
6 edit commentName: Internolux bvba
Topic: Interieur
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0649965326
Bedrijf:
Mailadres: info@internolux.be
7 edit commentName: DE MEY LUC
Topic: ARCHITECT
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: 0700 265 764
Bedrijf: ARCHITECT DE MEY LUC
Mailadres: luc.demey@skynet.be
8 edit commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve de economie
Mailadres: valerie@levedeeconomie.be
9 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: organisatie van de workflow van uw onderneming
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: administratieve duizendpoot
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
10 edit commentName: Marc Lapage
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: aveve lapage
Mailadres: lapage.marc@aveve.be
11 edit commentName: coessens sabine
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: aveve lapage
Mailadres: lapage.marc@aveve.be
12 edit commentName: Lore Denys
Topic: Inclusief ondernemen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: emino
Mailadres: lore.denys@emino.be
13 edit commentName: Paul Vandermeersch
Topic: vastgoedmakelaar / bemiddelaar bij verkoop en verhuur
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
14 edit commentName: Stefan De Smedt
Topic: Drukkerij Algemeen - Digitaal - Screen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0428622808
Bedrijf: Drukkerij Arijs/Drukhuis De Grote Arend
Mailadres: stefan@degrotearend.be
15 edit commentName: Nele De Spiegeleer
Topic: vorming en meer
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Cevora
Mailadres: nele.despiegeleer@cevora.be
16 edit commentName: Sylvia Vanrenterghem
Topic: Ontspanningscoach
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE0664.871.652
Bedrijf: Mejora Bvba - BrainLight Belgium ontspanningstechnologie
Mailadres: info@brainlightbelgium.be
17 edit commentName: Lenie Verhelst
Topic: Talenten
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE 0739.494.445
Bedrijf:
Mailadres: lenie@lenieverhelst.be
18 edit commentName: Emilie Verhaeghe
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: 0715.823.376
Bedrijf: Admily Office Support
Mailadres: emilie@admily.be
19 edit commentName: Delphine Desmet
Topic: Copywriter
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DeeDeeCopy
Mailadres: delphine@deedeecopy.be
20 edit commentName: Dominik De Pelsemaeker
Topic: arbeidsbemiddelaar
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: dominik.depelsemaeker@gtb.be
21 edit commentName: van Lievenoogen Peter
Topic: industriële electonische herstellingen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: be0767264456
Bedrijf: Retron
Mailadres: peter@retron.be
22 edit commentName: Travel Expert Nathalie De Cock
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Travel And Dance
Mailadres: ndc@travelanddance.be
23 edit commentName: Valerie Bekaert
Topic: Metalen systeemplafonds en verlichting
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Ceilux
Mailadres: v.bekaert@ceilux.com
24 edit commentName: John Malfroid
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vetgedrukt
Mailadres: john@vetgedrukt.be
25 edit commentName: Vincent Vanmansart
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vetgedrukt
Mailadres: vincent@vetgedrukt.be
26 edit commentName: Steven Boute
Topic: Werk maken van nieuwjaarsresolutie, boek een coaching
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: 0704.863.663
Bedrijf: C.G. TOTEM
Mailadres: steven.boute@cgtotem.com
27 edit commentName: Els Meirhaeghe
Topic: uitzend- en selectiebedrijf
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Jobfixers
Mailadres: Els.Meirhaeghe@jobfixers.be
28 edit commentName: Ansofie Dequidt
Topic: uitzend- en selectiebedrijf
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Jobfixers
Mailadres: Ansofie.Dequidt@jobfixers.be
29 edit commentName: Tom Van Alboom
Topic: Artisanale wijn uit Zuidwest Frankrijk
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: n
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vins de Caractère
Mailadres:


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 edit commentName: Michiel Van Meirhaeghe
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BMW Daeninck Oudenaarde
Mailadres: Michiel.Van-Meirhaeghe@daeninck.net.bmw.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history