1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Bedrijf + Activiteit: Acerta + sociaal secretariaat
Ondernemingsnr: 0416.377.646
Tel / gsm: 0486 51 06 84
Mail: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Karolien Tallieu
Bedrijf + Activiteit: SBB Accountants & Belastingconsulenten
Ondernemingsnr: 0459.609.556
Tel / gsm: 0478 63 14 41
Mail: karolien.tallieu@sbb.be
3 edit commentName: BEERNAERT CHRISTIAAN
Bedrijf + Activiteit: BEDRIJVENCENTRUM VLAAMSE ARDENNEN
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0472.45.44.11
Mail: CHRISTIAAN@BCVLAR.BE
4 edit commentName: Michiel Van Staey
Bedrijf + Activiteit: Furoo bvba - Sales & Marketing
Ondernemingsnr: BE 0652.893.934
Tel / gsm: 0473 64 39 62
Mail: michiel@furoo.be
5 edit commentName: Marc De Keyser
Bedrijf + Activiteit: De Keyser Consulting
Ondernemingsnr: 0840326539
Tel / gsm: +32472981949
Mail: marc@dekeyserconsulting.be
6 edit commentName: Lawrence Jacob
Bedrijf + Activiteit: Elindus- energieleverancier voor ondernemers
Ondernemingsnr: 0844206143
Tel / gsm: 0471198543
Mail: lawrence.jacob@elindus.be
7 edit commentName: Tom Swinnen
Bedrijf + Activiteit: HVG Advocaten
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0497662090
Mail: Tom.swinnen@hvglaw.be
8 edit commentName: Jean-Francois Bohez
Bedrijf + Activiteit: Bohez concept & support NV - electrische motoren
Ondernemingsnr: BE 0886.206.846
Tel / gsm: 055313170
Mail: Jf@bohez.com
9 edit commentName: Nele Clarebout
Bedrijf + Activiteit: Tik-tax taxidienst
Ondernemingsnr: BE0662 987 872
Tel / gsm: 0477 340 600
Mail: nele.clarebout@tiktax.be
10 edit commentName: Frederic Desauw
Bedrijf + Activiteit: Logo Fabriek
Ondernemingsnr: BE 0827.482.947
Tel / gsm: 0473 98 77 51
Mail: info@logo-fabriek.be
11 edit commentName: Piet De Loof en Rosalien Eggermont
Bedrijf + Activiteit: RE:VISTA Redactie en vormgeving van brochures en magazines
Ondernemingsnr: 0823.599.779
Tel / gsm: 0475736093
Mail: info@revista-media.be
12 edit commentName: Kristof Timperman
Bedrijf + Activiteit: LECOT
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0032477534184
Mail: KRTI@lecot.be
13 edit commentName: David Bisschop
Bedrijf + Activiteit: LECOT
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0032470821794
Mail: DABI@lecot.be
14 edit commentName: Steven Van Buggenhout
Bedrijf + Activiteit: Ramboll Environ EHS Consultancy (Milieu, veiligheid en gezondheid)
Ondernemingsnr: BE0896686905
Tel / gsm: 0471221296
Mail: svanbuggenhout@ramboll.com
15 edit commentName: Astrid Van Huffel
Bedrijf + Activiteit: Lozer Lodge (Vakantiewoning | Seminarie)
Ondernemingsnr: 807.990.402
Tel / gsm: 0477/40 92 72
Mail: info@lozerlodge.be
16 edit commentName: Kim Kluft
Bedrijf + Activiteit: Tillies bvba - huisgemaakte limonades, mocktails & ijslollies voor feesten & events
Ondernemingsnr: 0675 548 8778
Tel / gsm: 0489 340 110
Mail: hallo@tillies.be
17 edit commentName: Nadine De Geyter
Bedrijf + Activiteit: Administratieve duizendpoot
Ondernemingsnr: 0871.945.074
Tel / gsm: 0478/722 683
Mail: nadine@nadinedegeyter.be
18 edit commentName: Piet Vandenbroucke
Bedrijf + Activiteit: KBC Verzekeringen
Ondernemingsnr: 0821545953
Tel / gsm: 0475608485
Mail: piet.vandenbroucke@verz.kbc.be
19 edit commentName: Els Van Der Meeren
Bedrijf + Activiteit: Senior consulent KBC Verz Vandenbroucke bvba
Ondernemingsnr: 0821545953
Tel / gsm: 055312678
Mail: els.van.der.meeren@verz.kbc.be
20 edit commentName: Heyse Sofie-anne
Bedrijf + Activiteit: Flow to Grow
Ondernemingsnr: BE 426-974-303
Tel / gsm: 0477860702
Mail: info@flowtogrow.be
21 edit commentName: van Lievenoogen Peter
Bedrijf + Activiteit: Retron
Ondernemingsnr: BE 0677264456
Tel / gsm:
Mail: peter@retron.be
22 edit commentName: Simon Ronse
Bedrijf + Activiteit: Deloitte
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0497542835
Mail: sronse@deloitte.com
23 edit commentName: Magalie Bernard
Bedrijf + Activiteit: Alacart - Sales coördinator
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: +32 55 61 21 28
Mail: magalie@alacart.be
24 edit commentName: Hans Wynant
Bedrijf + Activiteit: Alacart
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0478/ 26 23 66
Mail: hans@alacart.be
25 edit commentName: Peter Vermeire
Bedrijf + Activiteit: ING BELGIE VLAAMSE ARDENNEN
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0474 56 21 05
Mail: peter.vermeire@ing.be
26 edit commentName: Adeline Bekaert
Bedrijf + Activiteit: Studio Tornado
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0494328361
Mail: adeline@studiotornado.be
27 edit commentName: Annelies Van Daele
Bedrijf + Activiteit: Studio Tornado
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: annelies@studiotornado.be
28 edit commentName: Dutranoit Rik
Bedrijf + Activiteit: Zakenkantoor Dutranoit - ING Kluisbergen
Ondernemingsnr: BE0860346844
Tel / gsm: 0478/245744
Mail: rik.dutranoit@ing.be
29 edit commentName: Bart Van Damme
Bedrijf + Activiteit: Barttrac
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0474 98 87 75
Mail: barttrac@yahoo.com
30 edit commentName: Nathalie De Cock
Bedrijf + Activiteit: Travel Expert Oudenaarde - Travel and Dance
Ondernemingsnr: BE0598782582
Tel / gsm: 0497 88 58 23
Mail: ndc@travelanddance.be
31 edit commentName: Sabrina Busiau
Bedrijf + Activiteit: CWS-boco: Workwear solutions
Ondernemingsnr: BE 0423205456
Tel / gsm: 0473-65 50 18
Mail: sabrina.busiau@cws-boco.com
32 edit commentName: Jens Vanhemens
Bedrijf + Activiteit: ING Business Banker
Ondernemingsnr: /
Tel / gsm: 0477132729
Mail: jens.vanhemens@ing.be
33 edit commentName: Suzanna
Bedrijf + Activiteit: Miss Vanilla
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: missvanilla@outlook.be
34 edit commentName: LUC DE MEY
Bedrijf + Activiteit: ARCHITECT
Ondernemingsnr: BE0 644 151 759
Tel / gsm: +32475272077
Mail: LUC.DEMEY@SKYNET.BE
35 edit commentName: Mahieur Ilse
Bedrijf + Activiteit: 't Groen(te) Blaadje
Ondernemingsnr: 0890.555.317.
Tel / gsm: 0476/74.87.11.
Mail: ilse_mahieur@hotmail.com
36 edit commentName: Deconinck Luc
Bedrijf + Activiteit: D2S Pharma bvba / Pharmacie
Ondernemingsnr: 0563446868
Tel / gsm: 0475 42 65 34
Mail: luc@d2spharma.com
37 edit commentName: Jo Volckaert
Bedrijf + Activiteit: Listen 2 your body - Financieel onderwijs voor kinderen & ondernemers
Ondernemingsnr: BE0647896058
Tel / gsm: +32486057227
Mail: cashflowdayexpert@gmail.com
38 edit commentName: Jeroen Neirinckx
Bedrijf + Activiteit: VOKA Open Bedrijvendag
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0492970946
Mail: jeroen@openbedrijvendag.be
39 edit commentName: De Meulenaere Nele
Bedrijf + Activiteit: DEMAPACK PAPER CONVERTER
Ondernemingsnr: 0455283257
Tel / gsm: 0476737365
Mail: nele@demapack.be
40 edit commentName: Geert Lenssens
Bedrijf + Activiteit: Video Lenssens: social video & digital storytelling
Ondernemingsnr: pre-starter
Tel / gsm: 0472 686 234
Mail: geertlenssens@telenet.be
41 edit commentName: Leen Puissant
Bedrijf + Activiteit: KBC Bank
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0472/83.20.65
Mail: leen.puissant@kbc.be
42 edit commentName: Van Paemel Jan
Bedrijf + Activiteit: Landschaps - en tuinarchitect
Ondernemingsnr: BE0649252672
Tel / gsm: 0477/47.99.40
Mail: jan.van.paemel@skynet.be
43 edit commentName: Peter Callens
Bedrijf + Activiteit: Jobmotivation
Ondernemingsnr: 0471164462
Tel / gsm: 055 305270
Mail: peter@jobmotivation.be
44 edit commentName: Eddy Wachtelaer
Bedrijf + Activiteit: sbb accountants
Ondernemingsnr: 0459609556
Tel / gsm: 0477303986
Mail: eddy.wachtelaer@sbb.be
45 edit commentName: Ruben Soetens
Bedrijf + Activiteit: ReuzeSpelPlezier, spellenspeciaalzaak + teambuilding
Ondernemingsnr: BE0640903249
Tel / gsm: 0477323401
Mail: info@reuzespelplezier.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history