OPEN COFFEE ROESELARE - DINSDAG 19 FEBRUARI

 


1 Voornaam en naam: Charlotte Margot
Bedrijfsnaam: Heftig
E-mailadres: charlotte@heftig.be
2 Voornaam en naam: Karel Missiaen
Bedrijfsnaam: Flyer
E-mailadres: karel.missiaen@flyer.be
3 Voornaam en naam: Ann Bardyn
Bedrijfsnaam: AB Concepts teach & things
E-mailadres: annbardyn@hotmail.com
4 Voornaam en naam: Gwenny Verhoye
Bedrijfsnaam: Inner Balance
E-mailadres: gverhoye@gmail.com
5 Voornaam en naam: Sabien Snaet
Bedrijfsnaam: Admily
E-mailadres: sabien@admily.be
6 Voornaam en naam: Alfons de Mûelenaere
Bedrijfsnaam: Elegante Hostess
E-mailadres: elegante-hostess@skynet.be
7 Voornaam en naam: Johan Feys
Bedrijfsnaam: Charon Translation en Consultancy
E-mailadres: info@charon-tc.be
8 Voornaam en naam: Ann Goethals
Bedrijfsnaam: Ann Goethals
E-mailadres: ann-goethals@telenet.be
9 Voornaam en naam: Alexander Vandierendonck
Bedrijfsnaam: Area7: Webdesign en Ontwerp
E-mailadres: info@area7.org
10 Voornaam en naam: Ode De Brabandere
Bedrijfsnaam: PUUR
E-mailadres: ode@puur.expert
11 Voornaam en naam: Ine Vandebuerie
Bedrijfsnaam: Flexine
E-mailadres: ine@flexine.net
12 Voornaam en naam: Vanessa De Meyere
Bedrijfsnaam: Acerta
E-mailadres: vanessa.de.meyere@acerta.be
13 Voornaam en naam: Caroline Depuydt
Bedrijfsnaam: Acerta
E-mailadres: caroline.depuydt@acerta.be
14 Voornaam en naam: Tamara Ongenae
Bedrijfsnaam: Studio Rova
E-mailadres: info@studiorova.be
15 Voornaam en naam: Stijn Vanlerberghe
Bedrijfsnaam: Hallo met Stijn
E-mailadres: info@hallometstijn.be
16 Voornaam en naam: Caroline Delzongle
Bedrijfsnaam: SBB
E-mailadres: caroline.delzongle@sbb.be
17 Voornaam en naam: Nick Hilderson
Bedrijfsnaam: HIREM Group
E-mailadres: nick.hilderson@hiremgroup.com
18 Voornaam en naam: Frederic Desauw
Bedrijfsnaam: Studio Wolf
E-mailadres: hello@studiowolf.be
19 Voornaam en naam: Kevin Tant
Bedrijfsnaam: HIREM Group
E-mailadres: kevin.tant@hiremgroup.com
20 Voornaam en naam: Vandenberghe Tom
Bedrijfsnaam: Vancora
E-mailadres: info@vancora.be
21 Voornaam en naam: Laura Demonie
Bedrijfsnaam: Strategica NV
E-mailadres: laura.demonie@strategica.be
22 Voornaam en naam: Ward Vandermeiren
Bedrijfsnaam: vind!
E-mailadres: techniek.roeselare@vindeenjob.be
23 Voornaam en naam: Eva Lernout
Bedrijfsnaam: SD Worx KMO
E-mailadres: eva.lernout@sdworx.com
24 Voornaam en naam: Thomas Decuypere
Bedrijfsnaam: Trompet: Grafische vormgeving
E-mailadres: thomas@trompet.be
25 Voornaam en naam: Alexander Leplae
Bedrijfsnaam: CLOUDWARE NV
E-mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
26 Voornaam en naam: Daniel Huughe
Bedrijfsnaam: MetJouwOren
E-mailadres: appwijzer@gmail.com
27 Voornaam en naam: Sabine Stanssens
Bedrijfsnaam: Leren met Sabine
E-mailadres: sabine.stanssens@gmail.com
28 Voornaam en naam: Ode De Brabandere
Bedrijfsnaam: PUUR
E-mailadres: ode@puur.expert
29 Voornaam en naam: Ann Vanryckeghem
Bedrijfsnaam: Unizo diensten Roeselare-Izegem
E-mailadres: ann.vanryckeghem@udri.be
30 Voornaam en naam: Ruben Claeys
Bedrijfsnaam: ING MIDWEST FINANCE
E-mailadres: Ruben.claeys@ing.com
31 Voornaam en naam: Eveline Brulez
Bedrijfsnaam: Opel Bariseau Mottrie
E-mailadres: eveline@opelbm.be
32 Voornaam en naam: Lieve Decuypere
Bedrijfsnaam: bvba argenteuil
E-mailadres: info@argenteuil.be
33 Voornaam en naam: Stephanie Debusschere
Bedrijfsnaam: Midwest Finance BVBA
E-mailadres: stephanie.debusschere@ing.com
34 Voornaam en naam: Pedro Dejonghe
Bedrijfsnaam: Pedro Dejonghe
E-mailadres: info@pedrodejonghe.be
35 Voornaam en naam: Nele Cokelaere
Bedrijfsnaam: Bosdroom / Totale Welzijn
E-mailadres: nele@bosdroom.be
36 Voornaam en naam: Kamilla Behzoda
Bedrijfsnaam: Elegante Hostess
E-mailadres: elegante-hostess@skynet.be
37 Voornaam en naam: Nicolas Verschuere
Bedrijfsnaam: LUXAUTO NV
E-mailadres: sales.vl@luxauto.be
38 Voornaam en naam: Phebe D'hondt
Bedrijfsnaam: Accolade
E-mailadres: phebe.dhondt@accolade.be
39 Voornaam en naam: Dimitri Glorieux
Bedrijfsnaam: Robaws
E-mailadres: dimitri@robaws.be
40 Voornaam en naam: Martin Vanhoutte
Bedrijfsnaam: Arco Information NV.
E-mailadres: m.vanhoutte@arco.be
41 Voornaam en naam: Veerle Vervenne
Bedrijfsnaam: emino
E-mailadres: veerle.vervenne@emino.be
42 Voornaam en naam: Dorothée Vackier
Bedrijfsnaam: emino
E-mailadres: dorothee.vackier@emino.be
43 Voornaam en naam: Davy Vandaele
Bedrijfsnaam: Solico
E-mailadres: davy@solico.be
44 Voornaam en naam: Anne-Sophie De Keer
Bedrijfsnaam: Bonte Raven
E-mailadres: annesophie@bonteraven.be
45 Voornaam en naam: Stéphanie
Bedrijfsnaam: Events by Stéphanie
E-mailadres: Stephanie.events@telenet.be
46 Voornaam en naam: Sabien Snaet
Bedrijfsnaam: Admily
E-mailadres: sabien@admily.be
47 Voornaam en naam: Stijn Dewulf
Bedrijfsnaam: Stijn aLive
E-mailadres: dewulf@stijnalive.be
48 Voornaam en naam: Veerle De Wispelaere
Bedrijfsnaam: VDW Communication
E-mailadres: veerle.dw@telenet.be
49 Voornaam en naam: Rohail Rabbani
Bedrijfsnaam: Trustteam
E-mailadres: rohail.rabbani@trustteam.be
50 Voornaam en naam: Ronny Vandierendonck
Bedrijfsnaam: Silicon nv
E-mailadres: rvandierendonck@silicon.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history