1 edit commentName: Jasper De Swert
Functie/bedrijf: Van der Valk Beveren
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 037758623
Mail: jasper@hotelbeveren.be
2 edit commentName: Geert De Decker
Functie/bedrijf: SBB Accountants
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 03 760 10 30
Mail: geert.de.decker@sbb.be
3 edit commentName: Mirina Cleys
Functie/bedrijf: Qjobs
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0497/05 47 04
Mail: mirina@qjobs.be
4 edit commentName: Nicolas Maes
Functie/bedrijf: Trademark and Design Attorney/Novagraaf
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0494319953
Mail: n.maes@novagraaf.com
5 edit commentName: Wouter Van Gasse
Functie/bedrijf: ICT Kaisha
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0474 37 17 37
Mail: wouter@ictkaisha.be
6 edit commentName: Carine Gybels
Functie/bedrijf: ICT Kaisha
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0473 37 10 34
Mail: carine@ictkaisha.be
7 edit commentName: Climan Josef
Functie/bedrijf: Qjobs
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0493995275
Mail: josef.climan@qjobs.be
8 edit commentName: Rombaut-Sennesael Patrick en VĂ©ronique
Functie/bedrijf: Rombaut & Sennesael VOF
Ondernemingsnummer: BE0645.636.453
Tel/GSM: 0471 66 96 85
Mail: info@patrickenveronique.be
9 edit commentName: Erwin Van Meer
Functie/bedrijf: MyDigi
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0468 336508
Mail: erwin.van.meer@mydigi.eu
10 edit commentName: Erwin Van Meer
Functie/bedrijf: MyDigi
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0468 33 65 08
Mail: erwin.van.meer@mydigi.eu
11 edit commentName: Steven Willems
Functie/bedrijf: Asap.be
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0471840341
Mail: steven.willems@asap.be
12 edit commentName: Spruyt Guy
Functie/bedrijf: Sales
Ondernemingsnummer: Lux verlichting
Tel/GSM: 0485/552939
Mail: Guy@luxverlichting.be
13 edit commentName: Ellen De Baeck
Functie/bedrijf: Account Manager Secretary Plus
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0498312370
Mail: edebaeck@secretary-plus.be
14 edit commentName: Bart Van Daele
Functie/bedrijf: Huisjozef Heimolen - Met een hart voor het Waasland
Ondernemingsnummer: 0508976519
Tel/GSM: 0477212083
Mail: bart@huisjozef.be
15 edit commentName: Jurgen Van Muylder
Functie/bedrijf: Business Developer De Meeuw
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0473/45.62.28
Mail: j.vmuylder@demeeuw.com
16 edit commentName: Marinella Geerts
Functie/bedrijf: Fotograaf
Ondernemingsnummer: BE0538. 851.727
Tel/GSM: 0472 99 51 49
Mail: Info@marinella-geerts.be
17 edit commentName: Gerry Van Wouwe
Functie/bedrijf: Dry-Plan Vochtbestrijding
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0488150786
Mail: gerry@dry-plan.be
18 edit commentName: Evelien Janssens
Functie/bedrijf: Group S - HR Management
Ondernemingsnummer: BE0407.214.017
Tel/GSM: +32 474 56 22 46
Mail: evelien.janssens@groups.be
19 edit commentName: Ingrid Crollet
Functie/bedrijf: Cut-the-crap coach
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: +32486069790
Mail: ingrid@echtcrollet.com
20 edit commentName: Niels Van Rijsselberghe
Functie/bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0472851330
Mail: niels.van.rijsselberghe@sbb.be
21 edit commentName: Natural Flow
Functie/bedrijf: voedingscoach en opruimcoach
Ondernemingsnummer: BE0645.636.453
Tel/GSM: 0471 66 96 85
Mail: info@patrickenveronique.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history