1 Name: Peter Van Dijck
Bedrijf: Media Noord - de Raamfoliespecialist
2 Name: Bruno Van De Poel
Bedrijf: Abeka
3 Name: Bart Vermeylen
Bedrijf: Gecon BVBA
4 Name: Jeff ibens
Bedrijf: Kolum
5 Name: Tom Dils
Bedrijf: Hörmann Belgium
6 Name: Dirk Coppens
Bedrijf: KBC Bank en verzekeringen
7 Name: An Truyens
Bedrijf: Anabelle
8 Name: Stefaan Vets
Bedrijf: architectenbureau Stefaan Vets bvba
9 Name: Elias Hernalsteen
Bedrijf: Royal Yacht Club van België
10 Name: Eric Dua
Bedrijf: Moving On Projects
11 Name: joke gijsbrechts
Bedrijf: M2Q
12 Name: Els Schroeven
Bedrijf: EJPS Consulting
13 Name: Talita Heijmerink
Bedrijf: Intersat
14 Name: Dennis Fredrickx
Bedrijf: The Happiness Factory
15 Name: Brigitte Van Dam
Bedrijf: Ingenio / BGifts
16 Name: Leen Braspenning
Bedrijf: LBit
17 Name: Van Velthoven Kelly
Bedrijf: Payrollbuilders
18 Name: An Wens
Bedrijf: An Wens Webdesign
19 Name: Michel Piedfort
Bedrijf: SEO communications
20 Name: Caroline Heirwegh
Bedrijf: Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland
21 Name: Johan Huygh
Bedrijf: ToManage BVBA
22 Name: Gert Gooris
Bedrijf: Caluwaerts Uytterhoeven Advocaten
23 Name: Elke De Loose
Bedrijf: Training Station
24 Name: Kenny Cornelissen
Bedrijf: Kenze
25 Name: Erik Van den Eynde
Bedrijf: Pro-Pay
26 Name: Erwin Liekens
Bedrijf: Taste the City


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: Peter Van Dijck
Bedrijf: Media Noord - de Raamfoliespecialist
2 Name: Bruno Van De Poel
Bedrijf: Abeka
3 Name: Bart Vermeylen
Bedrijf: Gecon BVBA
4 Name: Jeff ibens
Bedrijf: Kolum
5 Name: Tom Dils
Bedrijf: Hörmann Belgium
6 Name: Dirk Coppens
Bedrijf: KBC Bank en verzekeringen
7 Name: An Truyens
Bedrijf: Anabelle
8 Name: Stefaan Vets
Bedrijf: architectenbureau Stefaan Vets bvba
9 Name: Elias Hernalsteen
Bedrijf: Royal Yacht Club van België
10 Name: Eric Dua
Bedrijf: Moving On Projects
11 Name: joke gijsbrechts
Bedrijf: M2Q
12 Name: Els Schroeven
Bedrijf: EJPS Consulting
13 Name: Talita Heijmerink
Bedrijf: Intersat
14 Name: Dennis Fredrickx
Bedrijf: The Happiness Factory
15 Name: Brigitte Van Dam
Bedrijf: Ingenio / BGifts
16 Name: Leen Braspenning
Bedrijf: LBit
17 Name: Van Velthoven Kelly
Bedrijf: Payrollbuilders
18 Name: An Wens
Bedrijf: An Wens Webdesign
19 Name: Michel Piedfort
Bedrijf: SEO communications
20 Name: Caroline Heirwegh
Bedrijf: Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland
21 Name: Johan Huygh
Bedrijf: ToManage BVBA
22 Name: Gert Gooris
Bedrijf: Caluwaerts Uytterhoeven Advocaten
23 Name: Elke De Loose
Bedrijf: Training Station
24 Name: Kenny Cornelissen
Bedrijf: Kenze
25 Name: Erik Van den Eynde
Bedrijf: Pro-Pay
26 Name: Erwin Liekens
Bedrijf: Taste the City




Settings Edit this page How to embed Export Show history