1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Karolien Tallieu
Topic: Fiscaal advies voor iedere starter en ondernemer
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: SBB Accountants en Bedrijfsadviseurs
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
3 edit commentName: Ann-Sophie Persijn
Topic: Schoonmaak van bedrijven
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Het Poetsbureau For Business
Mailadres: Ann-sophie.Persijn@poetsbureau.be
4 edit commentName: Lore Denys
Topic: Partner in inclusief ondernemen
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: emino
Mailadres: lore.denys@emino.be
5 edit commentName: Tom Swinnen
Topic: Advocaat (corporate and M&A)
GDPR: Mails ontvangen?: Yes
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: EY Law
Mailadres: tom.swinnen@eylaw.be
6 edit commentName: Dominik De Pelsemaeker
Topic: arbeidsbemiddelaar
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: dominik.depelsemaeker@gtb.be
7 edit commentName: Pieter Allegaert
Topic: Vastgoedmakelaar
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Century 21 Vast Goed
Mailadres: pieter@century21vastgoed.be
8 edit commentName: stijn Meurez
Topic: Optimaliseer uw scanning en reduceer uw printkosten
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: creos bvba
Mailadres: stijn@creos.be
9 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: organisatie van de workflow van uw onderneming
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: administratieve duizendpoot
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
10 edit commentName: internolux bvba
Topic: Interieur
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0649965326
Bedrijf:
Mailadres: info@internolux.be
11 edit commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
12 edit commentName: Bart Menschaert
Topic: HR Power, HR advies & payroll
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE 0713.744.113
Bedrijf: HR Power
Mailadres: bart@hr-power.be
13 edit commentName: van Lievenoogen Peter
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: be0767264456
Bedrijf: Retron
Mailadres: peter@retron.be
14 edit commentName: Emilie Verhaeghe
Topic: Administratieve en commerciƫle ondersteuning
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Admily Office Support
Mailadres: emilie@admily.be
15 edit commentName: Delphine Desmet
Topic: Copywriter
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DeeDeeCopy
Mailadres: delphine@deedeecopy.be
16 edit commentName: Vermaerke Geert
Topic: Selfcaoching en teamtraining, work & play
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0887 585 434
Bedrijf: Prana Training & Coaching
Mailadres: geert@prana.be
17 edit commentName: Karel De Wolf
Topic: animatiefilm, 3D presentatie, kunst en illustratie
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0700.299.913
Bedrijf: Karel De wolf - visuals arts and animation
Mailadres: karel@shiftimagine.com
18 edit commentName: Caroline Depuydt
Topic: "Kenniskrakers": pilootproject rond werkplekuitwisseling
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Acerta
Mailadres: caroline.depuydt@acerta.be
19 edit commentName: Marjolein Van Dorpe
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: Marjolein@ramoon.be
20 edit commentName: Tom Danssaert
Topic: partner in inclusief ondernemen
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: emino
Mailadres: tom.danssaert@emino.be
21 edit commentName: Daisy Declercq
Topic: bank
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: vdk bank
Mailadres: oudenaarde@vdk.be
22 edit commentName: Paul Vandermeersch
Topic: vastgoedmakelaar / bemiddelaar bij verkoop en verhuur
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
23 edit commentName: Shana de Clercq
Topic: Interim kantoor
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0545 754 860
Bedrijf: Infinity Jobs
Mailadres: shana.de.clercq@infinityjobs.be
24 edit commentName: Valerie Bekaert
Topic: Metalen systeemplafonds en verlichting
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0866.437.850
Bedrijf: Ceilux
Mailadres: v.bekaert@ceilux.com
25 edit commentName: Steven Behaegels
Topic: warmtepompen en airco
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Panasonic
Mailadres: steven.behaegels@eu.panasonic.com
26 edit commentName: LUC DE MEY
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ARCHITECT
Mailadres: luc.demey@skynet.be
27 edit commentName: Jordy Verbeurgt
Topic: Chatbots voor customer service en online conversie
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Clever
Mailadres: jordy@clever.be
28 edit commentName: Eline de Jong
Topic: hoteel accommodatie
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leopold Hotel Oudenaarde
Mailadres: edejong@premgroup.com
29 edit commentName: Bart Speleers
Topic: hotel accommodatie
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: leopold Hotel Oudenaarde
Mailadres: gm.oudenaarde@leopoldhotels.com
30 edit commentName: Christiaan Beernaert
Topic: Jonge en startende ondernemers de noodzakelijke infrastructuur, diensten en begeleiding bieden voor het opstarten en ontwikkelen van hun activiteiten.
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
31 edit commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander@cloudware.be




Provided by Twikilist - History