1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Loonsecretariaat met persoonlijke en proactieve aanpak
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Beernaert Christiaan
Topic: Een thuis voor starters
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
3 edit commentName: Karolien Tallieu
Topic: brede expertise in accountancy, fiscaliteit en omgevingsrecht
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459.609.556
Bedrijf: SBB Accountants & Bedrijfsadviseurs
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
4 edit commentName: Valerie Baert
Topic: HR adviesverlener voor jobs zonder diploma
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
5 edit commentName: Hannelore Bonte
Topic: Digitale boekhouder die met u meedenkt als 'part of the team'
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0713.587.032
Bedrijf: Accurada
Mailadres: hannelore@accurada.be
6 edit commentName: Nico De Clerck
Topic: Management reportings, dashboarding, boordtabellen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Comandi
Mailadres: nico@comandi.be
7 edit commentName: Lien Reynaert
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: SBB Accountants &adviseurs
Mailadres: lien.reynaert@sbb.be
8 edit commentName: Dominique Van Damme
Topic: ICT Solutions
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0452.773.135
Bedrijf: Neddine Solutions
Mailadres: dominique.vandamme@neddine.be
9 edit commentName: eddy wachtelaer
Topic: belastingsconsulent
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: Sbb Accountants en adviseurs
Mailadres: eddy.wachtelaer@sbb.be
10 edit commentName: Evelien Van der Vurst
Topic: Externe HR Dienstverlener
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Effectis
Mailadres: evelien@effectis.be
11 edit commentName: Mieke vander beken
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: Orange
Bedrijf:
Mailadres:
12 edit commentName: Veronique Lagae
Topic: Bewegingscoach
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0884516472
Bedrijf: Upside Down
Mailadres: v.lagae@telenet.be
13 edit commentName: Peter Callens
Topic: Slimmer rekruteren, intelligenter coachen
GDPR: mails ontvangen?: info@pantelco.be
Ondernemingsnummer: 0471.462.164
Bedrijf: Jobmotivation / Pantelco
Mailadres: peter.callens@pantelco.be
14 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: persoonlijke coach in timemanagement
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf:
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
15 edit commentName: Cindy Magherman
Topic: Gratis magazine - Vlaamse Ardennen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0821.238.622
Bedrijf: Design & Publishing Group / Randeevoe
Mailadres: cindy@randeevoe.be
16 edit commentName: Pavlina Blazkova
Topic: Day in the Life & Personal Branding Photography
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Pavlina Photography
Mailadres: info@pavlinablazkova.com
17 edit commentName: Virginie Vancoppenolle
Topic: educatieve teamcoaching ter preventie/verzorging van burn-out
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Happy Healthy Education
Mailadres: info@happyhealthyeducation.com
18 edit commentName: mieke merckx
Topic: psychotherapeut,rouwtherapeut
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: vof virgul
Mailadres: mieke.merckx@telenet.be
19 edit commentName: Jakob De Geyter
Topic: ING Business Banking
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING
Mailadres: jakob.de.geyter@ing.com
20 edit commentName: Ilse Griebeling
Topic: Interieur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0649965326
Bedrijf:
Mailadres: info@internolux.be
21 edit commentName: Peter Dick
Topic: Talent & LeadershipExpert / Business Transformation Enabler
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamick.be
22 edit commentName: Walid Wahedi
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GSM Fix
Mailadres: info@gsmfix.be
23 edit commentName: Steef Coene
Topic: Sales training en coaching
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE 0693.990.953
Bedrijf: Reachers
Mailadres: steef@reachers.be
24 edit commentName: Daisy Declercq
Topic: Bank
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: vdk bank
Mailadres: oudenaarde@vdk.be
25 edit commentName: Van Der Meeren Els
Topic: KBC Verzekeringen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0821 545 953
Bedrijf: Vandenbroucke bvba
Mailadres: els.van.der.meeren@verz.kbc.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 edit commentName: eddy wachtelaer
Topic: belastingsconsulent
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: Sbb Accountants en adviseurs
Mailadres: eddy.wachtelaer@sbb.be
2 edit commentName: Paul Vandermeersch
Topic: vastgoedmakelaar
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
3 edit commentName: Dominik De Pelsemaeker
Topic: Arbeidsbemiddelaar
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: dominik.depelsemaeker@gtb.be
4 edit commentName: Liesbeth Van den Bossche
Topic: logies/conferentiecentrum
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0408 490 160
Bedrijf: Oude Abdij Drongen vzw
Mailadres: directeur@oudeabdij.be
5 edit commentName: Ken Callens
Topic: Airportservice / priv├ęchauffeur ...
GDPR: mails ontvangen?: /
Ondernemingsnummer: BE0882745827
Bedrijf: Jaxa Service
Mailadres: call.ken52@gmail.com



Provided by Twikilist - History