1 edit Name: Gillis Passenier
Bedrijf/functie: Business Development Manager
Ondernemingsnummer: Newby Teas Benelux
Email: Gillis@newbyteas.com
Tel/gsm: 0468154194
2 edit Name: Stefaan Provost
Bedrijf/functie: Centrummanager
Ondernemingsnummer:
Email: centrummanager@winkeldorp.be
Tel/gsm: 0498 52 89 81
3 edit Name: Verbruggen Marleen
Bedrijf/functie: Malumax
Ondernemingsnummer: BE0640.869.794
Email: Info@Malumax.be
Tel/gsm: 0471665779
4 edit Name: Bart Van Daele
Bedrijf/functie: HUISJOZEF HEIMOLEN uitvaartcentrum
Ondernemingsnummer: BE0508976519
Email: bart@huisjozef.be
Tel/gsm: 0477212083
5 edit Name: Kevin Reyns
Bedrijf/functie: Waasland-Beveren
Ondernemingsnummer:
Email: kevin@waasland-beveren.be
Tel/gsm:
6 edit Name: Angelique Van de Vijver
Bedrijf/functie: ING - Relationship Manager KMO
Ondernemingsnummer:
Email: angelique.van.de.vijver@ing.com
Tel/gsm: 0494/460132
7 edit Name: Geert De Decker
Bedrijf/functie: accountant
Ondernemingsnummer:
Email: geert.de.decker@sbb.be
Tel/gsm: 03 760 10 42
8 edit Name: Guy Van Heysbroeck
Bedrijf/functie: Bloemsierkunst Guylène
Ondernemingsnummer:
Email: guyvanheysbroeck@gmail.com
Tel/gsm:
9 edit Name: Willemaerts Kevin
Bedrijf/functie: P&V Verzekeringskantoor Marc Verbraecken bvba
Ondernemingsnummer: 0871581523
Email: kevin.willemaerts@pv.be
Tel/gsm: 0479835337
10 edit Name: Caroline Allaerts
Bedrijf/functie: Belfius bank
Ondernemingsnummer:
Email: caroline.allaerts@belfius.be
Tel/gsm: 0477984356
11 edit Name: Muys Sinda
Bedrijf/functie: kantoordirecteur Belfius Bank Beveren
Ondernemingsnummer: Belfius Bank
Email: Sinda.muys@belfius.be
Tel/gsm: 03/2217950
12 edit Name: Sophie Van Mele
Bedrijf/functie: ABN AMRO / Private Banker
Ondernemingsnummer:
Email: sophie.van.mele@be.abnamro.com
Tel/gsm:
13 edit Name: VAN RAEMDONCK
Bedrijf/functie: GARAGE MERTENS -FLEET
Ondernemingsnummer:
Email:
Tel/gsm:
14 edit Name: Wim Van Haver
Bedrijf/functie: SBB
Ondernemingsnummer:
Email: wim.van.haver@sbb.be
Tel/gsm: 03/760 10 47
15 edit Name: Jurgen Vandenweghe
Bedrijf/functie: Vertegenwoordiger
Ondernemingsnummer: Aqualex
Email: Kunigunde@aqualex.be
Tel/gsm: 056 28 19 97
16 edit Name: Steven Willems
Bedrijf/functie: T. Commercial Consultant
Ondernemingsnummer:
Email: steven.willems@asap.be
Tel/gsm: 03 750 93 50
17 edit Name: Jasper de Swert
Bedrijf/functie: Van der Valk Beveren
Ondernemingsnummer:
Email: jasper@hotelbeveren.be
Tel/gsm: 037758623
18 edit Name: Nathalie Fierens
Bedrijf/functie: Office Manager Haven & Maritiem
Ondernemingsnummer:
Email: nathalie.fierens@asap.be
Tel/gsm: 0476 74 10 06
19 edit Name: Fonny Weyers
Bedrijf/functie: KBC / kantoordirecteur
Ondernemingsnummer:
Email: fonny.weyers@kbc.be
Tel/gsm: 037502705
20 edit Name: Steven Boute
Bedrijf/functie: C.G. TOTEM
Ondernemingsnummer: BE 0704.863.663
Email: steven.boute@cgtotem.com
Tel/gsm: 0497/29.27.21
21 edit Name: Dirk De Lamper
Bedrijf/functie: Milieuadviseur
Ondernemingsnummer:
Email: Dirk.de.Lamper@sbb.be
Tel/gsm: 037601030





Settings Edit this page How to embed Export Show history