1 Name: Aart Van Oekelen
Bedrijf: Afval Alternatief
Activiteit: Afvalinzamling voor KMO's
Mailadres: aart@afvalalternatief.be
2 Name: Peter De Wreede
Bedrijf: SD Worx (mede host open coffee Voorkempen)
Activiteit: Personeelsbeleid voor KMO's in de regio
Mailadres: peter.dewreede@sdworx.com
3 Name: Almir Hucic
Bedrijf: Kolum Verzekeringsteam nv
Activiteit: Verzekeringen
Mailadres: almir.hucic@dvv.be
4 Name: Ilse Verheyen
Bedrijf: BTS Travel
Activiteit: Zakenreizen
Mailadres: ilse@btstravel.be
5 Name: Bart Bauwens
Bedrijf: Abeka
Activiteit: fiscale ontzorger
Mailadres: bart@abeka.be
6 Name: Inge Nassen
Bedrijf: Happy Flow
Activiteit: de Lachcoach van Vlaanderen.be
Mailadres: info@happyflow.one
7 Name: Tom Gillis
Bedrijf: GTGsports
Activiteit: events en reizen op maat
Mailadres: tom@gtgsports.be
8 Name: Roger De Haes
Bedrijf: AllProFIn BVBA
Activiteit: Mechanische herstellingen + energie projecten
Mailadres: info@allprofin.eu
9 Name: Dirk Geerardyn
Bedrijf: Het Bruidsparadijs
Activiteit: weddings & publiciteitsvoertuigen
Mailadres: dirk@bruidsparadijs.be
10 Name: Paul Gréant
Bedrijf: We and Work cvba
Activiteit: Arbeidsbemiddeling
Mailadres: paul.greant@we-and-work.be
11 Name: Rob Koenders
Bedrijf: Kempenjob
Activiteit: Vacatureplatform
Mailadres: rob@kempenjob.be
12 Name: Caroline Anseeuw
Bedrijf: LEDsky
Activiteit: Relighting projecten in LEDverlichting
Mailadres: caroline@ledsky.be
13 Name: Koen Den Dooven
Bedrijf: Trappen Teck
Activiteit: Trappenmakerij
Mailadres: koendd@trappenteck.be
14 Name: Caterina Janssens
Bedrijf: Voka Kamer van Koophandel - Antwerpen-Waasland
Activiteit: advies mbt digitalisering van kmo's
Mailadres: caterina.janssens@voka.be
15 Name: Annelies Vermeulen
Bedrijf: StyllieS
Activiteit: vastgoedstyling | interieurvormgeving
Mailadres: annelies@styllies.be
16 Name: Paul Lacroix
Bedrijf: Crossproductions
Activiteit: Webvideo - On-Line Televisie
Mailadres: paul.lacroix@crossproductions.be
17 Name: Eric Dua
Bedrijf: Moving On Projects
Activiteit: Interim Sales Management - Sales Audits
Mailadres: eric.dua@moving-on-projects.be
18 Name: Vandaele Jan
Bedrijf: Immo Point
Activiteit: Vastgoed
Mailadres: jan@immopoint.be
19 Name: Missotten Luc
Bedrijf: Immo Point
Activiteit: Vastgoed
Mailadres: luc@immopoint.be
20 Name: Foscez Ingrid
Bedrijf: Immo Point
Activiteit: vastgoed
Mailadres: ingrid@immopoint.be
21 Name: Robert Bekkers
Bedrijf: Russell Woods
Activiteit: Houtbouw
Mailadres: robert@russellwoods.be
22 Name: Paul Fornoville
Bedrijf: Life Plan
Activiteit: pensioenplanning
Mailadres: paul.fornoville@lifeplan.be
23 Name: Joosten Marco
Bedrijf: Alframa
Activiteit: Maatkasten, brievenbussen
Mailadres: info@alframa.be
24 Name: Patrick Dossche
Bedrijf: DC Eventing
Activiteit: Organiseren en ondersteunen events
Mailadres: Patrick@dceventing.be
25 Name: Dirk Benoy
Bedrijf: Dirk Antoon Benoy
Activiteit: Optimaliseren bedrijfsresultaten
Mailadres: dirk@benoy.biz
26 Name: Evi Fransen
Bedrijf: Belfius
Activiteit: Private Banking
Mailadres: evi.fransen@gmail.com
27 Name: Mike Veeckmans
Bedrijf: Joombiz.eu
Activiteit: Uw Marketing en website stroomlijnen voor succes
Mailadres: mike@joombiz.eu
28 Name: Jeroen Vandessel
Bedrijf: Sales at Size
Activiteit: Commercieel advies op maat
Mailadres: jeroen@salesatsize.be
29 Name: Stephanie Snijders
Bedrijf: Drisag
Activiteit: kantoormeubelprojecten
Mailadres: stephanie.snijders@drisag.be
30 Name: Hans Schrauwen
Bedrijf: LED is more
Activiteit: LED schermen / Architainment
Mailadres: hans.schrauwen@ledismore.eu
31 Name: Wim Geentjens
Bedrijf: Data Support
Activiteit: Belgium Business Cloud
Mailadres: wim@datasupport.be
32 Name: Stijn Janssens
Bedrijf: Full Vision Studio
Activiteit: Bedrijfsfilms, reclamevideo's, luchtopname, ...
Mailadres: stijn@fullvisionstudio.be
33 Name: Kurt Toelen
Bedrijf: Joining Hands bvba / Scotch Whisky International
Activiteit: bedrijfsbemiddeling / business development / investeren in whisky
Mailadres: kurt.toelen@telenet.be
34 Name: An Geuens
Bedrijf: The Marketing Lab
Activiteit: Marketing strategie & implementatie
Mailadres: info@themarketinglab.be
35 Name: Dot Declerck
Bedrijf: DOTprojects
Activiteit: Interieurprojecten - project management
Mailadres: info@dots.ooo
36 Name: Gui Boven
Bedrijf: Gui Boven - Organisatie-architect
Activiteit: Verandert, verbetert, vereenvoudigt, verstrekt structuur en cultuur
Mailadres: gui.boven@guiboven.be
37 Name: Anne Chantraine
Bedrijf: HAHBO NV
Activiteit: Modulaire Houtbouw
Mailadres: info@hahbo.be
38 Name: Sabine Valcke
Bedrijf: Ambertree NV
Activiteit: Interior Design
Mailadres: info@ambertree.be
39 Name: Robin Gregory
Bedrijf: Ambertree NV
Activiteit: Interior Design
Mailadres: info@ambertree.be
40 Name: fabienne De Croo
Bedrijf: yoga en dans en Avatar
Activiteit: persoonlijke ontplooiing
Mailadres: fabiennedecroo@skynet.be
41 Name: Vandermeer André
Bedrijf: Asarte BVBA
Activiteit: Verzekeringsadvies
Mailadres: av@asarte.be
42 Name: John de Ronde
Bedrijf: de Ronde & Drubbel nv
Activiteit: Mitsubishi Forklifts - Magazijninrichting
Mailadres: j.de.ronde@de-ronde.com
43 Name: Michael Dossche
Bedrijf: Dossche Technics
Activiteit: Algemene Elektriciteitswerken
Mailadres: Michael.dossche@telenet.be
44 Name: Ken De Pooter
Bedrijf: Sales at Size
Activiteit: Social media management voor KMO's
Mailadres: ken@salesatsize.be
45 Name: Koen van Eupen
Bedrijf: Moore Stephens Audit
Activiteit: Bedrijfsrevisor
Mailadres: koen.vaneupen@moorestephens.be
46 Name: Mark Joris
Bedrijf: Moore Stephens
Activiteit: Belastingsconsulent
Mailadres: mark.joris@moorestephens.be
47 Name: Chris Laurijssens
Bedrijf: Finance at Size
Activiteit: Financieel advies op maat
Mailadres: chris@financeatsize.be
48 Name: Linda Gorris
Bedrijf: Ma Maison
Activiteit: Maatwerk van Raambekleding, zitmeubelen en verf/kleuradvies
Mailadres: linda@mamaison-schilde.be
49 Name: Herman Nollet
Bedrijf: EREA Energy Engineering
Activiteit: Industrial Transformers - Low voltage
Mailadres: herman.nollet@erea.be
50 Name: Kris van Overveld
Bedrijf: Kavus Koffie
Activiteit: Koffiebranderij
Mailadres: info@kavus.be
51 Name: Katia Smits
Bedrijf: Ivo Vandenbosch
Activiteit: afvalverwerking
Mailadres: katia@ivovandenbosch.be
52 Name: Marleen De Vijt
Bedrijf: Azull
Activiteit: Verkoop woningen in Spanje
Mailadres: marleen@azull.info
53 Name: Frank Mortelmans
Bedrijf: FM graphics
Activiteit: Carwrapping, autoreclame, bestickeringen
Mailadres: info@fmgraphics.be
54 Name: Donckerwolcke Johan
Bedrijf: Solana nv
Activiteit: textiel voor industriële toepassingen
Mailadres: mail@solana.be
55 Name: Nico Habraken
Bedrijf: webSHOPtraining.com
Activiteit: e-commerce training & investment
Mailadres: nico@webSHOPtraining.com
56 Name: Ingrid Smets
Bedrijf: A+ Coaching
Activiteit: Salescoaching, loopbaanbegeleiding, outplacement
Mailadres: ingrid.smets@apluscoaching.net
57 Name: Philippe BAERT
Bedrijf: Société Générale Private Banking
Activiteit: Private Banking
Mailadres: philippe.baert@sgpriv.be
58 Name: Diana Horemans
Bedrijf: CryoSaunaCenter
Activiteit: koude sauna
Mailadres: info@cryosaunacenter.com
59 Name: John de Ronde
Bedrijf: de Ronde & Drubbel nv
Activiteit: Mitsubishi Forklifts - Magazijninrichting
Mailadres: j.de.ronde@de-ronde.com
60 Name: Bob Desmet
Bedrijf: FRISOMAT NV
Activiteit: PREFAB STALEN GEBOUWEN
Mailadres: bob.desmet@frisomat.be
61 Name: Ivo Lanoye
Bedrijf: Belfius
Activiteit: Business Banker
Mailadres: ivo.lanoye@belfius.be
62 Name: Hendrickx Wannes
Bedrijf: O.B.A.
Activiteit: Overnamebegeleiding
Mailadres: Wannes@oba.be
63 Name: Cristin Van Ooyen
Bedrijf: Welzijn vind je balans
Activiteit: life coaching
Mailadres: info@welzijn-vindjebalans.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: Martine Calluy
Bedrijf: Viavera
Activiteit: Recruitment
Mailadres: martine.calluy@viavera.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history