1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen u van sociale bijdragen als zelfstandige en loonadministratie personeel
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Karen Van de Wiele
Topic: Scale-up uit Aalst, gespecialiseerd in de ontwikkeling van complexe web applicaties & native apps.
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0717607681
Bedrijf: Codifly
Mailadres: karen@codifly.be
3 commentName: Piet Lietaer
Topic: ondernemerscentrum
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DE PUNT
Mailadres: piet@depunt.be
4 commentName: Jo Volckaert
Topic: Design your own life. Frequentie therapie voor iedereen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0647896058
Bedrijf: Jo Volckaert Consultancy
Mailadres: volckaert.jo@gmail.com
5 commentName: Lenie Verhelst
Topic: Moeiteloze nieuwsbrieven
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0739494445
Bedrijf: Lenie Verhelst
Mailadres: lenie@lenieverhelst.be
6 commentName: Femke Swinnen
Topic: Sociaal Secretariaat op ondernemersmaat
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0470.305.488
Bedrijf: Besox
Mailadres: Femke.swinnen@besox.be
7 commentName: Peter Dick
Topic: ontzorgen van senioren van administratieve huishoudelijke beslommeringen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: www.dynamickpama.be
8 commentName: Vic Verdonck
Topic: Jouw werknemers, dat zijn jouw zaken
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Bedrijf: Wisl en Beyoe
Mailadres: vicverdonck@beyoe.be
9 commentName: Philippe Urlus
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Mailadres: Philippe.urlus@sbb.be
10 commentName: katia de wasch
Topic: Pure Fotografie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0729 975 082
Bedrijf: CamerAmuze
Mailadres: info@cameramuze.be
11 commentName: Alexander Leplae
Topic: IT
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Cloudware NV
Mailadres: Alexander@cliudware.be
12 commentName: Silke Van den Broeck
Topic: ondersteunen en ontlasten van drukke ondernemers
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0806795322
Bedrijf: Get it Organised
Mailadres: silke@getitorganised.be
13 commentName: Bert Van Molle
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Olympus Mobility
Mailadres: Bert.vanmolle@olympus-mobility.com
14 commentName: Nicolas Verschuere
Topic: flexibele huuroplossingen mobiliteit
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: LUXAUTO NV
Mailadres: sales.vl@luxauto.be
15 commentName: Elvira Rog
Topic: Pelgrimstochten en digitale detox retraites
GDPR: mails ontvangen?: .
Ondernemingsnummer: BE0699867470
Bedrijf: Go Camino
Mailadres: elvira@go-camino.com
16 commentName: Dirk Dewulf
Topic: Unpaid helpt bedrijven bij het innen van onbetwiste, onbetaalde BtB facturen.
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0728452479
Bedrijf: Unpaid
Mailadres: dirk.dewulf@unpaid.be
17 commentName: Shauna-Ashley Verstichelen
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: EGHT
Mailadres: shauna-ashley.verstichelen@eght.be
18 commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve de economie
Mailadres: valerie@levedeeconomie.be
19 commentName: Van Damme Leen
Topic: Mindsetexpert - Transformerend coachen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0649841305
Bedrijf: Leen Van Damme - De Fakkel
Mailadres: straalvanbinnenuit@de-fakkel.be
20 commentName: Joke Houbraken
Topic: Personal Branding fotografie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0888474270
Bedrijf: Ans Photography
Mailadres: shoot@ans-photography.com
21 commentName: Jean-Pierre Van Cauwenberghe
Topic: Bij EQUIPA3 zorgen we voor rust bij wonen en werk
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0474576854
Bedrijf: Architectenbureau EQUIPA3 bvba
Mailadres: info@equipa3.be
22 commentName: Wesley Leyman
Topic: Begeleiding van start-ups
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: wesley.leyman@bnpparibasfortis.com
23 commentName: Philippe Vande Velde
Topic: Energie en facility Management
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0536369220
Bedrijf: Zncovan
Mailadres: Philippe@encovan.be
24 commentName: Nathalie Stroobant
Topic: Ondernemers- en portretfotografie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0830195284
Bedrijf: Nathalie Stroobant Photography
Mailadres: nathalie.stroobant@hotmail.com
25 commentName: Yannick Haemers
Topic: Act for food
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0713.771.926
Bedrijf: Carrefour Market Eeklo
Mailadres: Yannick_haemers@hotmail.com
26 commentName: Elise Van de Putte
Topic: Raad van advies / bestuur
GDPR: mails ontvangen?: elise@stellap.be
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Stella P.
Mailadres: elise@stellap.be
27 commentName: Damman Maxim
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Aqualex
Mailadres: tatiana@aqualex.be
28 commentName: Copywriter Myriam Beeckman
Topic: copywriter for everything web & SEO | ghostwriter voor de visionaire ondernemer
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0699.509.560
Bedrijf: Myriam Beeckman
Mailadres: copywriter@myriambeeckman.com
29 commentName: Kasper Vervliet
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Birdhouse Services BV
Mailadres: kasper.vervliet@gobirdhouse.com
30 commentName: Guido De Block
Topic: Vormen in veiligheid. Opleidingen arbeidsmiddelen, code 95, noodsituaties, preventie-consultancy
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0806.124.042
Bedrijf: De Nestor
Mailadres: guido.de.block@denestor.be
31 commentName: Ruben Soetens
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ReuzeSpelPlezier
Mailadres: info@reuzespelplezier.be
32 commentName: Elke Lenders
Topic: content marketing
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: be0677904888
Bedrijf: Straight Content
Mailadres: elke@straightcontent.be
33 commentName: Frederik Verhaeghe
Topic: matcht werkzoekenden met werkgevers #samenwerkt!
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: frederik.verhaeghe@gtb.be
34 commentName: kurt vanputte
Topic: LED & Daglicht - architecturale panelen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0870 460 578
Bedrijf: ILumaxX
Mailadres: kvanputte@ilumaxx.eu
35 commentName: Isabelle Verhelst
Topic: Prijszetting en Meer Ideale Klanten Aantrekken
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0421822415
Bedrijf: Expert Profitability / Verdien Meer Met Je Expertise
Mailadres: isabelle@expertprofitability.be
36 commentName: Mario Van Dorpe
Topic: studiebureau bouw: EPB, VC, asbest/sloop-inventarisatie, ventilatie en bouwkundige metingen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0845357176
Bedrijf: Egeon ingenieurs
Mailadres: mario@egeon.be
37 commentName: Machiels Stephanie
Topic: Glutenvrij Zuivelvrij traiteur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0861 362 671
Bedrijf: De Rode Ajuin
Mailadres: Info@derodeajuin.be
38 commentName: Reinhard Dhondt
Topic: Advocaten gespecialiseerd in intellectuele rechten en internationale handelsrelaties
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0719.884.906
Bedrijf: STARKS advocaten
Mailadres: reinhard@starks.be
39 commentName: Katrijn Everaerd
Topic: Ondersteun creatieve professionals in het structureren van hun proces, plannen van hun doelen of het uitdenken van een groeistrategie
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: I support creatives
Mailadres: hi@isupportcreatives.com
40 commentName: Annelies Van Vooren
Topic: startersbegeleiding
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Mailadres: annelies.vanvooren@bnpparibasfortis.com
41 commentName: Kimberly Demasure
Topic: Dé praktische onlinetoolkit voor de preventieadviseur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: INNI Group
Mailadres: kimberly.demasure@innigroup.com
42 commentName: Thomas Storme
Topic: Sfeerfotografie & Portretfotografie
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: I believe in color
Mailadres: thomas@ibelieveincolor.com
43 commentName: Seppe De Baerdemacker
Topic: Personal trainer aan huis of op je bedrijf, gericht naar ondernemers en/of hun personeel.
GDPR: mails ontvangen?: personaltraining@ca-se.be
Ondernemingsnummer: BE 0686.720.012
Bedrijf: CASE Personal Training
Mailadres: personaltraining@ca-se.be
44 commentName: Patrick en Véronique Rombaut-Sennesael
Topic: natuurlijk eten, natuurlijk leven
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0645.636.453
Bedrijf: Rombaut & Sennesael VOF
Mailadres: info@patrickenveronique.be
45 commentName: Anne-Marie Hubau
Topic: interieur projecten totaalinrichting
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: Btw: BE0695.813.959
Bedrijf: Maison Interieur
Mailadres: info@maisoninterieur.be
46 commentName: Dirk Verhoeven
Topic: Sales trainer, boosts both your sales and the happiness of your clients
GDPR: mails ontvangen?: OK
Ondernemingsnummer: BE 0479058749
Bedrijf: DSalesMentor
Mailadres: dirk.verhoeven@dsalesmentor.com
47 commentName: Peter Vermeire
Topic: Business Banking
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING Kantoor Ledeberg
Mailadres: peter.vermeire@ing.be
48 commentName: Luc Berlamont
Topic: Business Banking
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING kantoor Kortrijksesteenweg
Mailadres: luc.berlamont@ing.be
49 commentName: Jurgen Vlayen
Topic: Ik help u bij het herstellen, renoveren of verbouwen van heel wat dingen in en rond jullie gebouwen.
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: De Klussenier Jurgen Vlayen
Mailadres: Jurgen.vlayen@skynet.be
50 commentName: Daniel Dumortier
Topic: groentechef op locatie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BTW BE 0479.058.749
Bedrijf: Groesting
Mailadres: info@groesting.com
51 commentName: De schryver gino
Topic: Privé & luchthavenveroer
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0537 861 832
Bedrijf: De Schryver
Mailadres: ginocindy@hotmail.com
52 commentName: De pourck cindy
Topic: Privé & luchthavenveroer
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0537 861 832
Bedrijf: De Schryver
Mailadres: ginocindy@hotmail.com
53 commentName: els van de wiele
Topic: Consultancy cfr veiligheid, kwaliteit en normeringen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0548943388
Bedrijf: Onesta Consultancy
Mailadres: els.vandewiele@onesta.be
54 commentName: Deruyver Sébastien
Topic: Risicobeheer voor starters en KMO
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Willemot/startupverzekering
Mailadres: sebastien.deruyver@gmail.com
55 commentName: André Vande Cotte
Topic: Consultancy kwaliteitsmanagement
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0548943388
Bedrijf: Onesta Consultancy
Mailadres: andre.vandecotte@onesta.be
56 commentName: Veerle Van Caneghem
Topic: Sterke teksten voor meer omzet
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0738.331.039
Bedrijf: Veerle Van Caneghem
Mailadres: veerle.van.caneghem@telenet.be
57 commentName: Eddy Schellynck
Topic: Industrial design & Engineering
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0448.366.563
Bedrijf: Tde Technologies BV
Mailadres: eschely@tdetechnologies.be
58 commentName: Pieter Vanhoutte
Topic: Cloud ERP/PSA/EPM
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0440.966.354
Bedrijf: Oracle NetSuite
Mailadres: pvanhoutte@netsuite.com
59 commentName: Frank Van den Eynde
Topic: Op-stap naar een volgende etappe
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0847.138.612
Bedrijf: Frank Van den Eynde - Life & Business Coaching
Mailadres: frank.vandeneynde@outlook.com
60 commentName: Mireille Heindryckx
Topic: reisagente aan huis
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: THE TRAVELLER
Mailadres: mireille@thetraveller.be

Reserves List

The names below are first in line in case one of the attendees above can't make it.
Usually there are some last-minute changes in the attendees list so you have a good change to get in.

61 commentName: Anneleen Heuleu
Topic: immo
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Century 21
Mailadres: anneleen@century21vastgoed.be
62 commentName: Goedele Van Kerschaever
Topic: Mastermind sessies voor ondernemers
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0504908259
Bedrijf: The House of Mastermind
Mailadres: hello@thehouseofmastermind.com
63 commentName: Nadine De Geyter
Topic: timemanagement - focus - groei
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: NDG
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
64 commentName: Kenny Vandennoortgaete
Topic: Ik ervaar obstakels
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Prana Mental Excellence
Mailadres: kenny@prana.be
65 commentName: Kristiaan Polgar
Topic: butlerdiensten, conciërge & lifestyle management
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 665945283
Bedrijf: VIP & Butler Services Group
Mailadres: info@vipbutlerservices.be
66 commentName: Hugues Peersman
Topic: Coach positieve psychologie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0731 675 750
Bedrijf: Let's Connect Consulting
Mailadres: hugues@letsconnect.consulting
67 commentName: Carine Holsters
Topic: Coach positieve psychologie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0731 675 750
Bedrijf: Let's Connect Consulting
Mailadres: carine@letsconnect.consulting


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 commentName: Dirk De Wilde
Topic: copywriting journalistiek
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0501 771 003
Bedrijf: Elevator Stories
Mailadres: dirk@elevatorstories.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history