1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Niels Van Rijsselberghe
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: 0459.609.556
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Mailadres: niels.van.rijsselberghe@sbb.be
3 edit commentName: Piet Lietaer
Topic: Groeiplatform voor ondernemers
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum De Punt
Mailadres: piet@depunt.be
4 edit commentName: Ives Cordier
Topic: Total Document Solutions
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DigiConsult
Mailadres: ives.cordier@digiconsult.biz
5 edit commentName: Diederick Vandenbulcke
Topic: Grinta KOERIERS
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Groep INTRO vzw - Grinta KOERIERS
Mailadres: di_3k@hotmail.com
6 edit commentName: Leen ryckewaert
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Emino
Mailadres: leen.ryckewaert@emino.be
7 edit commentName: Steven Boute
Topic: Nieuw, zie wel wat er op me afkomt
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE 0704.863.663
Bedrijf: C.G. TOTEM (Work Smarter, not harder)
Mailadres: steven.boute@cgtotem.com
8 edit commentName: Andy Sergeant
Topic: We Do Entertainment
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0681524176
Bedrijf: Double Eight - We Do Entertainment
Mailadres: andy@double-eight.be
9 edit commentName: Erwin Van Waeleghem
Topic: cultuurevolutie en zelf-leiderschap in agile organisaties
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE0693966308
Bedrijf: Semco Style Institute BeLux
Mailadres: erwin@semcostyleinstitute.be
10 edit commentName: Dirk Desmet
Topic: Advieskantoor voor strategische groei
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: nee
Ondernemingsnummer: 0822369463
Bedrijf: Servicemodel
Mailadres: dirk@servicemodel.be
11 edit commentName: Stefanie Van Eeckhout
Topic: Strategische finance partner voor KMO
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: be0537.759.189
Bedrijf: Jump4more
Mailadres: stefanie@jump4more.be
12 edit commentName: Céline Vancoppenolle
Topic: Vertaaldiensten
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE 0847.454.653
Bedrijf: Tradivox
Mailadres: celine.vcoppenolle@gmail.com
13 edit commentName: Enzo Du Pré
Topic: HR
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: 0554655644
Bedrijf: vind! (Engineering Gent)
Mailadres: enzo..dupre@vindeenjob.be
14 edit commentName: Eddy Schellynck
Topic: Design and Engineering
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE 0448.366.563
Bedrijf: TDE Technologies bvba
Mailadres: eschelly@tdetechnologies.be
15 edit commentName: Isabelle Verhelst
Topic: Authentic Branding - Prijzen en Verpakken van je Expertise/Diensten
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0421822415
Bedrijf: Expert Profitability
Mailadres: isabelle@expertprofitability.be
16 edit commentName: Elvira Rog
Topic: Wandelreizen met digitale detox
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE 0699.867.470
Bedrijf: GO CAMINO
Mailadres: elvira@go-camino.com
17 edit commentName: Bert Van den Broele
Topic: sociaal projectontwikkelaar
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: nee
Ondernemingsnummer: 0699965658
Bedrijf: cvba so Het Pandschap
Mailadres: bert@pandschap.be
18 edit commentName: Charles Claeys
Topic: Advocatuur
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: 0848.264.604
Bedrijf: Monard Law
Mailadres: charles.claeys@monardlaw.be
19 edit commentName: Jan Lievens
Topic: Vertaling - copywriting - tekstrevisie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: 0664.553.928
Bedrijf: Jan Lievens
Mailadres: janlievens@live.be
20 edit commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort en laaggeschoolde jobs
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
21 edit commentName: Isabel Van den Dorpe
Topic: Meer dan cijfers en letters
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: 0475.280.303
Bedrijf: REFIBO bvba
Mailadres: isabel.vandendorpe@refibo.be
22 edit commentName: Pieter Werrebrouck
Topic: Groeiplatform voor ondernemen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: De Punt
Mailadres: pieter@depunt.be
23 edit commentName: Steven Derycke
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: OCMW Gent
Mailadres: steven.derycke@ocmw.gent
24 edit commentName: Gregory De Gols
Topic: Meer dan cijfers en letters
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: nee
Ondernemingsnummer: 0475.280.303
Bedrijf: refibo
Mailadres: gregory.degols@refibo.be
25 edit commentName: Rudy Valkenier
Topic: Hard Facilities/Building Maintenance
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE 0476.002.358
Bedrijf: Valkenier BVBA
Mailadres: rudy@rudyvalkenier.be
26 edit commentName: Bert Verslyppe
Topic: Software factory gespecialiseerd in toekomstgerichte software platform
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Panorama Path
Mailadres:
27 edit commentName: Jens-Frederik Van den Eede
Topic: Bank
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0403.200.393
Bedrijf: ING
Mailadres: jens-frederik.van-den-eede@ing.com
28 edit commentName: Cameron Constandt
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: /
Bedrijf: student kmo Artevelde
Mailadres: cameronconstandt2@gmail.com
29 edit commentName: Ayah Anabtawi
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Student kmo-management Artevelde hogeschool
Mailadres: ayahanabtawi@hotmail.com
30 edit commentName: Liesel cooreman
Topic: Netwerken
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: /
Bedrijf: Arteveldehogeschool
Mailadres: Liesel.cooreman@student.arteveldehs.be
31 edit commentName: Philippe Faes
Topic: Veranderen door te Wandelen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE 0667 586 266
Bedrijf: randori bvba
Mailadres: philippe@randori.be
32 edit commentName: Nele De Spiegeleer
Topic: Opleiding en meer
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Cevora
Mailadres: nele.despiegeleer@cevora.be
33 edit commentName: Barbara Van Haver
Topic: Netwerken
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0712 875 962
Bedrijf: Victorie Media
Mailadres: hello@victoriemedia.be
34 edit commentName: Peter Vermeire
Topic: Business Banking ING
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0695-495-938
Bedrijf: FinINGco bvba
Mailadres: peter.vermeire@ing.com
35 edit commentName: Van Speybroeck Dirk
Topic: Ondernemen zit in uw genen, ondersteunen in die van ons.
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0403200393
Bedrijf: ING Regio Gent
Mailadres: dirk.van-speybroeck@ing.com
36 edit commentName: Ingrid De Cooman
Topic: WerkPlezier - voor bedrijfsleiders, teamleiders en hun medewerkers
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE0899 121 902
Bedrijf: InspiRei
Mailadres: ingrid@inspirei.be
37 edit commentName: Laura Claes
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Student KMO Arteveldehogeschool
Mailadres: laura.claes@student.arteveldehs.be
38 edit commentName: Dorien Van der Eecken
Topic: Fotografie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: 0650970067
Bedrijf: Dorien Van der Eecken Photography
Mailadres: Info@dorienvandereecken.com
39 edit commentName: Karel De Wolf
Topic: illustratie en animatie helpen je jouw verhaal vertellen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0700.299.913
Bedrijf: Karel De Wolf (Shift Imagine)
Mailadres: karel@shiftimagine.be
40 edit commentName: Verdonck Vic
Topic: Wringt het in je huidige baan? loopbaanbegeleiding en coaching nieuwe leidinggevenden
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Bedrijf: Pivoteer
Mailadres: verdonckvic@outlook.com
41 edit commentName: Sebastien
Topic: Verzekering
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: Sebastien@startupverzekering.be
42 edit commentName: Annelies Hervent
Topic: Communicatie advies voor KMO's
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Likewise
Mailadres: annelies@likewise.be
43 edit commentName: Vivian van Bremen
Topic: Sneller meer geld verdienen voor hoogbegaafde, hoogsensitieve en ambitieuze coaches en creatieve dienstverleners
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer: 0670.782.120
Bedrijf: Krachtvrouwen
Mailadres: vivian@krachtvrouwen.be
44 edit commentName: Emma Sintobin
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Starterslabo
Mailadres: emma@starterslabo.be
45 edit commentName: Bjorn
Topic: Marketing Strategie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: 0690 631 882
Bedrijf: Bright Nation
Mailadres: bjorn@brightnation.Be





Settings Edit this page How to embed Export Show history