1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen u van sociale bijdragen als zelfstandige en loonadministratie personeel
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
Myriam Beeckman on 3/4/2020 9:41:17 AM
Hallo Kristof, ik kijk ernaar uit je te ontmoeten op deze Open Coffee!
2 commentName: Piet Lietaer
Topic: ondernemerscentrum
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DE PUNT
Mailadres: piet.lietaer@depunt.be
3 commentName: Volcker Van West
Topic: Tijd & geld besparen op uw administratie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0652893934
Bedrijf: FUROO BV
Mailadres: volcker@furoo.be
4 commentName: Michiel Van Staey
Topic: Tijd & geld besparen door uw onderneming efficiënt(er) te organiseren.
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0652893934
Bedrijf: FUROO BV
Mailadres: michiel@furoo.be
5 commentName: Katty Remory
Topic: Praktische trainingen ivm leidinggeven, verkoop, persoonlijke productiviteit & Insights workshops
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0681463305
Bedrijf: Penta Management
Mailadres: katty.remory@gmail.com
6 commentName: Wesley Leyman
Topic: Begeleiding van startende ondernemers
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis nv
Mailadres: wesley.leyman@bnpparibasfortis.com
7 commentName: Bart KNAPEN
Topic: Get paid: betaaloplossingen instore & online
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0499438908
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Mailadres: bart.knapen@bnpparibasfortis.com
8 commentName: Praet
Topic: Acquiring binnen BNPPF
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP PARIBAS FORTIS
Mailadres: laurent.praet@bnpparibasfortis.com
9 commentName: Dirk Desmet
Topic: Strategisch bedrijfsmanagement
GDPR: mails ontvangen?: nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Servicemodel
Mailadres: dirk@servicemodel.be
10 commentName: Magali De Canniere
Topic: vertalingen FR > NL, eindredactie, tekstcorrectie, notuleren
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0536.686.647
Bedrijf: Tradistiek
Mailadres: magali@tradistiek.be
11 commentName: Johan Devroe
Topic: Personal Banking
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING
Mailadres: johan.devroe@ing.com
12 commentName: Femke Swinnen
Topic: Loonadministratie, loonkost & digitalisering in HR
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0470.305.488
Bedrijf: Besox
Mailadres: Femke.swinnen@besox.be
13 commentName: Lisa Pynaert
Topic: Hotel, Events, Seminaries & Brasserie
GDPR: mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer: BE0472 482 644
Bedrijf: Auberge du Pêcheur
Mailadres: lp@auberge-du-pecheur.be
14 commentName: Guido De Block
Topic: Preventie & Vormen in veiligheid
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0806124042
Bedrijf: De Nestor
Mailadres: guido.de.block@denestor.be
15 commentName: Eddy Schellynck
Topic: Industrial Design & Engineering
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0448366563
Bedrijf: TDE Technologies BV
Mailadres: eschelly@tdetechnologies.be
16 commentName: Copywriter Myriam Beeckman
Topic: copywriter for everything web & SEO | ghostwriter voor de visionaire ondernemer
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0699.509.560
Bedrijf: Myriam Beeckman
Mailadres: copywriter@myriambeeckman.com
17 commentName: Lenie Verhelst
Topic: Moeiteloze nieuwsbrieven
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0739494445
Bedrijf: Lenie Verhelst
Mailadres: lenie@lenieverhelst.be
18 commentName: Bert Van Molle
Topic: Duurzame mobiliteit - Mobility as a service
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0638809930
Bedrijf: Olympus Mobility
Mailadres: bert.vanmolle@olympus-mobility.com
19 commentName: Jo Volckaert
Topic: Design your life. Now. EHBNetwerken voor introverte HSP ondernemers. Haal de ridder in je naar boven!
GDPR: mails ontvangen?: ?
Ondernemingsnummer: BE0647896058
Bedrijf: Jo Volckaert Consultancy
Mailadres: excalibureventsgroup@gmail.com
20 commentName: Veerle Van Caneghem
Topic: Sterke teksten voor meer omzet
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0738.331.039
Bedrijf: Veerle Van Caneghem
Mailadres: veerle.van.caneghem@telenet.be
21 commentName: Mike Portaels
Topic: Wij bouwen bruggen tussen MarCom & IT voor een nog betere customer Journey!
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: At the Crossroad
Mailadres: mike@atthecrossroad.be
22 commentName: Lieven Ott
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: SBB Accountants
Mailadres: lieven.ott@sbb.be
23 commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor Zelfstandigen & KMO's
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
24 commentName: Jean-Pierre Van Cauwenberghe
Topic: Bij Equipa3 zorgen we voor rust bij wonen en werk
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0474576854
Bedrijf: Architectenbureau Equipa3
Mailadres: info@equipa3.be
25 commentName: Pieter Werrebrouck
Topic: De Punt, groeiplatform voor ondernemen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres:
26 commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve de economie
Mailadres: valerie@levedeeconomie.be
27 commentName: Sibron
Topic: Starter
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: TTFS
Mailadres: Sibron@ttfs.be
28 commentName: Isabelle Verhelst
Topic: Verdien Meer Met Je Expertise; Creëer Je Eigen High Ticket Programma
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0421822415
Bedrijf: Expert Profitability
Mailadres: isabelle@expertprofitability.be
29 commentName: Damman Maxim
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Aqualex
Mailadres: tatiana@aqualex.be
30 commentName: Wesley Samyn
Topic: Talent outsourcing, uitlenen van Stielmannen in bouw en industrie
GDPR: mails ontvangen?: Neen
Ondernemingsnummer: BE0689669307
Bedrijf: Stielmann BVBA
Mailadres: wesley@stielmann.be
31 commentName: Frank Van den Eynde
Topic: Op-stap naar een volgende etappe
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 847.138.612
Bedrijf: Frank Van den Eynde - Life & Business Coaching
Mailadres: frank.vandeneynde@outlook.com
32 commentName: Sonia Beurms
Topic: Bouwexpert, Bouwproblemen oplossen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0629.993.422
Bedrijf: BS Bouw Service
Mailadres: bs-bouwservice@telenet.be
33 commentName: Lidewei Beel
Topic: Coaching en loopbaanbegeleiding
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0831370172
Bedrijf: Li Coaching
Mailadres: info@licoaching.be
34 commentName: David Verberckt
Topic: verzekeringsmakelaar ondernemingen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Qui-vive verzekeringen
Mailadres: david@quivive.be
35 commentName: Machiels Stef
Topic: De Rode Ajuin de oplossing voor al je catering problemen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0861.362.671
Bedrijf: De Rode Ajuin
Mailadres: info@derodeajuin
36 commentName: Jeroen Neirinckx
Topic: Open Bedrijvendag
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: VOKA Open Bedrijvendag
Mailadres: jeroen@openbedrijvendag.be
37 commentName: Ann Van den Bunder
Topic: Open Bedrijvendag
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: VOKA Open Bedrijvendag
Mailadres: ann@openbedrijvendag.be
38 commentName: Karen
Topic: Scale-up uit Aalst, gespecialiseerd in de ontwikkeling van dynamische websites, complexe web applicaties & native apps
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0717607681
Bedrijf: Codifly
Mailadres: karen@codifly.be
39 commentName: Ilse Griebeling
Topic: Interieur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0649.965.326
Bedrijf: Internolux bv
Mailadres: info@internolux.be
40 commentName: stefaan haudenhuyse
Topic: Online marketing, Contentmakers & Social media advertising -
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: HAUS designstudio - contentmakers
Mailadres: contact@hausdesignstudio.be
41 commentName: Nicolas Maes
Topic: Intellectuele Eigendom
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0446.258.101
Bedrijf: Novagraaf Belgium NV
Mailadres: n.maes@novagraaf.com
42 commentName: Wulteputte Boudewijn
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0477-623-644
Bedrijf: Wulteputte Boudewijn bv
Mailadres: boudewijn@wulteputtebv.be
43 commentName: Antje Bracke
Topic: Positief personeelsbeleid voor betrokken medewerkers en geïnspireerde leiders
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Antje Bracke
Mailadres: antje.bracke@gmail.com
44 commentName: Fem Vandermeulen
Topic: Ik geef een boost aan de productiviteit van ondernemers door structuur aan te brengen in werkprocessen & persoonlijke organisatie.
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0742.717.914
Bedrijf: Studio Structuur
Mailadres: studiostructuur@gmail.com
45 commentName: Vic Verdonck
Topic: Jouw werknemers, dat zijn jouw zaken
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Bedrijf: Beyoe
Mailadres: Verdonckvic@outlook.com
46 commentName: Ines Maroye
Topic: Aantrekkelijke bedrijfscommunicatie: Verruimende concepten, designs en content
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0687 462 358
Bedrijf: Graviteit
Mailadres: ines@graviteit.be
47 commentName: Febe De Boever
Topic: Aantrekkelijke bedrijfscommunicatie: Verruimende concepten, designs en content
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE 0687 462 358
Bedrijf: Graviteit
Mailadres: febe@graviteit.be
48 commentName: Natalia Katuntseva
Topic: Crazy about cyber security!
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Netcure
Mailadres: natalia.katuntseva@netcure.be
49 commentName: Leen De Witte
Topic: Emotioneel Mindset Coach
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0479 058 749
Bedrijf:
Mailadres: admin@leendewitte.com
50 commentName: Nancy Acke
Topic: Uw freelance rechterhand voor administratie en zoveel meer
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0808 980 889
Bedrijf: CERT bvba
Mailadres: info@certbvba.be
51 commentName: Gunther Clauwaert
Topic: Bent u een ondernemer die met verschillende systemen werkt, maar graag meer efficiëntie wil inbouwen naar één transparant systeem?
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0686704768
Bedrijf: Eezee / BeOpen-IT
Mailadres: gunther@beopen.be
52 commentName: Carine Dewulf
Topic: Coaching en Training voor meer (werk)geluk
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0666697133
Bedrijf: AndersVerder
Mailadres: carine@andersverder.be
53 commentName: Kasper Vervliet
Topic: marketing en funding voor starters
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 27842369
Bedrijf: Birdhouse Services BV
Mailadres: kasper.vervliet@gobirdhouse.com
54 commentName: Thomas Storme
Topic: Foto & video
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: I Believe in Color
Mailadres: thomas@ibelieveincolor.com
55 commentName: Van Speybroeck Dirk
Topic: Ondernemen zit in uw genen? U hierbij ondersteunen is mijn passie.
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0403200393
Bedrijf: ING
Mailadres: dirk.van-speybroeck@ing.com
56 commentName: Ingrid De Cooman
Topic: Meer energie en werkplezier vanuit een authentieke professionele identiteit. En door een menselijke samenwerking in een team. Vind je handleiding als medewerker, teamleider en team. Ik begeleid je op je R.E.I.S.
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0899121902
Bedrijf: InspiRei
Mailadres: ingrid@inspirei.be
57 commentName: Goedele Van Kerschaever
Topic: Mastermind sessies voor ondernemers & training om zelf je Mastermind op te zetten
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0504908259
Bedrijf: The House of Mastermind
Mailadres: hello@thehouseofmastermind.com
58 commentName: David Claeys
Topic: Losse biologische thee
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0806028032
Bedrijf: EEva Thee
Mailadres: hello@eeva.be
59 commentName: De Schryver Gino
Topic: Privé en luchthavenvervoer
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0537 861 831
Bedrijf: De Schryver
Mailadres: ginocindy@hotmail.com
60 commentName: De Pourck Cindy
Topic: Privé en luchthavenvervoer
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0537 861 831
Bedrijf: De Schryver
Mailadres: ginocindy@hotmail.com
61 commentName: Silke Van den Broeck
Topic: ondersteunen en ontlasten van drukke ondernemers door administratieve taken over te nemen en er te zijn als klankbord voor jou ;)
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0806795322
Bedrijf: Get it Organised
Mailadres: silke@getitorganised.be
62 commentName: Louis Grulois
Topic: Ad hoc financieel management
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Smartfigures
Mailadres: Louis@smartfigures.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history