1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Bedrijf + Activiteit: ACERTA + sociaal secretariaat
Tel / Mailadres: 0486510684 / kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Boas Smagghe
Topic: web
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Sumocoders
Tel / Mailadres: 0468338766
3 edit commentName: Kira Michiels
Topic: Interieurarchitect
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ok
Bedrijf + Activiteit: Interieurarchitect
Tel / Mailadres: info@kiramichiels.be
4 edit commentName: Bjorn De Vriese
Topic: duurzame bedrijfsmobiliteit
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Bedrijf + Activiteit: Stad Gent (Mobiliteitsbedrijf)
Tel / Mailadres: bjorn.devriese@stad.gent
5 edit commentName: Daan
Topic: SEO
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Authority - digitale marketing
Tel / Mailadres: daan.deruyter@authority.biz
6 edit commentName: Wesley Leyman
Topic: Begeleiding van startende ondernemers
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: BNP Paribas Fortis - begeleiding van starters
Tel / Mailadres: 0471207982 - wesley.leyman@bnpparibasfortis.com
7 edit commentName: Annelies Van Vooren
Topic: Startersbegeleiding
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: BNP Paribas Fortis
Tel / Mailadres: 09/3768245 - annelies.vanvooren@bnpparibasfortis.com
8 edit commentName: Hilde Vanwildemeersch
Topic: natuurlijk bouwen
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Woonder cvba
Tel / Mailadres: info@woonderbouw.be
9 edit commentName: Yasmin Dewilde
Topic: Persoonlijke Ontwikkeling
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Nee
Bedrijf + Activiteit: WeAreLions - Coaching, Training en Reizen
Tel / Mailadres: 0497341092
10 edit commentName: Eddy Schellynck
Topic: Design and Engineering
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: mails ontvangen? Ja/Nee ja
Bedrijf + Activiteit: TDE Technologies bvba Studiebureau
Tel / Mailadres: 0477 74 21 55 / eschelly@tdetechnologies.be
11 edit commentName: Liesbeth Marckx
Topic: Ondernermerschap
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Coördinator Starterslabo Oost-Vlaanderen
Tel / Mailadres:
12 edit commentName: Lien Vanreusel
Topic: copywriting
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: nee
Bedrijf + Activiteit: Kip Copy
Tel / Mailadres: info@kipcopy.be
13 edit commentName: Piet Lietaer
Topic: diensten voor ondernemers
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Bedrijvencentrum De Punt
Tel / Mailadres: piet@depunt.be
14 edit commentName: Vic Verdonck
Topic: coaching nieuwe leidinggevenden
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: pivoteer.be - coach
Tel / Mailadres: verdonckvic@outlook.com
15 edit commentName: Pieter Werrebrouck
Topic: Ruimte... en zo veel meer!
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Bedrijf + Activiteit: Bedrijfsadviseur De Punt
Tel / Mailadres: pieter@depunt.be
16 edit commentName: Nele De Spiegeleer
Topic: Opleidingen
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Opleidingscentrum
Tel / Mailadres: nele.despiegeleer@cevora.be
17 edit commentName: Johan Devroe
Topic: Personal Banking
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Bedrijf + Activiteit: ING
Tel / Mailadres: johan.devroe@ing.be
18 edit commentName: Caroline Van Keymeulen
Topic: Event Staffing & Coaching
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ok
Bedrijf + Activiteit: Agence C
Tel / Mailadres: caroline@agence-c.be
19 edit commentName: Laure Coppens
Topic: Begeleiding van startende ondernemers (in opleiding)
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: BNP Paribas Fortis - beleiding van starters (in opleiding)
Tel / Mailadres: laure.coppens@bnpparibasfortis.com
20 edit commentName: Lies Tielemans
Topic: copywriting / taaladvies
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ok
Bedrijf + Activiteit: De tekstbewerker : copywriting
Tel / Mailadres: lies@detekstbewerker.be
21 edit commentName: Robbe Van Petegem
Topic: Heeft u een tijdelijke talentnood? Co-Vibes levert een kwaliteitsvolle en creatieve oplossing
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Co-Vibes
Tel / Mailadres: robbe@co-vibes.com
22 edit commentName: Bram Over
Topic: Heeft u een tijdelijke talentnood? Co-Vibes levert een kwaliteitsvolle en creatieve oplossing
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: Co-Vibes
Tel / Mailadres: bram@co-vibes.com
23 edit commentName: Tim Verleyen
Topic: Laat ons telefonie terug sexy maken!
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: Maf BVBA
Tel / Mailadres: tim@maf.team
24 edit commentName: Jeroen Bal
Topic: Maffe telefonie voor uw bedrijf
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Maf BVBA - Telecommunicatie
Tel / Mailadres: jeroen@maf.team
25 edit commentName: Ott Lieven
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: SBB Accountants & Adviseurs
Tel / Mailadres: lieven.ott@sbb.be
26 edit commentName: Bert Verslyppe
Topic: Zakelijke webapplicaties met een enterprise back end
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Neen
Bedrijf + Activiteit: Panorama Path BVBA
Tel / Mailadres: bert@panoramapath.be
27 edit commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: Cloudware NV - Proffesionele IT partner voor KMO's en zelfsandigen
Tel / Mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
28 edit commentName: jo bosschem
Topic: verzekeringen voor Delighted clients
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Qui-Vive
Tel / Mailadres: 0472 88 41 40 jo@quivive.be
29 edit commentName: Katia De Wasch
Topic: Fotograaf
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Pure fotografie (portret, reportage)
Tel / Mailadres: info@cameramuze.be
30 edit commentName: Sofie Beunen
Topic: begeleide microkredieten
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: nee
Bedrijf + Activiteit: microStart : begeleiding en microkredieten
Tel / Mailadres: sofie.beunen@microstart.be
31 edit commentName: Elke Lenders
Topic: Content Marketing
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Nee
Bedrijf + Activiteit: Straight Content - Consultancy Digital Marketing
Tel / Mailadres: 0472232435
32 edit commentName: Matthias Browaeys
Topic: Financiering voor ondernemers
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: WinWinner - Financiering voor ondernemers
Tel / Mailadres: matthias@winwinner.be
33 edit commentName: Ines Maroye
Topic: Strategische, visuele en tekstuele ondersteuning voor jouw bedrijf
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: Graviteit - Aantrekkelijke communicatie
Tel / Mailadres: 0477 79 41 77 / ines@graviteit.be
34 edit commentName: Maxim Tylleman
Topic: Uzelf en uw onderneming optimaal beschermen in de toekomst
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: Concordia Risk Management & Benefits
Tel / Mailadres: 0499757678 / mtylleman@concordia.be
35 edit commentName: Elmehdi Lagrit
Topic: Begeleide microkredieten
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: microStart: begeleiding en microkredieten
Tel / Mailadres: elmehdi.lagrit@microstart.be
36 edit commentName: Nicolas Verschuere
Topic: mobiliteit op korte en lange termijn
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: LUXAUTO NV
Tel / Mailadres: 0499/759078 sales.vl@luxauto.be
37 edit commentName: Dirk Desmet
Topic: Strategisch bedrijfsmanagement
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: Advieskantoor
Tel / Mailadres: dirk@servicemodel.be
38 edit commentName: Peter Degheldere
Topic: Producten en diensten, door en voor de jongeren van vzw aPart
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Social Trade - vzw aPart
Tel / Mailadres: peter@socialtrade.be
39 edit commentName: Jan Coupé
Topic: Kritisch klankbord
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: Advieskantoor
Tel / Mailadres: jce@outlook.be
40 edit commentName: Dirk Verhaeghe
Topic: Matchmaker
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Neuvoa Management BVBA
Tel / Mailadres: drkvrh@gmail.com
41 edit commentName: Steff Lievens
Topic: try-out
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Mozart Restaurants / Hit service Heating solutions
Tel / Mailadres: Steff.lievens@gmail.com
42 edit commentName: Ivo Vanhove
Topic: Productontwikkeling
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Xx
Bedrijf + Activiteit: Turn The Keu Projects
Tel / Mailadres: Vanhoveivo@yahoo.com
43 edit commentName: Van den Berghe
Topic: Cloud Telephony
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: kvandenberghe@mixvoip.com
Bedrijf + Activiteit: Cloud Telephony
Tel / Mailadres: 023424276
44 edit commentName: Karel De Wolf
Topic: Iets te vertellen? Maak het visueel!
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Shift Imagine - Kunst, illustratie en animatie
Tel / Mailadres: karel@shiftilmagine.com
45 edit commentName: Andy Sergeant
Topic: We do entertainment
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: nee
Bedrijf + Activiteit: Double Eight
Tel / Mailadres: andy@double-eight.be
46 edit commentName: ben
Topic: data beveiliging en privacy
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Bedrijf + Activiteit:
Tel / Mailadres: verhasselt.ben@gmail.com
47 edit commentName: Van Speybroeck Dirk
Topic: Ondernemen zit in uw genen, ondersteunen in die van ons.
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: JA
Bedrijf + Activiteit: ING
Tel / Mailadres: 0495 912 252 dirk.van-speybroeck@ing.com
48 edit commentName: Jo Volckaert
Topic: The law of attraction is my playground, networking my expertise.
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Nee
Bedrijf + Activiteit: Vertrouwenspersoon, professionele netwerker & matchmaker
Tel / Mailadres: +32 486 057 227
49 edit commentName: Ruben Soetens
Topic: verkoop, verhuur, workshop betreffende bord en kaartspellen
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: ReuzeSpelPlezier: Spellenwinkel - Speelcafé
Tel / Mailadres: info@reuzespelplezier.be
50 edit commentName: Charlotte Vermeersch
Topic: Graphic Design
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: nee
Bedrijf + Activiteit: Studio Sjalot
Tel / Mailadres: charlotte@studiosjalot.com
51 edit commentName: Jenny Bjorklof
Topic: Events, LinkedIn marketing
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: Ja
Bedrijf + Activiteit: Evenementen voor ondernemers, social media voor evenementen, LinkedIn trainings...
Tel / Mailadres: jenny@eventjenny.com
52 edit commentName: Stephanie Beckers
Topic: Retail marketing & sales consultant
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Just SBE Consulting
Tel / Mailadres: 0472996123 beckersstephanie@hotmail.com
53 edit commentName: Danny Vermeulen
Topic: Customer Experience
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: StrinnLab - markt-, trend- & toekomstonderzoek
Tel / Mailadres: danny@strinnlab.be
54 edit commentName: Erwin Van Waeleghem
Topic: participative management
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Semco Style Institiute BeLux - management opleidingen en consultancy omtrent cultuurevolutie
Tel / Mailadres: 0495684972/erwin@semcostyleinstitute.be
55 edit commentName: Pieter-Jan Van de Velde
Topic: risicokapitaal voor sociale ondernemingen
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: no
Bedrijf + Activiteit: Trividend
Tel / Mailadres: pieter-jan@trividend.be
56 edit commentName: Ksenija Van de Voorde
Topic: Bewegingscoach
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Intelligent Motion
Tel / Mailadres: ksenija@intelligentmotion.be / 0491/24.37.04
57 edit commentName: Stefanie Van Eeckhout
Topic: De finance partner voor uw KMO
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Jump4more
Tel / Mailadres: stefanie@jump4more.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 edit commentName: Annabel Bruneel
Topic: Meer zichtbaarheid voor de bezielde ondernemer
GDPR: mails ontvangen?Ja/Nee: ja
Bedrijf + Activiteit: Grafisch Buro
Tel / Mailadres: 0479420677 / info@annabelgraphics.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history