1 Name: Jef Franck
E-mail: jef.franck@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
2 Name: Elfie Aerts
E-mail: elfie@kempenklok.be
Bedrijf: Kempenklok nv
3 Name: Tine Schepers
E-mail: tine.schepers@kempenklok.be
Bedrijf: Kempenklok nv
4 Name: Carine Proost
E-mail: caproo@telenet.be
Bedrijf: CAPROO
5 Name: Gunter Gys
E-mail: gunter@gunterg.be
Bedrijf: Akhona
6 Name: Michella Princen
E-mail: michella@onzea.be
Bedrijf: ONZEA
7 Name: Sara Maeyninckx
E-mail: sara@xenadvies.be
Bedrijf: Xenadvies Heldere bouwstudies en -metingen
8 Name: Veerle Geenen
E-mail: veerle.geenen@groups.be
Bedrijf: Group S sociaal secretariaat
9 Name: Maarten Vermeiren
E-mail: maarten.vermeiren@kbc.be
Bedrijf: KBC
10 Name: Bart Lauwers
E-mail: bart.lauwers@kbc.be
Bedrijf: KBC
11 Name: Van Bergen Patrick
E-mail: patrick.vanbergen@kbc.be
Bedrijf: KBC
12 Name: Sonja Van Remoortere
E-mail: sonja@startersnet.be
Bedrijf: Startersnet
13 Name: leo van herck
E-mail: LVHAG@SKYNET;BE
Bedrijf: LEVHEL
14 Name: Lars Lefeber
E-mail: herentals@hypotheekwinkel.be
Bedrijf: hypotheek.winkel
15 Name: Patrick Luyckx
E-mail: patrick.luyckx@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs Hoogstraten
16 Name: Lotte van Dongen
E-mail: lotte.van.dongen@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs Hoogstraten
17 Name: Jelle Van Gastel
E-mail: jelle.van.gastel@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs Hoogstraten
18 Name: Rob Vermeylen
E-mail: de.cirkel@de-cirkel.net
Bedrijf: De Enter vzw
19 Name: Marleen Pauwels
E-mail: marleen.pauwels@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs Brecht
20 Name: Peter Van Dijck
E-mail: info@medianoord.be
Bedrijf: Media Noord Raamfolies Hoogstraten
21 Name: Jan Sysmans
E-mail: jan.sysmans1@telenet.be
Bedrijf:
22 Name: Bart Van Damme
E-mail: bart.van.damme@modul-system.be
Bedrijf: Modul-system
23 Name: Luk Janssens
E-mail: lj@obvious-advocaten.be
Bedrijf: Obvious Advocaten


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: Jef Franck
E-mail: jef.franck@sbb.be
Bedrijf:
2 Name: Hilde Adriaensen
E-mail: hilde.adriaensen@acerta.be
Bedrijf: Acerta
3 Name: Bruno Van De Poel
E-mail: bruno@abeka.be
Bedrijf: Abeka
4 Name: Marc Der Kinderen
E-mail: marc.derkinderen@vorsselmans.be
Bedrijf: Vorsselmans NV
5 Name: Luk Janssens
E-mail: lj@obvious-advocaten.be
Bedrijf: Obvious Advocaten
6 Name: Bart Van de Cloot
E-mail: bart@beeld-taal.be
Bedrijf: beeld-taal.be
7 Name: Namurois Tom
E-mail: tom.namurois@actief.be
Bedrijf: Actief Interim Westmalle
8 Name: Patrick Van Overloop
E-mail: patrick.vanoverloop@kbc.be
Bedrijf: KBC
9 Name: Peter Adriaensen
E-mail: peter.adriaensen@kbc.be
Bedrijf: KBC
10 Name: Lippens Roger
E-mail: info@roli-construct.be
Bedrijf: Roli-Construct
11 Name: Patrick Vermeiren
E-mail: patrick.vermeiren@comfortfinance.be
Bedrijf: Comfort Finance
12 Name: Jelle Van Gastel
E-mail: jelle.van.gastel@sbb.be
Bedrijf: SBB
13 Name: Kathleen Lauwers
E-mail: kathleen.lauwers@sbb.be
Bedrijf: SBB
14 Name: Koen Renders
E-mail: koen.renders@maes-nv.be
Bedrijf: Maes NV
15 Name: Meeus Dirk
E-mail: diederik.meeus@telenet.be
Bedrijf: Meeus Coffee
16 Name: LEO VAN HERCK
E-mail: LVHAG@SKYNET.BE
Bedrijf: LEVHEL
17 Name: LYDIE VAN HERCK
E-mail: LYDIEVH@SKYNET.BE
Bedrijf: LEVHEL
18 Name: Rob Vermeylen
E-mail: de.cirkel@de-cirkel.net
Bedrijf: De Enter vzw - Kringwinkel De Cirkel
19 Name: Alain De Laet
E-mail: adl@litem.be
Bedrijf: Litem advocatenkantoor
20 Name: Tineke Van Hemeldonck
E-mail: info@tinekevanhemeldonck.com
Bedrijf: Tineke Van Hemeldonck - Illustratrice & grafisch Ontwerpster
21 Name: Luk Vorsselmans
E-mail: luk@lv-architecten.be
Bedrijf: LV-architecten bvba
22 Name: Pauwels Marleen
E-mail: marleen.pauwels@sbb.be
Bedrijf: SBB Brecht
23 Name: balemans chris
E-mail: chris.balemans@sbb.be
Bedrijf: sbb accountants en adviseurs
24 Name: Annick Kenis
E-mail: annick.kenis@belfius.be
Bedrijf: Belfius
25 Name: Jiri Weyts
E-mail: jiri@primaprint.be
Bedrijf: Prima-Print
26 Name: Dorien Delcroix
E-mail: boetieklilly.dorien@hotmail.com
Bedrijf: Boetiek Lilly
27 Name: Stef Allegaert
E-mail: stefallegaert@telperion.be
Bedrijf: Telperion
28 Name: Dirk Lahuis
E-mail: dirk@immopoint.be
Bedrijf: Immo Point Lahuis
29 Name: Martens Peter
E-mail: Peter.Martens@martensverzekeringen.be
Bedrijf: Martens verzekeringen BVBA
30 Name: Filip Francken
E-mail: filip.francken@sbb.be
Bedrijf: SBB
31 Name: Stig Vermeiren
E-mail: info@stigo.be
Bedrijf: Stigo - Digital Agency
32 Name: sandy de gruyter
E-mail: sandy.degruyter@mandat.belfius.be
Bedrijf: belfius kempen noord
33 Name: hilde Van Tigchelt
E-mail: hilde.vantigchelt@mandat.belfius.be
Bedrijf: belfius kempen noord
34 Name: Jules Dean
E-mail: info@startersnet.be
Bedrijf: Startersnet
35 Name: Vorsselmans Wim
E-mail: wim@vorma.be
Bedrijf: Vorgo bvba Grotstraat 86 2990 Wuustwezel
36 Name: Wim Ruts
E-mail: wim.ruts@verz.kbc.be
Bedrijf: KBC Verzekeringen Ruts BVBA
37 Name: Van de Cloot Jelle
E-mail: jelle@vdc.mercedes-benz.be
Bedrijf: Auto & Truck Service VDC
38 Name: Ingrid Op 't Eijnde
E-mail: ingrid@optiva.be
Bedrijf: Optiva Vastgoed
39 Name: Sara Maeyninckx
E-mail: sara@xenadvies.be
Bedrijf: Xenadvies bvba
40 Name: Gerda Mertens
E-mail: gerda@assiver.be
Bedrijf: ASSIVER
41 Name: Rudy Grieten
E-mail: rudy.grieten@proximus.com
Bedrijf: Proximus Kapellen BNI Polygoon
42 Name: Voeten Bart
E-mail: karmozijn@skynet.be
Bedrijf: Wijnen Karmozijn
43 Name: Cindy Konings
E-mail: cindy@vandelocht.be
Bedrijf: Van de Locht bvba
44 Name: Kris Van Looveren
E-mail: kris.vanlooveren@wuustwezel.be
Bedrijf: Gemeentebestuur Wuustwezel
45 Name: sus vissers
E-mail: sus.vissers@wuustwezel.be
Bedrijf: gemeentebestuur Wuustwezel
46 Name: Beyers Willy
E-mail: personeelsadministratie@de-cirkel.net
Bedrijf: De Enter vzw - Kringwinkel De Cirkel
47 Name: Ludo Crikemans
E-mail: ludo.crikemans@deploeg;be
Bedrijf: vzw de ploeg
48 Name: greet patho
E-mail: greet.selab@gmail.com
Bedrijf: selab
49 Name: Sara De Corte
E-mail: sara.de.corte@deploeg.be
Bedrijf: De Ploeg Vzw
50 Name: Cin Vermeeren
E-mail: info@snoepwinkeltje.be
Bedrijf: 't snoepwinkeltje
51 Name: Luc Devriese
E-mail: info@action4energy.eu
Bedrijf: Action 4 energy
52 Name: Thijs Van der Schraelen
E-mail: thijs@guide-it.be
Bedrijf: Guide-IT,
53 Name: Hanne Joosen
E-mail: hanne@hannejoosenfotografie.be
Bedrijf: Hanne Joosen Fotografie
54 Name: Edward Verdugt
E-mail: e.verdugt@adcorporate.com
Bedrijf: Adcorporate
55 Name: Bart Van Damme
E-mail: bart.van.damme@modul-system.be
Bedrijf: Modul-system
56 Name: Namurois Tom
E-mail: tom.namurois@actief.be
Bedrijf: Actief Interim Westmalle
57 Name: Sonja Van Remoortere
E-mail: sonja@startersnet.be
Bedrijf: Startersnet
58 Name: Ann Van Dijck
E-mail: ann.vandijck@be.accent.jobs
Bedrijf: Accent Jobs
59 Name: Evelien Van Ostaeijen
E-mail: evelien.vanostaeijen@be.accent.jobs
Bedrijf: Accent Jobs
60 Name: Ludo Crikemans
E-mail: ludo.crikemans@emino.be
Bedrijf: Emino
61 Name: Kelly Verstricht
E-mail: kelly.verstricht@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank & Verzekeringen
62 Name: Koen Grooten
E-mail: koen.grooten@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank & Verzekeringen
63 Name: gerda Mertens
E-mail: gerda@assiver.be
Bedrijf: Assiver
64 Name: Barbara Léonard
E-mail: barbara.leonard@selab@be
Bedrijf: Selab
65 Name: Jef Franck
E-mail: jef.franck@sbb.be
Bedrijf: SBB accountants en adviseurs
66 Name: Jules Dean
E-mail: info@startersnet.be
Bedrijf: Startersnet
67 Name: Leen Braspenning
E-mail: info@lbit.be
Bedrijf: LBit
68 Name: Edith Gijsbregts
E-mail: info@edithgijsbregts.be
Bedrijf: Vitality & Life Coaching
69 Name: Martine Baetens
E-mail: martine.baetens@odot.be
Bedrijf: Odot
70 Name: Inge Hollanders
E-mail: ingeh@i-diverso.be
Bedrijf: I-Diverso
71 Name: Rob Vermeylen
E-mail: de.cirkel@de-cirkel.net
Bedrijf: De Enter vzw
72 Name: Luk JANSSENS
E-mail: lj@obvious-advocaten.be
Bedrijf: Obvious Advocaten
73 Name: Werner Loots
E-mail: werner.loots@mediahuis.be
Bedrijf: Made in Kempen
74 Name: jef franck
E-mail: jef.franck@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
75 Name: Anna Laura Peeters
E-mail: turnhout@hypotheekwinkel.be
Bedrijf: hypotheekwinkel
76 Name: Jessy Van Dijck
E-mail: brecht@hypotheekwinkel.be
Bedrijf: hypotheekwinkel
77 Name: Hanne Joosen
E-mail: hanne@hannejoosenfotografie.be
Bedrijf: Hanne Joosen Fotografie
78 Name: Bart Van de Cloot
E-mail: bart.van.de.cloot@quadus.be
Bedrijf: Quadus
79 Name: Patrick Luyckx
E-mail: patrick.luyckx@sbb.be
Bedrijf: Sbb Accountants & Adviseurs
80 Name: Tom De Bruyne
E-mail: info@optiektomdebruyne.be
Bedrijf: Optiek Contactlenzen Tom De Bruyne
81 Name: Sonja Van Remoortere
E-mail: sonja@startersnet.be
Bedrijf: Startersnet
82 Name: Hilde Adriaensen
E-mail: hilde.adriaensen@acerta.be
Bedrijf: Acerta
83 Name: Steffie Janssens
E-mail: info@assistenza.be
Bedrijf: Assistenza - loonadministratie en personeelszaken
84 Name: Leo Van Herck
E-mail: LVHAG@SKYNET.BE
Bedrijf: LEVHEL
85 Name: Lydie Van Herck
E-mail: lydievh@skynet.be
Bedrijf: LEVHEL
86 Name: Hechtermans Jeroen
E-mail: Jeroen@drevo.be
Bedrijf: Drevo
87 Name: Erik de Bie
E-mail: erik.de.bie@sbb.be
Bedrijf: Sbb Accountants & Adviseurs Hoogstraten
88 Name: Sofie Fens
E-mail: sofie.fens@sbb.be
Bedrijf: Sbb Accountants & Adviseurs Hoogstraten
89 Name: Mertens Joris
E-mail: info@mertens-schilderwerken.be
Bedrijf: Mertens Interieur Hoogstraten
90 Name: Tom Namurois
E-mail: tom.namurois@actief.be
Bedrijf: Actief Interim Westmalle
91 Name: Jules Dean
E-mail: info@startersnet.be
Bedrijf: Startersnet
92 Name: Geurts Willy
E-mail: willy.geurts@rentokil-initial.com
Bedrijf: Rentokil Hygiëne
93 Name: Stef De Meyer
E-mail: stef.demeyer@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank Hoogstraten
94 Name: ilse Van Noppen
E-mail: vannoppen.law@skynet.be
Bedrijf: van noppen advocaten
95 Name: Anke Maes
E-mail: ankem@i-diverso.be
Bedrijf: I-Diverso
96 Name: Henk Wathion
E-mail: Henk.wathion@creditsafe.be
Bedrijf: Creditsafe Belgium nv
97 Name: Nathalie Van Gompel
E-mail: nathalie.van.gompel@sbb.be
Bedrijf: SBB
98 Name: Jef Franck
E-mail: jef.franck@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
99 Name: Patrick Luyckx
E-mail: Patrick.Luyckx@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
100 Name: Hilde Adriaensen
E-mail: hilde.adriaensen@acerta.be
Bedrijf: Acerta
101 Name: Anke Maes
E-mail: ankem@i-diverso.be
Bedrijf: I-Diverso - Werkplekarchitecten
102 Name: Rob Vermeylen
E-mail: de.cirkel@de-cirkel.net
Bedrijf: De Enter
103 Name: Leo Van Herck en Lydie
E-mail: LVHAG@SKYNET.BE
Bedrijf: LEVHEL
104 Name: Luk Janssens
E-mail: lj@obvious-advocaten.be
Bedrijf: Obvious Advocaten
105 Name: Willy Geurts
E-mail: willy.geurts@rentokil-initial.com
Bedrijf: Rentokil Hygiëne
106 Name: Guy Ruts
E-mail: guy@immonoord.be
Bedrijf: ERA Immo Noord
107 Name: Guy Van Alsenoy
E-mail: gva@immonoord.be
Bedrijf: ERA Immo Noord
108 Name: Jules Dean
E-mail: info@startersnet.be
Bedrijf: Startersnet
109 Name: Marc Der Kinderen
E-mail: marc.derkinderen@vorsselmans.be
Bedrijf: Vorsselmans NV
110 Name: Jelle Van Laer
E-mail: jelle@imore.be
Bedrijf: imore. BVBA - interieurarchitect
111 Name: Gunter Gys
E-mail: gunter@gunterg.be
Bedrijf: GunterG
112 Name: Maarten Vermeiren
E-mail: maarten.vermeiren@kbc.be
Bedrijf: KBC
113 Name: Koen Renders
E-mail: koen.renders@maes-nv.be
Bedrijf: Kârcher Store maes
114 Name: Peter Caers
E-mail: peter.caers@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank Westmalle
115 Name: Sofie De Keghel
E-mail: sofie.de-keghel@centrauto.net.bmw.be
Bedrijf: Centrauto
116 Name: Annick Ternest
E-mail: annick.ternest@centrauto.net.bmw.be
Bedrijf: Centrauto
117 Name: Dirk Bulens
E-mail: d.bulens@deconinck-opleidingen.be
Bedrijf: De Coninck M&O
118 Name: Bart Van Damme
E-mail: bart-van-damme@modul-system.be
Bedrijf: Modul-system
119 Name: lippens
E-mail: info@roli-construct.be
Bedrijf: Roli-Construct
120 Name: Koen Grooten
E-mail: koen.grooten@kbc.be
Bedrijf: KBC Bank
121 Name: Van Elsen Elly
E-mail: elly.vanelsen@asap.be
Bedrijf: Asap.be
122 Name: Slachmuylders Marnix
E-mail: Marnix.slachnuylders@telenet.be
Bedrijf: Sallever NV
123 Name: Philippe Niesz
E-mail: info@niesz.be
Bedrijf: Goudsmid - juwelier Niesz
124 Name: Wouter van Betten
E-mail: info@PcTraining.be
Bedrijf: PcTraining
125 Name: Leo Peeters
E-mail: Leo.Peeters@Consilo.be
Bedrijf: Fintro Bank / Consilo Verzekeringen
126 Name: Heidy Hendrickx
E-mail: heidy@immonoord.be
Bedrijf: ERA Immo Noord
127 Name: Inez Oris
E-mail: Inez@immonoord.be
Bedrijf: ERA Immo Noord
128 Name: jef franck
E-mail: jef.franck@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
129 Name: Martine Baetens
E-mail: martine.baetens@odot.be
Bedrijf: Odot
130 Name: Xavier Despert
E-mail: xavier.despert@bnpparibasfortis.com
Bedrijf: BNP Paribas Fortis Private Banking
131 Name: Jo De. Groote
E-mail: Info@degrocars.be
Bedrijf: Degrocars. Belgium
132 Name: Kris Duchene
E-mail: Kris.duchen@verz.kbc.be
Bedrijf: Be-Sure BVBA
133 Name: Bianca Koyen
E-mail: bianca.koyen@sbb.be
Bedrijf: SBB Hoogstraten
134 Name: Dorien Voeten
E-mail: dorien.voeten@sbb.be
Bedrijf: SBB Hoogstraten
135 Name: Leo Van Herck
E-mail: LVHAG@SKYNET.BE
Bedrijf: LEVHEL
136 Name: Lydie Van Herck
E-mail: LYDIECH@SKYNET.BE
Bedrijf: LEVHEL
137 Name: Tom Namurois
E-mail: tom.namurois@actief.be
Bedrijf: Actief Interim Westmalle
138 Name: Michella Princen
E-mail: michella@onzea.be
Bedrijf: Onzea
139 Name: Willy Geurts
E-mail: willy.geurts@rentokil-initial.com
Bedrijf: Rentokil Hygiëne
140 Name: Albert Gillis
E-mail: info@ambigu.be
Bedrijf: Ambigu Mediaproducties
141 Name: Sara Maeyninckx
E-mail: sara@xenadvies.be
Bedrijf: Xenadvies heldere bouwstudies-en metingen
142 Name: Leo Peeters
E-mail: leo.peeters@consilo.be
Bedrijf: Consilo BVBA
143 Name: Evelien Moonen
E-mail: puuur.hoogstraten@ons.be
Bedrijf: Puuur Hoogstraten
144 Name: Nora Coveliers
E-mail: puuur.hoogstraten@ons.be
Bedrijf: Puuur Hoogstraten
145 Name: Nora Coveliers
E-mail: puuur.hoogstraten@ons.be
Bedrijf: Puuur Hoogstraten
146 Name: Gagelmans Johan
E-mail: info@flashhoogstraten.be
Bedrijf: Flash Hoogstraten
147 Name: jef Leemans
E-mail: jef.leemans@vdab.be
Bedrijf: VDAB
148 Name: Sofie De Keghel
E-mail: sofie.de-keghel@centrauto.net.bmw.be
Bedrijf: Centrauto
149 Name: Annick Ternest
E-mail: annick.ternest@centrauto.net.bmw.be
Bedrijf: Centrauto
150 Name: bart brughmans
E-mail: bart.brughmans@fintro.be
Bedrijf: Fintro - Consilo Meer
151 Name: Sonja Van Remoortere
E-mail: sonja@startersnet.be
Bedrijf: Startersnet
152 Name: Tom De Bruyne
E-mail: info@optiektomdebruyne.be
Bedrijf: Optiek-contactlenzen Tom De Bruyne
153 Name: Piet Lietaert
E-mail: pietlietaert@gmail.com
Bedrijf: Jalema NV
154 Name: Dennis Francken
E-mail: dennis.confiden@gmail.com
Bedrijf: Confiden
155 Name: Luk Janssens
E-mail: lj@obvious-advocaten.be
Bedrijf: Obvious Advocaten (Malle - Nijlen - Schoten)
156 Name: Ronny Van Baelen
E-mail: info@u-o-s.be
Bedrijf: Ultimate Commercial Solutions
157 Name: Peter Van Dijck
E-mail: info@medianoord.be
Bedrijf: Media Noord - de Raamfoliespecialist
158 Name: ludo Crikemans
E-mail: ludo.crikemans@emino.be
Bedrijf: Tewerkstelling
159 Name: Jef Franck
E-mail: jef.franck@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
160 Name: Jan Sysmans
E-mail: jan.sysmans1@telenet.be
Bedrijf:
161 Name: Despert
E-mail: Xavier.despert@bnpparibasfortis.com
Bedrijf: Bnp Paribas Fortis
162 Name: Martine Baetens
E-mail: martine.baetens@odot.be
Bedrijf: Odot
163 Name: Willy Geurts
E-mail: Willy.geurts@rentokil-initial.com
Bedrijf: Rentokil Hygiëne
164 Name: Tim Verbeek
E-mail: tim.verbeek@comitor.be
Bedrijf: Comitor
165 Name: Tom Wouters
E-mail: tom.wouters@comitor.be
Bedrijf: Comitor
166 Name: Jan Huybrechts
E-mail: jan.huybrechts@comitor.be
Bedrijf: Comitor
167 Name: Greet Smets
E-mail: info@solide-Waterproof.be
Bedrijf: Solide & WaterpROOF BVBA
168 Name: Kris Duchene
E-mail: kris.duchene@verz.kbc.be
Bedrijf: Be-Sure BVBA
169 Name: jens joosen
E-mail: jens@innomedio.be
Bedrijf: Innomedio
170 Name: Gregory Noterman
E-mail: gregory.noterman@mcm-bouw.be
Bedrijf: Algemeen Bouwbedrijf MCM
171 Name: Wim Asselberg
E-mail: wim.asselberg@fintro.be
Bedrijf: CONSILO BVBA
172 Name: Axel Somers
E-mail: axel.somers@allington.be
Bedrijf: Allington
173 Name: Pauline Van Peer
E-mail: pauline.van.peer@randstad.be
Bedrijf: Randstad Hoogstraten
174 Name: Peter Cremers
E-mail: peter@thorsec.eu
Bedrijf: Thorsec | Zorgeloos Beveiligd
175 Name: Wouter Thibaut
E-mail: wouter.thibaut@lawtree.be
Bedrijf: Lawtree Advocaten
176 Name: Massimiliano Castro
E-mail: massimiliano.castro@group-ita.be
Bedrijf: I.T.A. bvba
177 Name: Luk Janssens
E-mail: lj@obvious-advocaten.be
Bedrijf: Obvious Advocaten
178 Name: jo de groote
E-mail: info@degrocars.be
Bedrijf: degrocars belgium - oldtimers
179 Name: Rob Koenders
E-mail: rob@kempenjob.be
Bedrijf: Kempenob
180 Name: Max Van der Veeken
E-mail: max.vanderveeken@vanderwindt.com
Bedrijf: van der Windt
181 Name: Kris Huysmans
E-mail: kris@amfprecisie.be
Bedrijf: A.M.F. Precisie bvba
182 Name: Van den Meerssche Eugene
E-mail: eugene@mtsbeaufort.com
Bedrijf: Beaufort-Trans AG
183 Name: Koen Van Hees
E-mail: koen.vanhees@swv.be
Bedrijf: Cybercontract
184 Name: Edward Verdugt
E-mail: e.verdugt@adcorporate.com
Bedrijf: Adcorporate
185 Name: Paul Adinau
E-mail: paul.adinau@advisair.be
Bedrijf: Advisair
186 Name: Fons Van den Bergh
E-mail: fons.van.den.berg@telenet.be
Bedrijf: Bedrijvenpark Malle
187 Name: Kim De Ridder
E-mail: Kim.deridder@sdworx.Com
Bedrijf: SD Worx
188 Name: Luc Van Bladel
E-mail: luc.van.bladel@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
189 Name: Joyce Huypens
E-mail: joyce.huypens@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
190 Name: Klaas Van Rillaer
E-mail: klaas@deboekmakerij.be
Bedrijf: deBoekmakerij
191 Name: Marleen Pauwels
E-mail: marleen.pauwels@sbb.be
Bedrijf: SBB Accountants en Belastingconsulenten
192 Name: Peter watson
E-mail: Peterianwatson4@gmail.com
Bedrijf: Amway p
193 Name: Benjamin Van Dyck
E-mail: bvd@linc.legal
Bedrijf: Linc Advocaten
194 Name: Gert Buts
E-mail: gert.buts@admb.be
Bedrijf: Groep ADMB
195 Name: Geurts Willy
E-mail: willy.geurts@rentokil-initial.com
Bedrijf: Rentokil Specialist Hygiëne
196 Name: Wouter van Betten
E-mail: info@PcTraining.be
Bedrijf: PcTraining
197 Name: Nick Van Riel
E-mail: nick.vanriel@aertsen.be
Bedrijf: Aertsen & Partners verzekeringen




Settings Edit this page How to embed Export Show history