1 Name: Aart Van Oekelen
Bedrijf: Afval Alternatief
Activiteit: Afvalinzameling voor KMO
Mailadres: aart@afvalalternatief.be
2 Name: Paul Boey
Bedrijf: Group Energy
Activiteit: Energy production & consulting
Mailadres: info@groupenergy.be
3 Name: Hans Christiaens
Bedrijf: TCS
Activiteit: Arbeidsveigheid - Kwaliteit sytemen
Mailadres: hans@tcservices.eu
4 Name: Ilse VAN NOPPEN
Bedrijf: BVBA VAN NOPPEN ADVOCATEN
Activiteit: juridische diensten
Mailadres: vannoppen.law@skynet.be
5 Name: Stefan Billiau
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Activiteit: Private Banking
Mailadres: stefan.billiau@bnpparibasfortis.com
6 Name: Jelle van Koevorden
Bedrijf: De Rijke
Activiteit: Logistiek & transport
Mailadres: jelle.vankoevorden@derijke.com
7 Name: Walter Lulofs
Bedrijf: A van Tilburg BV
Activiteit: Truck en trailer service
Mailadres: wl@avt.nl
8 Name: Rinus Verhagen
Bedrijf: A van Tilburg BV
Activiteit: Truck en Trailerservice
Mailadres: rverhagen@avt.nl
9 Name: Bram Godrie
Bedrijf: Tereco
Activiteit: Hekwerken & Toegangscontrole
Mailadres: bram.godrie@tereco.com
10 Name: Jimmy Meeusen
Bedrijf: Tereco
Activiteit: Hekwerken & Toegangscontrole
Mailadres: jimmy.meeusen@tereco.com
11 Name: Glenn De Wilde
Bedrijf: Manpower Belgium nv
Activiteit: Uitzendarbeid
Mailadres: glenn.dewilde@manpower.be
12 Name: Bruno Van De Poel
Bedrijf: Abeka
Activiteit: Financieel Ontzorger & kredietmanager
Mailadres: bruno@abeka.be
13 Name: Patrick Dossche
Bedrijf: DC Eventing
Activiteit: Organiseren en/of ondersteunen van events
Mailadres: info@dceventing.be
14 Name: Peter Van Dijck
Bedrijf: Media Noord Raamfolies
Activiteit: Plaatsing van glasfolies en raamfolies
Mailadres: info@medianoord.be
15 Name: Frank Wyckmans
Bedrijf: Locafest/Hoeve Hof van Vlaanderen
Activiteit: Verhuur feestmateriaal & locatie
Mailadres: info@locafest.be
16 Name: Nancy Blomme
Bedrijf: Locafest/Hoeve Hof van Vlaanderen
Activiteit: Verhuur feestmateriaal & Locatie
Mailadres: info@locafest.be
17 Name: Jef Franck
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
Activiteit: Accountancy, fiscaliteit en juridisch advies
Mailadres: jef.franck@sbb.be
18 Name: Theo De Moor
Bedrijf: icoustic bvba
Activiteit: Akoestische spuitpleisters
Mailadres: theo@icoustic.be
19 Name: Tijs Jochems
Bedrijf: SD Worx
Activiteit: Personeelsbeleid en -administratie
Mailadres: tijs.jochems@sdworx.com
20 Name: Ben Van Hoof
Bedrijf: Saillart NV
Activiteit: Catering
Mailadres: ben@saillart.com
21 Name: Sven Verbist
Bedrijf: Fyraco Solutions
Activiteit: Conditiebewaking van machineparken
Mailadres: sven.verbist@fyracosolutions.be
22 Name: Peter Joos
Bedrijf: Eandis
Activiteit: Distributie Elektriciteit & Gas
Mailadres: peter.joos@eandis.be
23 Name: Patrick Luyckx
Bedrijf: Sbb accountants & adviseurs
Activiteit: Accountancy - fiscaliteit
Mailadres: Patrick.luyckx@sbb.be
24 Name: Geert Ooms
Bedrijf: Pro Industries
Activiteit: Verhuur & verkoop van audiovisuele materialen
Mailadres: geert@proindustries.be
25 Name: Philippe Baert
Bedrijf: Société Générale Private Banking N.V.
Activiteit: Private Banking
Mailadres: philippe.baert@sgpriv.be
26 Name: John de Ronde
Bedrijf: de Ronde & Drubbel nv
Activiteit: Invoerder Mitsubishi heftrucks - Magazijninrichting
Mailadres: j.de.ronde@de-ronde.com
27 Name: Dennis STAD
Bedrijf: Société Générale Private Banking N.V.
Activiteit: Private Banking
Mailadres: dennis.stad@sgpriv.be
28 Name: Guy Hermans
Bedrijf: Pro Industries
Activiteit: Verhuur & verkoop audiovisuele materialen
Mailadres: guy@proindustries.be
29 Name: Patrick De Bie
Bedrijf: 3D Cadworks Hoogstraten
Activiteit: Engineering - teken werkzaamheden - opleiding Solidworks
Mailadres: info@3DCadworks.be
30 Name: Irène Dockx
Bedrijf: Roularta Media Group
Activiteit: Local Media
Mailadres: irene.dockx@roularta.be
31 Name: Lies Rombouts
Bedrijf: Bank Nagelmackers
Activiteit: Kantoordirecteur
Mailadres: Liesbet.rombouts@nagelmackers.be
32 Name: ronny driesen
Bedrijf: kbc
Activiteit: bank
Mailadres: ronny.driesen@kbc.be
33 Name: De Jesus Batista Diana
Bedrijf: Arijs
Activiteit: Groothandel Vis
Mailadres: dianadejesus.batista@arijs.be
34 Name: Ilse Verheyen
Bedrijf: BTS TRAVEL
Activiteit: Zakenreizen
Mailadres: Ilse@btstravel.be
35 Name: Dieter Perdaens
Bedrijf: @event
Activiteit: events
Mailadres: dieter@at-event.be
36 Name: Gert Van Hecken
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Activiteit: Ondernemersbank
Mailadres: gert.vanhecken@bnpparibasfortis.com
37 Name: Monique Boeren
Bedrijf: Baronie Verzekeringen BVBA
Activiteit: verzekeringsmakelaar
Mailadres: info@baronieverzekeringen.be
38 Name: Mariëlle van Loon
Bedrijf: Baronie Verzekeringen BVBA
Activiteit: verzekeringsmakelaar
Mailadres: info@baronieverzekeringen.be
39 Name: Heidi Jacobs
Bedrijf: Eandis
Activiteit: Distributie Elektriciteit en Gas
Mailadres: heidi.jacobs@eandis.be
40 Name: Kevin Daems
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Activiteit: Ondernemersbank
Mailadres: kevin.daems@bnpparibasfortis.com
41 Name: Koen Somers
Bedrijf: acTeam
Activiteit: evenementenorganisatie
Mailadres: koen.somers@acteam.be
42 Name: Hechtermans Jeroen
Bedrijf: Drevo bvba
Activiteit: Interieurbouw en Corianverwerking
Mailadres: jeroen@drevo.be
43 Name: Almir Hucic
Bedrijf: Kolum Verzekeringsteam nv
Activiteit: Verzekeringen
Mailadres: almir.hucic@dvv.be
44 Name: Jurgen Monsieur
Bedrijf: monsTrade bvba
Activiteit: Staaltrading
Mailadres: jurgen@monstrade.be
45 Name: Van de Cloot Jelle
Bedrijf: Auto & Truck Service VDC Wuustwezel
Activiteit: Onderhoud & Herstellingen bedrijfsvoertuigen / Takeldienst
Mailadres: jelle@vdc.mercedes-benz.be
46 Name: Schrauwen Ben
Bedrijf: Transmeer logistics
Activiteit: Transport en logistiek
Mailadres: ben@transmeer.be
47 Name: Maarten Lippens
Bedrijf: transmeer logistics
Activiteit: transport en logistiek
Mailadres: maarten@transmeer.be
48 Name: Stijn Janssens
Bedrijf: Full Vision Studio
Activiteit: Bedrijfsfilms, Reclame Video's, Event Reportages, ...
Mailadres: stijn@fullvisionstudio.be
49 Name: Waldo Severins
Bedrijf: Smoutmolen
Activiteit: feestzaal/catering
Mailadres: info@smoutmolen.be
50 Name: Ramses Dobbeleers
Bedrijf: Servitec
Activiteit: Herstellingen - onderdelen - service voor betonpompen + hydraulische slangen en koppelingen
Mailadres: ramses@servitec.be
51 Name: Kris Vandervelden
Bedrijf: Monard Law
Activiteit: Advocatuur
Mailadres: kris.vandervelden@monardlaw.be
52 Name: Aries Vermeeren
Bedrijf: impression druk & design
Activiteit: drukwerk/reclame/beletteringen
Mailadres: impression.drukwerk@gmail.com
53 Name: Hilde Vinckx
Bedrijf: Vinckx Grafische Vormgeving
Activiteit: Grafische Vormgeving
Mailadres: vinckx.hilde@telenet.be
54 Name: Inge Baelus
Bedrijf: BNP PARIBAS FORTIS
Activiteit: Ondernemersbank
Mailadres: inge.baelus@bnpparibasfortis.com
55 Name: Pascale Marijnissen
Bedrijf: La Diosa FeelGood Company
Activiteit: FeelGoodFood / FeelGoodCoaching
Mailadres: info@ladiosafeelgoodcompany.com
56 Name: Jan Smulders
Bedrijf: Everclean bvba
Activiteit: Totaalleverancier
Mailadres: jan.smulders@everclean.be
57 Name: lode van der auwera
Bedrijf: domein martinus
Activiteit: hotel feestzaal conferentiecentrum
Mailadres: lode@domeinmartinus.be
58 Name: Bruno Van De Poel
Bedrijf: Abeka
Activiteit: Fiscaliteit - Boekhouding
Mailadres: Bruno@abeka.be
59 Name: Bart Bauwens
Bedrijf: Abeka
Activiteit: Boekhouding - fiscaliteit
Mailadres: bart@abeka.be
60 Name: Nick Martens
Bedrijf: Martens Evenementen
Activiteit: Tent & Feestverhuur
Mailadres:
61 Name: Evelyn
Bedrijf: Kunstgalerie De Laro
Activiteit: Kunstgalerie
Mailadres:
62 Name: Roelinde Francis
Bedrijf: Houtambacht - Eiken Stamtafel
Activiteit: trappenmakerij - maatwerk - verhuur feestmeubilair
Mailadres: roelinde@houtambacht.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: Mariëlle van Loon
Bedrijf: Baronie Verzekeringen BVBA
Activiteit: verzekeringsmakelaar
Mailadres: info@baronieverzekeringen.be
2 Name: Maarten Lippens
Bedrijf: Transmeer logistics
Activiteit: transport en logistiek
Mailadres: maarten@transmeer.be
3 Name: Tijn en Winnie Fris
Bedrijf: Swinny's Bouwbedrijf
Activiteit: bouw en interieur
Mailadres: swinnies@me.com




Settings Edit this page How to embed Export Show history