1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Bedrijf + Activiteit: ACERTA + sociaal secretariaat
Ondernemingsnr: 0416.377.646
Tel / gsm: 0486 51 06 84
Mail: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Christiaan Beernaert
Bedrijf + Activiteit: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen NV
Ondernemingsnr: BE0430712662
Tel / gsm: 055/612100 0472/454411
Mail: christiaan@bcvlar.be
3 edit commentName: Karolien Tallieu
Bedrijf + Activiteit: SBB Accountants & Adviseurs
Ondernemingsnr: 0459.609.556
Tel / gsm: 055/33 94 40
Mail: karolien.tallieu@sbb.be
4 edit commentName: Peter Callens
Bedrijf + Activiteit: Jobmotivation
Ondernemingsnr: BE 0471 462 164
Tel / gsm: 055 305.270
Mail: peter@jobmotivation.be
5 edit commentName: Nadine De Geyter
Bedrijf + Activiteit: Administratieve duizendpoot
Ondernemingsnr: 0871.945.074
Tel / gsm: 0478/722.683
Mail: nadine.degeyter.152@gmail.com
6 edit commentName: Legal Access Bvba
Bedrijf + Activiteit: Detectivekantoor
Ondernemingsnr: 0477 675 015
Tel / gsm: 0475 45 35 55
Mail: info@legal-access.com
7 edit commentName: Magalie Bernard
Bedrijf + Activiteit: Alacart/ Sales coordinator
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0472/ 49 27 49
Mail: magalie@alacart.be
8 edit commentName: Tom Swinnen
Bedrijf + Activiteit: HVG Advocaten (EY Law)
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0497662090
Mail: tom.swinnen@hvglaw.be
9 edit commentName: Jean-François BOHEZ
Bedrijf + Activiteit: BOHEZ concept & support NV
Ondernemingsnr: 0886.206.846
Tel / gsm: 055313170
Mail: jf@bohez.com
10 edit commentName: EDDY WACHTELAER
Bedrijf + Activiteit: SBB ACCOUNTANTS
Ondernemingsnr: 0459609556
Tel / gsm: 055 339440
Mail: EDDY.WACHTELAER@SBB.BE
11 edit commentName: Jens-Frederik Van den Eede
Bedrijf + Activiteit: ING Vlaamse Ardennen
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0478/78 23 75
Mail: jens-frederik.van-den-eede@ing.be
12 edit commentName: Els
Bedrijf + Activiteit: Yes2trust & Yes2me Coaching & Training
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0486423273
Mail: els@yes2trust.com
13 edit commentName: van Lievenoogen
Bedrijf + Activiteit: Retron
Ondernemingsnr: BE0767264456
Tel / gsm:
Mail: peter@retron.be
14 edit commentName: Piet Vandenbroucke
Bedrijf + Activiteit: KBC VERZEKERINGEN VANDENBROUCKE BVBA
Ondernemingsnr: 0821545953
Tel / gsm: 0475608485
Mail: piet.vandenbroucke@verz.kbc.be
15 edit commentName: Stefanie Albers
Bedrijf + Activiteit: Streekmotor23
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0478990197
Mail: stefanie.albers@streekmotor23.be
16 edit commentName: Frederik Daneels
Bedrijf + Activiteit: Extra Paar Handen
Ondernemingsnr: 0840 975 152
Tel / gsm: 0032 476 97 60 54
Mail: frederik@extrapaarhanden.be
17 edit commentName: Marnic De Meulemeester
Bedrijf + Activiteit: Stad Oudenaarde
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: burgemeester@oudenaarde.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history