1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen jou van alle loonadministratie
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA sociaal secretariaat
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Beernaert Christiaan
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Bedrijf:
Mailadres: info@bcvlar.be
3 commentName: Karolien Tallieu
Topic: Fiscaal en juridisch advies voor iedere kmo
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459.609.556
Bedrijf: SBB Accountants & Bedrijfsadviseurs
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
4 commentName: Annerose Witzler
Topic: executive search & recrutering
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0721899140
Bedrijf: TOPeezy....
Mailadres: annerose.witzler@gmx.com
5 commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultancy rond integratie van sociale en reguliere economie in KMO's en eenmanszaken
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
6 commentName: Dominique Van Damme
Topic: ICT
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Neddine ICT Solutions
Mailadres: dominique.vandamme@neddine.be
7 commentName: Febe Van Nieuwenhuize
Topic: Sociale Fietskoerierdienst
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Snel&Wel
Mailadres: snelenwelvlad@welzijn.net
8 commentName: Karen Vantilborgh
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Steunpunt Welzijn
Mailadres: karenVT@steunpuntwelzijn.be
9 commentName: Koen De Clercq Mercedes Ghistelinck
Topic: Mercedes personenwagens
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Ghistelinck autobedrijven
Mailadres: k.declercq@ghistelinck.com
10 commentName: Joris Vos
Topic: Aankoop/verkoop tweedehandswagens
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0720598152
Bedrijf: Legend Motors
Mailadres: joris@legendmotors.be
11 commentName: Jana De Quick
Topic: Hotelkamers & vergaderzalen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Gosset Hotel Brussels
Mailadres: jana@gosset.be
12 commentName: Peter Dick
Topic: Consulting in progressieve & innovatieve HR
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: be0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamick.be
13 commentName: Lisa Pynaert
Topic: Meetings, Events, Hotel & Brasserie
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0472 482 644
Bedrijf: Auberge du Pêcheur
Mailadres: lp@auberge-du-pecheur.be
14 commentName: Nadine De Geyter
Topic: coach timemanagement
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: Nadine De Geyter
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
15 commentName: Françoise Cornette
Topic: Marketingadvies - en begeleiding met KMO portefeuille
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0831680077
Bedrijf: Marketing Link
Mailadres: francoise@marketinglink.be
16 commentName: Paul Vandermeersch
Topic: vastgoedmakelaar
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
17 commentName: Francis Goossens
Topic: Deugdelijk & Toekomstgericht bestuur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Patronus Advisory
Mailadres: patronus.advisory@gmail.com
18 commentName: Ludwig Deryckere
Topic: innovatieve verpakkingen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0861881523
Bedrijf: city decor bvba
Mailadres: support@citydecor.be
19 commentName: Jan Beernaert
Topic: innovatieve verpakkingen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0861881523
Bedrijf: city decor bvba
Mailadres: freezfree2@proximus.be
20 commentName: Emilie Verhaeghe
Topic: Administratieve en commerciële ondersteuning
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0715.823.376
Bedrijf: Admily Office Support
Mailadres: emilie@admily.be
21 commentName: Ann Goethals
Topic: AED - Business Consultancy/PR/Sales op beurzen, events...
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0561772827
Bedrijf: Ann Goethals
Mailadres: ann-goethals@telenet.be
22 commentName: Marleen Vanden Haesevelde
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: 4u2 Patent Service
Mailadres: mvdhaesevelde@4u2patentservice.com
23 commentName: Egon De Mil
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: 4u2 Patent Service
Mailadres: info@4u2patentservice.com
24 commentName: Pavlina Blazkova
Topic: Day in the Life . Portrait . Personal Branding Photography
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0729713083
Bedrijf: Pavlina Photography
Mailadres: info@pavlinablazkova.com
25 commentName: Jeroen Vande Velde
Topic: Coaching & Persoonlijke Transformatie
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0733.811.037
Bedrijf: WeAreLions
Mailadres: jeroen@wearelions.be
26 commentName: Dominik De Pelsemaeker
Topic: Arbeidsbemiddelaar
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: dominik.depelsemaeker@gtb.be
27 commentName: Stijn Meurez
Topic: Bespaar tot 30% op je printkosten en print slimmer! Optimaliseer uw documentenstroom.
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Creos bvba
Mailadres: stijn@creos.be
28 commentName: Jolien Carlier
Topic: taxidienst, luchthavenvervoer, shuttle, ziekenvervoer
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0662.987.872
Bedrijf: tik-tax
Mailadres: admin@tiktax.be
29 commentName: Hans Wynant
Topic: Koffie op uw maat
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0646996730
Bedrijf: Alacart Koffies
Mailadres: hans@alacart.be
30 commentName: Mireille Heindryckx
Topic: REISAGENT AAN HUIS
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0540557343
Bedrijf: The Traveller
Mailadres: mireille@thetraveller.be
31 commentName: Van Alboom Tom
Topic: Ambachtelijke wijn uit Zuidwest Frankrijk
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vignobles Les Artistes
Mailadres:
32 commentName: Teun Vanderghote
Topic: Software op maat
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0544722207
Bedrijf: Progressive BVBA
Mailadres: teun@progressive.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 commentName: Stefanie De Neve
Topic: Uw freelance partner voor uw administratie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0724 958 994
Bedrijf: Adminster
Mailadres: info@adminster.be
2 commentName: Sofie Mons
Topic: Je vraag oplossen door de juiste mensen in de juiste ruimte te brengen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: 't Werfcafé
Mailadres: sofie@werfcafe.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history